Portfel w telefo…? Nie. W zegarku

Mamy płatności zegarkami. Poznajcie Garmin Pay.

Firmę Garmin powinniście kojarzyć z nawigacji GPS. Zajmuje się ona produkcją elektroniki przydatnej w najróżniejszych aktywnościach ruchowych. Od prostych urządzeń, przydatnych podczas przejażdżki na rowerze po zaawansowane komputery montowane na pokładach samolotów.

A co mamy z tym z wszystkim wspólnego? Ano wspieramy płatności Garmin Pay. Czyli: biegniecie sobie z zegarkiem i jednym ruchem nadgarstka płacicie za poranną flat white z mlekiem sojowym lub dietetycznego hot-doga. I zasuwacie dalej. Fajne? Pewnie, że fajne.

Prostota działania

Zegarki Garmin współpracują z telefonami Android oraz iOS, więc nie czeka Was wymiana sprzętu. Ważne jest to, że zegarek działa samodzielnie – nie musi mieć stałego połączenia z telefonem – ten zostaje w domu i grzecznie czeka na Wasz powrót z treningu.

Za płatności zegarkiem odpowiada autorskie rozwiązanie producenta – Garmin Pay. Działa prosto – dodajecie swoją kartę do cyfrowego portfela. Po wpisaniu hasła możecie przez 24 godziny płacić zegarkiem bez ponownej aktywacji cyfrowego portfela. Chyba że ściągniecie zegarek lub wyłączycie funkcję monitorowania tętna – to wtedy trzeba wpisać hasło jeszcze raz. Szczegółowo opisaliśmy to tutaj.

Garmin Pay znajdziecie w zegarkach:

• Garmin Vivoactive 3
• Garmin Forerunner 645

Mamy dla Was także promocje – za płacenie zegarkiem możecie otrzymać nawet 100 zł. (50 zł za płatność kartą debetową i 50 zł za płatność kartą kredytową (RRSO 13,80%)).
Jeśli spełnicie warunki promocji, pieniądze przekażemy na Wasze konta /lub rachunki kart kredytowych (RRSO 13,80%) najpóźniej w trzecim miesiącu kalendarzowym, od momentu dodania karty do zegarka.

Promocja trwa do 30 czerwca 2018 r.

Link do promocji
Regulamin

Organizatorem promocji „Nie zwalniaj tempa i za zakupy płać zegarkiem Garmin Pay – odbierz 100 zł ” która trwa do 30.06.2018 r. jest Bank Zachodni WBK S.A. RRSO – Rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Informacje o ofercie Banku, opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin promocji dostępne są w oddziałach Banku, na stronie www.bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999. Opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 20.03.2018 r.

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

Dodaj komentarz