UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 18.04.2018 23:59

Wygraj smartwatch Garmin!

Na dworze już coraz cieplej, więc pora pomyśleć o aktywności fizycznej. Co powiecie na bieganie? Wahacie się? To może smartwatch Garmin Vivoactive 3, obsługujący płatności zbliżeniowe Was do tego przekona?

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Zegarek na ratunek”, w którym będziecie mogli wygrać jeden z trzech nowoczesnych zegarków Garmin. Już więcej nie będziecie musieli martwić się o zabranie portfela z domu!

Konkurs odbywa się na profilu Santander Universidades na Facebooku w TYM miejscu! A zadaniem konkursowym jest wymyślenie krótkiej historii, w której zegarek z funkcją płatności zbliżeniowych byłby wybawieniem z kłopotów. Na przysyłanie swoich propozycji macie czas do 19 kwietnia.

Jak działa Garmin Pay?

Płatność zegarkiem jest nowością na polskim rynku. Aby móc z niej skorzystać musicie być klientami Banku Zachodniego WBK i pobrać aplikację Garmin Connect Mobile, w której utworzycie czterocyfrowe hasło do portfela. Następnie połączyć ją z zegarkiem i dodać swoją kartę płatniczą. Konfiguracja urządzenia jest intuicyjna, a płatność trwa zaledwie kilka sekund. Dodatkowo, dzięki tokenizacji jest wyjątkowo bezpieczna.

Ciekawostką jest również fakt, że urządzenie ma pulsometr. Co to oznacza w praktyce? Dzięki niemu, hasło do waszego cyfrowego portfela podajecie tylko przy zakładaniu zegarka. Potem, jeżeli nie zdjęliście go z ręki lub nie wyłączyliście funkcji monitorowania pomiaru tętna, możecie płacić dowolną ilość razy przez 24 godziny. Ponadto, gdy sparujecie telefon ze smartwatchem, to przy kolejnych płatnościach nie będziecie musieli mieć go przy sobie.

Zasady konkursu są proste, a regulamin znajdziecie TUTAJ.

Organizatorem Konkursu „Zegarek na ratunek” jest Bank Zachodni WBK. Konkurs trwa do 19.04.2018 r.
Szczegóły oferty Banku, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są w placówkach Banku, na www.bzwbk.pl i pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora).

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

Dodaj komentarz