Jak Jeździsz na Targach CSR

12 kwietnia podczas Targów CSR na PGE Narodowym w Warszawie zaprezentujemy m.in. projekt Jak Jeździsz. Wszyscy chętni będą mogli odwiedzić specjalnie przygotowane stoisko, a tam dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości dowiedzieć się m.in. czym grozi chwila nieuwagi za kierownicą.

Jak Jeździsz to jeden z naszych ważniejszych projektów z zakresu odpowiedzialności społecznej, który m.in. przypomina i systematyzuje wiedzę w zakresie bezpiecznego i przepisowego poruszania się pojazdami. Uczy jak reagować w sytuacjach niespodziewanych zdarzeń drogowych z udziałem zarówno kierowców, jak i innych uczestników ruchu. Na co dzień nasze działania możecie śledzić  w mediach społecznościowych. Tym razem będziecie mogli poznać tę inicjatywę od nieco innej – praktycznej strony.

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji

Zainteresowani, dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości, będą mogli sprawdzić, czym grozi chwila nieuwagi za kierownicą, poprawić swój refleks oraz przekonać się, jakie przeciążenia działają na kierowcę podczas zderzenia. Atrakcje będą dostępne do indywidualnej praktyki, konsultacji oraz ćwiczeń. Nie zabraknie również konkursów.

Gość specjalny

Tego dnia gościem specjalnym będzie Kuba Giermaziak – ambasador projektu Jak Jeździsz, kierowca wyścigowy, wicemistrz Porsche Supercup i uczestnik legendarnego wyścigu 24h LeMans.

W tegorocznych Targach CSR wezmą udział firmy zaangażowane społecznie oraz eksperci i praktycy odpowiedzialnego biznesu. Odbędzie się prezentacja programów i projektów, a dla wizytujących będą miały miejsce liczne atrakcje. Wydarzenie jest otwarte i bezpłatne.

Gdzie i kiedy?

Zapoznać się z projektem Jak Jeździsz będziecie mogli w czwartek 12 kwietnia w godzinach 9-17 na PGE Narodowym w Warszawie. Czekać będziemy na Was na stoisku nr 10.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz TUTAJ.

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

Dodaj komentarz