UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 15.06.2018 23:59

Wygraj podwójne bilety na Open’er Festival | Konkurs

Czerwiec to okres, w którym powoli czujemy nadchodzące wakacje. Czy można je lepiej rozpocząć niż zabawą ze znajomymi na Open’er Festival, który już na początku lipca odbędzie się w Gdyni? Teraz możecie wygrać  pięć podwójnych biletów na to wyjątkowe wydarzenie.

O bilety zawalczycie w bardzo prosty sposób.

Jeśli nie ukończyliście 26 lat i posiadacie Konto Jakie Chcę  (a jeśli nie, to idealna okazja, aby je założyć, szczegóły znajdziecie  TUTAJ) wystarczy, że na stronie konkursowej wypełnicie formularz konkursowy, odpowiadając w kreatywny sposób na pytanie „Jaką markę Ty i Twój wybrany znajomy lubicie najbardziej i dlaczego?” Weźcie udział, popiszcie się pomysłowością i przeżyjcie niezapomniane lato ze swoją ekipą na Open’er Festival.

Open’er Festival odbywa się w Gdyni od 2003 roku. W swojej historii był wielokrotnie nominowany i honorowany przez recenzentów z całego świata. Jak poinformowali organizatorzy, w zeszłym roku na koncertach bawiło się 120 tysięcy osób. Teraz razem ze swoim znajomym możesz stać się jednym z nich.

Regulamin konkursu

Strona konkursu

Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca 2018 r.

Organizatorem konkursu „Na OPEN’ERA z BZWBK”, który trwa do 15.06.2018 r. jest Bank Zachodni WBK S.A. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie bzwbk.pl/biletyopener oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na 4.06.2018 r.

 

Dodaj komentarz