Aplikacja BZWBK24 mobile na tablety i Windows Phone – to już koniec

18 maja aplikacje BZWBK24 mobile dla systemu Windows Phone oraz BZWBK24 mobile na tablety zostaną oficjalnie wycofane ze sklepów i wyłączone.

W pewnym sensie można było się tego spodziewać. Coraz mniejsza liczba użytkowników spowodowała, że najpierw zakończyliśmy wspierać powyższe aplikacje, a teraz podjęliśmy decyzję o ich wycofaniu ze sklepów.

Mam smartfon z Windows Phone lub tablet… co teraz ?

Proponuję, abyście zaczęli korzystać ze specjalnie przygotowanej przeglądarkowej wersji serwisu BZWBK24 przeznaczonej dla urządzeń mobilnych. Wejdźcie na stronę m.bzwbk24.pl.

PS. Chodzą słuchy, że podobno da się zainstalować aplikację BZWBK24 na telefony także na tablecie. Wygląd nie zachwyca – bo nie była ona tworzona z myślą o tabletach. Ale działać działa. Możecie sprawdzić u siebie. Jednak osobiście doradziłbym Wam przesiadkę na telefon z Androidem lub iOS.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • U mnie po prostu aplikacja mobilna przestala sie uruchamiac. Nie mialem szczescia zobaczyc okienka z powiadomieniem.
    Pytanie, czy mozna teraz placic przez BLIK w Windows Phone?

  • Jeżeli wyłączyliście aplikacje na Mobilnego Windowsa to na ch****ę jest ona dostępna w Microsoft Store?

  • Jak BZWBK jest taki nowoczesny i oszczędny to dlaczego nie zrobi aplikacji w technologi PWA – jedna na wszystkie urządzenia – i problem rozwiązany.

  • Oczywiście jestem wkurzona z powodu likwidacji aplikacji na WP. Ale jeszcze bardziej jestem wkurzona faktem, że dowiedziałam się o tym kilka dni temu wielokrotnie próbując zalogować się w swojej aplikacji, instalując ją ponownie i znowu otrzymując informację, że już nie jest wspierana. Żadnego maila na konto, że takie zmiany nastąpią i co mają zrobić użytkownicy Windows Phone. Tak samo, próby logowania przez stronę internetową nic nie dały, bo w żadnym miejscu nie było widocznego odsyłacza do mobilnej strony a po zalogowaniu przez zwykłą jedyne co mogłam zrobić to popatrzyć sobie na saldo konta. I tyle.
    Musicie jeszcze mocno popracować nad komunikowaniem zmian 🙁 Nikt nie siedzi stale na blogu BZWBK telepatycznie wyczuwając, że a nuż coś bank zechce zlikwidować…

Dodaj komentarz