Od 8 sierpnia znosimy opłaty za przelewy natychmiastowe!

Już 8 sierpnia wprowadzamy nową taryfę opłat i prowizji, a wraz z nią jeszcze więcej korzyści dla posiadaczy Konta Jakie Chcę. Przygotowując się do zmian porozmawialiśmy o nich z naszymi klientami. Efektem jest m.in. zniesienie opłat za wszystkie przelewy natychmiastowe z Konta Jakie Chcę oraz zlecenia stałe.

Od 8 sierpnia opłata za przelewy typu Express Elixir, Blue Cash oraz Przelew 24 wyniesie 0 zł. Aktualnie koszt przelewu Express Elixir wynosi 5 zł (dla klientów powyżej 26 roku życia).

Jednocześnie nie zmieniamy opłaty za prowadzenie Konta Jakie Chcę, która bezwarunkowo wynosi 0 zł.

Posiadacze karty Dopasowanej, którzy mają mniej niż 26 lat, nie zapłacą za wypłaty w bankomatach za granicą. Właściciele kart kredytowych Banku Zachodniego WBK będą mogli bez opłat sprawdzić w bankomatach BZ WBK informację o środkach dostępnych na karcie. Dotychczas koszt takiej operacji wynosił 2 zł.

Ujednolicimy opłatę za wypłaty z bankomatów zewnętrznych  dla wybranych kart debetowych  (w kraju i za granicą) – po 8 sierpnia będzie ona wynosić 4% (ujednolicenie opłaty dotyczy tylko tych miejsc w Taryfie, gdzie występowała jakakolwiek opłata za bankomaty krajowe lub zagraniczne).

Mamy także nową propozycję dla oszczędnych. Wraz z wprowadzeniem nowej taryfy będzie możliwość założenia kliku kont systematycznych (max. 5). Prowadzenie rachunku konta oszczędnościowego VIP będzie wynosić 0 zł.

Jeśli jeszcze nie posiadacie Konta Jakie Chcę, to teraz dajemy Wam kolejne powody aby je otworzyć  i cieszyć się nowymi korzyściami.

Obowiązująca od 8 sierpnia br. TOiP jest dostępna tutaj. Informacja o nowej Taryfie Opłat i Prowizji została wysłana do wszystkich klientów korespondencję listowną lub wiadomością w usługach bankowości elektronicznej.

→ Dowiedz się więcej! ←

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie www.bzwbk.pl/PAD oraz w placówkach banku.

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • Z dniem zmiany firmy Banku zamykam wszystko co tu mam bo to już jest żart jakiś chyba jakiś po prostu a nie profesjonalny bank

  • Czy planujecie wprowadzenie wpłat BLIKiem?

  • Ja tez żałuje BZWBK Santander nie jest rozpoznawalna marka a i będzie mylony z Santander Consumer Bank bo będzie miał podobna kolorystykę jak zwykły Santander A ludzie nie zaznajomieni z finansami bankowościa beda sie mylić i wkurzac BZWBK to byla marka topowa Ale nietety zmiana musi nastapić wlasciciel tego sobie życzy

  • Iiii weszło! Najlepszy bank ❤️

Dodaj komentarz