Zagłosuj na nas w konkursie Złoty Bankier

Rok temu spisaliście się fantastycznie, dlatego teraz ponownie liczymy na Waszą pomoc! Bierzemy udział w plebiscycie Złoty Bankier, w którym internauci głosują na projekty realizowane przez banki. Pokażcie, że jesteście z nami i oddajcie na nas swój głos w tym miejscu.

To również szansa… dla Was! Każdy glosujący może wygrać atrakcyjne nagrody. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie z głosowaniem.

Głosować będzie można  w czterech kategoriach. Zobaczcie, jak w poszczególnych z nich zaprezentował się Bank Zachodni WBK:

  • Konto Jakie Chcę

W kategorii na najlepszy spot reklamowy oddajcie głos na kampanię Konto Jakie Chce, która promowała możliwość dopasowania konta do własnych potrzeb. Dzięki niemu każdy może zdecydować, jakich usług potrzebuje i co pomoże mu w lepszym zarządzaniu swoim kontem. W spocie wystąpił Łukasz Nowicki – znany z występów w teatrze oraz telewizji. Oddaj na nas głos w kategorii najlepszy spot reklamowy!

  • Bank wrażliwy społecznie

Do obecnej edycji zgłosiliśmy projekty Jak Jeździsz oraz pierwszy w Polsce raport CSR, który zawierał mechanizm grywalizacji. Platforma Jak Jeździsz popularyzuje bezpieczną jazdę na drogach. Zachęca do przestrzegania przepisów drogowych, dzięki czemu wpływa na poprawę bezpieczeństwa w ruchu ulicznym, oraz prowadzi prosto do wyznaczonego celu. Oddaj na nas głos w kategorii bank wrażliwy społecznie!

 

  • Nasze social media

Nasz profil na facebooku to nie tylko ciekawe kampanie, ale tysiące odpowiedzi na Wasze pytania w wiadomościach prywatnych oraz pod postami, otwartość na wszelkie propozycje i uwagi, dostępność każdego dnia – to cechy naszych działań w social mediach. Zgadzasz się z nami? Prosimy o głos w kategorii najlepsze social media!

 

  • Bonusy dla głosujących

Oczywiście nie można zapomnieć o tych, którzy zdecydują się wziąć udział w głosowaniu. Możesz pomóc wygrać nam, ale również uszczęśliwić siebie! Szczegółowe zasady przyznawania nagród znajdziesz na stronie z głosowaniem.

 

Głosowanie internautów trwa od 19 marca do 8 kwietnia 2018 roku.

 

Zloty Bankier to konkurs organizowany od dziesięciu lat dla banków działających w Polsce. Przyznawane w jego ramach nagrody są wyjątkowo prestiżowe. Nagradzane są w nim banki, dla których dobre praktyki rynkowe są na pierwszym miejscu i na co dzień potrafią wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Jak wybierani są zwycięzcy? Wszystko rozpoczyna się od miesięcznych testów bezpieczeństwa, wielu wizyt w oddziałach poszczególnych banków, telefonów do call center, setki godzin badań użyteczności serwisów internetowych i mobilnych, aż w końcu szczegółowych kwestionariuszy dotyczących produktów. Nie można oczywiście zapomnieć o najważniejszym – Waszych głosach, czyli klientów oraz ekspertów rynku bankowego.

To wszystko sprawi, że na uroczystej gali, już w kwietniu poznamy Złoty Bank. Tym mianem będzie określana instytucja o najwyższych standardach.

Postaw na Bank Zachodni WBK i pomóż nam w wywalczeniu prestiżowej statuetki. Zagłosuj tutaj.

 

Dodaj komentarz