Wymień walutę na samochód | Loteria

Wakacje to czas, w którym wielu naszych klientów indywidualnych wyjeżdża za granicę i wymienia walutę. Firmy wakacji nie mają i wymiana walut trwa u nich cały rok. Dla obu grup klientów korzystających z wymiany walut w naszym Kantorze BZWBK24 przygotowaliśmy loterię promocyjną Wymień walutę na samochód, w której nagrodą główną są 2 samochody!

Kantor BZWBK24 to usługa, która łączy w sobie atrakcyjny kurs wymiany waluty z wygodą, prostotą i mobilnością.

Teraz wymiana walut w Kantorze BZWBK24 jest jeszcze bardziej atrakcyjna – gdyż wiąże się z loterią promocyjną, w której nagrodami głównymi są Volkswagen Passat dla klientów–przedsiębiorców oraz Volkswagen Polo dla klientów indywidualnych. Dodatkowo na klientów z każdej z grup klientów czeka po 5 ekspresów do kawy. Szczegóły na stronie loterii.

Loteria trwa do 30 listopada br. Zasady udziału są bardzo proste.

Co zrobić, aby wziąć udział w loterii?

Pierwszy krok to wypełnienie Formularza przystąpienia do loterii dostępnego tutaj.

Żeby otrzymać los, należy wykonywać w miesiącu kalendarzowym transakcje wymiany waluty w Kantorze BZWBK24 na kwotę 500 zł (klient indywidualny) lub 5000 zł (klient–przedsiębiorca). Ważne jest też umożliwienie bankowi kontaktowania się poprzez udzielenie zgód na ten kontakt.

W każdym miesiącu klient może otrzymać maksymalnie jeden los – im więcej losów, tym więcej szans na wygraną! Losowanie nagród w grudniu.

Loteria promocyjna „Wymień walutę na samochód” trwa do 30 listopada 2018 r. Organizatorem loterii jest Bank Zachodni WBK. Korzystanie z Kantoru BZWBK24 w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24 dostępne jest dla klientów, którzy zawarli z Bankiem Zachodnim WBK S.A. Umowę Usług Bankowości Elektronicznej BZWBK24 lub Umowę Usług Bankowości Elektronicznej BZWBK24 dla firm.  Szczegóły oferty, informacje o opłatach i prowizjach oraz regulamin loterii promocyjnej dostępne są w placówkach banku, na stronie bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora. Stan na 17.07. 2018r.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Dzień dobry nawiązując do poniższych wytycznych : Klien"Wyrazi w Banku zgody:
  – Na przetwarzanie danych osobowych;
  – Na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej;
  – Wobec działań marketingowych Banku."

  Mam pytanie- poniewaz w bankowości elektronicznej mam tylko 2 zgody- zgoda na kontakt elektroniczny i zgodan na kontakt telefoniczny- czy to wystarczy aby zakwalifikować się do loterii?

  Pozdrawiam,

 • Widzę ,że w tym temacie Bank póki co nie odpowiada na zadane pytania. Niemniej zadam pytanie na konkretnym przykładzie : wypełniam formularz przystąpienia do loterii , zakładam konto dewizowe w Banku i kupuję przez Kantor BZWBK24 za złotówki z konta podstawowego funty za 500 zł. Czy w tym przypadku kwalifikuję się do otrzymania losu na loterii czy nie? Oczekuję na konkretną odpowiedź.

 • czy sprzedaż waluty też brana jest pod uwagę czy tylko zakup walut

Dodaj komentarz