Zacznij oszczędzać. To takie proste

Dla wielu z nas wizja oszczędzania nie jest prosta w realizacji. Zastanawiamy się jak to robić,  obiecujemy sobie, że zaczniemy już od następnego miesiąca.  Zaraz potem rezygnujemy, bo górę biorą bieżące wydatki.

Oszczędzać można zacząć od drobnych kwot i czerpać satysfakcję z rosnącej sumy.  Dla posiadaczy Konta Jakie Chcę lub Konta VIP mamy prosty sposób na regularne odkładanie stałej kwoty. Wystarczy włączyć Automatyczne oszczędzanie w usługach BZ WBK24, otworzyć Konto systematyczne,  zadeklarować kwotę i gotowe. To super rozwiązanie na efektywne i regularne oszczędzanie.

Jeśli jeszcze nie masz aktywnej tej usługi, to teraz jest dobra okazja do startu. W ramach oferty specjalnej  możesz skorzystać z Promocyjnego Oprocentowania Podwyższonego w wysokości 2,70% w skali roku na Koncie systematycznym. Promocja „Konto systematyczne z bonusem” obowiązuje do 29.09.2018 r. Już po miesiącu będziesz mógł skorzystać z zarobionych pieniędzy, a jeśli zostawisz je na rachunku – powiększą one jego stan i także będą zarabiać dla Ciebie.

Proste zasady promocji:

  • Kwota środków podlegająca promocji od 0,01 zł do 20.000 zł 2,70%
  • Oprocentowanie nadwyżki powyżej 20.000 zł 0,40%

Zalety Konta systematycznego:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta systematycznego
  • środki wpłacasz i wypłacasz w dowolnym momencie nie tracąc odsetek. Możesz to zrobić w placówce lub za pomocą przelewu przez internet.

Zapoznaj się z regulaminem promocji „Konto systematyczne z bonusem” dostępnym tutaj.

Jak włączyć Automatyczne oszczędzanie?

  1. Musisz posiadać Konto Jakie Chcę lub konto VIP.
  2. W usługach bankowości elektronicznej, w zakładce Pulpit kliknij ikonę Automatyczne oszczędzanie.

  1. Następnie:

 

 

Warto mieć satysfakcję z odkładanych pieniędzy, a jeszcze większą wtedy, gdy pozwolą nam one na realizację naszych marzeń, czego sobie i Wam życzę.

Regulamin promocji

Organizatorem promocji „Konto systematyczne z bonusem” jest Bank Zachodni WBK S.A. W ramach promocji oprocentowanie zmienne 2,70% w skali roku przysługuje dla salda do 20 000 zł na Koncie systematycznym ze spełnionym warunkiem Automatycznego oszczędzania na kwotę min. 20 zł zrealizowanym z Konta Jakie Chcę lub Konta VIP. Promocja trwa do 29.09.2018 r. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin promocji dostępne są w placówkach banku, na stronie bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora.
Włączanie i wyłączanie funkcji Konta Jakie Chcę w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24 dostępne jest dla klientów, którzy zawarli z Bankiem Zachodnim WBK S.A. umowę bankowości elektronicznej BZWBK24. Korzystanie z Automatycznego oszczędzania wymaga zawarcia umowy o Konto systematyczne. Stan na 19.04.2018 r.

 

Dodaj komentarz