Stówa na co chcesz dla młodych


Za oknem coraz cieplej, więc zastrzyk gotówki na pewno się przyda! Zgarnij 100 zł, wydaj je na co chcesz i… korzystaj z życia. Pamiętaj, do promocji „Stówa na co chcesz” możesz przystąpić tylko do końca czerwca. Nie czekaj!

Otwórz kartę kredytową w Banku Zachodnim WBK (RRSO: 13,51%)  i odbierz stówę na co chcesz!

Wystarczy, że spełnisz poniższe warunki i stówa jest Twoja:

  • Nie ukończyłeś 26 roku życia.
  • Jesteś posiadaczem lub współposiadaczem Konta Jakie Chcę (jeżeli nie, to konto możesz otworzyć tutaj, a jeżeli masz inne konto z naszej oferty zamień je na Konto Jakie Chcę).
  • Od 28 lutego 2018 nie masz karty kredytowej w Banku Zachodnim WBK.
  • Podpiszesz umowę o dowolną główną kartę kredytową w Banku Zachodnim WBK.
  • W ciągu 14 dni od podpisania umowy wypełnisz FORMULARZ na stronie promocji tutaj.
  • Wyrazisz odpowiednie zgody marketingowe.
  • W miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową lub w kolejnym, zapłacisz nią co najmniej 5 razy (do spełnienia tego warunku możesz też użyć mobilnej karty kredytowej).

Kiedy ją otrzymasz?

Nagrodę przekażemy na Twoje Konto Jakie Chcę najpóźniej do końca trzeciego miesiąca licząc od miesiąca podpisania umowy.

A jak to działa w praktyce?

Przykład: 10 marca podpisujesz umowę o kartę kredytową, do 24 powinieneś wypełnić formularz, a czas na zrobienie transakcji masz do końca kwietnia. Jeśli  spełnisz wszystkie warunki nagrodę otrzymasz do końca maja.

Szczegóły w regulaminie.

Organizatorem promocji „Stówa na co chcesz”, która trwa do 31.08.2018 r. jest Bank Zachodni WBK S.A. Z oferty karty kredytowej mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Bank Zachodni WBK S.A. warunki oceny zdolności kredytowej. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin promocji dostępne są na stronie bzwbk.pl oraz pod numerem 19999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na 1.03.2018 r.

 

 

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

Dodaj komentarz