BZWBK24: Korzystaj z zakładki „Oferta Banku”

Być może dotychczas omijaliście zakładkę „Oferta banku”. Może nawet nie wiedzieliście o jej istnieniu. Dam Wam kilka dobrych powodów, aby tam dzisiaj zajrzeć.

Co znajdziesz w zakładce „Oferta banku”?

Po pierwsze dostęp do dodatkowej gotówki – kiedy tylko będziesz jej potrzebować. W formie jaka Ci najbardziej odpowiada. Kredyt gotówkowy (RRSO: 14,47%) to tylko jedna z opcji. Może warto rozważyć decyzję o założeniu sobie karty kredytowej (RRSO: 13,84%)? Zapewniam Cię,  że ona tylko na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowana. Boimy się tego, czego nie znamy. Dodatkowe środki na koncie pomogą Ci mierzyć się z wyzwaniami finansowymi, do jakich z pewnością zaliczają się nagłe i nieplanowane wydatki.

Nie tylko pożyczki

„Oferta Banku” to nie tylko produkty kredytowe. Być może nie potrzebujesz od nas dodatkowych środków. Może nawet masz ich aż nadto i doświadczasz teraz klęski urodzaju. W takiej sytuacji warto pozwolić Twoim środkom zarabiać. Sprawdzonym pomysłem będzie tu jeden z produktów oszczędnościowych np. lokata lub  konto oszczędnościowe.

Nigdzie nie musisz chodzić

Bo jesteś klientem mobilnego banku. Usiądź sobie wygodnie, weź do ręki telefon i po prostu wybierz interesującą Cię pozycję. Wystarczy dostęp do internetu i Twoja aplikacja mobilna. Z nami zrobisz to szybko. A jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości np. jak wypełnić wniosek  – skorzystaj z pomocy naszego doradcy. Tę opcję także znajdziesz w aplikacji.

Jeżeli wolisz skorzystać z komputera, aby sprawdzić dostępną dla Ciebie ofertę –  nic prostszego –  po prostu zaloguj się do  BZWBK24 internet i wejdź w zakładkę Oferta banku.

Kredyt gotówkowy
RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO).
Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank Zachodni WBK S.A. „Kredyt bez zaświadczeń” dostępny jest dla klientów nieposiadających produktu kredytowego w banku lub dla klientów posiadających regularne wpływy z tytułu wynagrodzenia lub świadczeń emerytalno – rentowych na konto osobiste, potwierdzone historią konta z BZ WBK lub z innego banku (nie dotyczy klientów otrzymujących dochód z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej). Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, obecnych promocjach, oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na bzwbk.pl. Infolinia 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 15.06.2018 r.
Karta kredytowa
RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO).
Z oferty karty kredytowej mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Bank Zachodni WBK S.A.
warunki oceny zdolności kredytowej. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, obecnych promocjach, oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na bzwbk.pl. Infolinia 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 15.06.2018 r.

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • Według mnie przydało by się konfigorywalne menu wysuwane z lewej strony 😛 nie każdy potrzebuje tylu opcji lub jak w moim przypadku z części funkcji nie mogą skorzystać (konto <20) mam nadzieję że moja sugestia dotycząca aplikacji zostanie wdrożona 😀 Miłego dnia życzę

  • Tak się rozwijacie jako bank, a nadal nie da się założyć konta przez internet, z możliwością podpisania umowy w oddziale… To jest jedyna rzecz jaka hamuje mnie przed zostaniem klientem i prawdopodobnie zawsze tak będzie. Po prostu nie chcę czekać nie wiadomo ile na kuriera. Wolałbym wysłać wniosek online, a umowę podpisać w oddziale. Czemu tego nie dodacie? Przecież to nie jest nic wielkiego!

    • Jeśli nie chcesz czekać na kuriera, proponujemy dwie pozostałe (internetowe) opcje założenia konta: przez wideoweryfikację lub przelew weryfikacyjny, a umowę akceptujesz zdalnie. Można też założyć konto w oddziale banku, do którego serdecznie zapraszamy. 🙂

Dodaj komentarz