Aplikacja BZWBK24 mobile na tablety i Windows Phone – to już koniec

18 maja aplikacje BZWBK24 mobile dla systemu Windows Phone oraz BZWBK24 mobile na tablety zostaną oficjalnie wycofane ze sklepów i wyłączone.

W pewnym sensie można było się tego spodziewać. Coraz mniejsza liczba użytkowników spowodowała, że najpierw zakończyliśmy wspierać powyższe aplikacje, a teraz podjęliśmy decyzję o ich wycofaniu ze sklepów.

Mam smartfon z Windows Phone lub tablet… co teraz ?

Proponuję, abyście zaczęli korzystać ze specjalnie przygotowanej przeglądarkowej wersji serwisu BZWBK24 przeznaczonej dla urządzeń mobilnych. Wejdźcie na stronę m.bzwbk24.pl.

PS. Chodzą słuchy, że podobno da się zainstalować aplikację BZWBK24 na telefony także na tablecie. Wygląd nie zachwyca – bo nie była ona tworzona z myślą o tabletach. Ale działać działa. Możecie sprawdzić u siebie. Jednak osobiście doradziłbym Wam przesiadkę na telefon z Androidem lub iOS.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • Dlaczego pan Piotr nie potrafi zrozumieć, że WP nie jest martwym systemem, że jest wspierany przez Microsoft, że jego użytkownicy regularnie raz w miesiącu otrzymują aktualizacje, o czym użytkownicy androida nawet marzyć nie mogą i jest to system, wbrew temu co pan twierdzi, zapewniający pełne bezpieczeństwo działania aplikacji bankowej. Producent podjął jedynie decyzję o zaprzestaniu jego rozwijania, ulepszania i dodawania nowych funkcji. Zgadza się, że prędzej czy później to wsparcie również się skończy, tym bardziej, że nie produkuje się już nowych telefonów z Windowsami. Zgadza się, że system skazany jest na wymarcie, ale zupełnie nie rozumiem dlaczego Wasz bank jako jedyny postanowił go dobić zamiast poczekać rok czy dwa na bezbolesną naturalną śmierć. I do tego te aroganckie komentarze i ani jednego słowa przepraszamy…

    • Ależ potrafi to zrozumieć. Jako klient też bym wolał, żeby WM10 zostało. Szczególnie, że w poprawki bezpieczeństwa dla telefonów z WM10 rzeczywiście się ukazują. Uwierz mi, że osobiście zgadzam się z Tobą w wielu punktach.

      Czy uważasz, że gdybyśmy pozostawili aplikację dla użytkowników WM10 – jako, że jest to jedyna aktualizowana wersja mobilnego Windowsa – byłoby lepiej?

    • Nie ma co oczekiwać przeprosin w sytuacji gdy ten człowiek nawet nierozumie, że jego postępowanie jest niewłaściwe i delikatnie mówiąc niegrzeczne. Zachowuje się jak anonimowy gimnazjalista na forum dla nastolatków rozmawiający z innymi nastolatkami, a nie jak oficjalny reprezentant Zarządu poważnego banku. Gdyby w mojej firmie ktoś tak odnosił się do Klientów, to natychmiast straciłby swoje stanowisko. No chyba, że taka jest "polityka" Zarządu…

  • Jak to jest z tym wyłączaniem aplikacji, wyłączacie tylko na wp10 czy na wp8.1 też? Bo u mnie jeszcze dziala

Dodaj komentarz