Ponownie pierwsze miejsce dla bankowości mobilnej!

Aplikacja BZWBK24 mobile zdobyła pierwsze miejsce w kolejnej odsłonie rankingu aplikacji bankowości mobilnej przygotowanym przez redakcję Bankier.pl.

Aktualny ranking został podzielony na cztery kategorie, w których aplikacja BZWBK24 mobile zdobyła łącznie 38 punktów. Aplikacje banków były oceniane w następujących kategoriach:

 • metody logowania i autoryzacji transakcji,
 • płatności aplikacją i wypłaty gotówki,
 • zarządzanie finansami,
 • usługi dodatkowe.

Oferowanie szerokiego wyboru płatności mobilnych jest dla nas bardzo istotne, dlatego szczególnie doceniamy maksymalną liczbę punktów w kategorii płatności aplikacją i wypłaty gotówki.

Nowości w BZWBK24 mobile

Od poprzedniego rankingu, który ukazał się w październiku, wprowadziliśmy kilka ciekawych nowości do naszej bankowości mobilnej.

Niedługo po publikacji poprzedniego raportu, do aplikacji zawitała długo oczekiwana przez Was funkcja logowania odciskiem palca na telefony z systemem Android. Dodaliśmy również rozbudowaną historię transakcji, dzięki której możecie przeszukiwać transakcje za pomocą dodatkowych filtrów.

Aktualizacja aplikacji BZWBK24 mobile w grudniu umożliwiła ponowne wykonanie przelewów z poziomu historii transakcji (funkcje ponów i zwróć). A także wprowadziła uproszczoną formatkę przelewu, która trzy opcje (przelew na rachunek obcy, przelew na rachunek zdefiniowany i przelew na telefon) łączy w jedną – Przelew na rachunek obcy lub telefon.

Najnowsza aktualizacja BZWBK24 mobile z ubiegłego tygodnia wprowadziła zakup ubezpieczenia komunikacyjnego (bez konieczności logowania), zmiany w powiadomieniach PUSH (kasowanie i ustawienie widoczności), oraz dostęp do Doradcy online bez instalowania osobnej aplikacji.

Pełen ranking bankowych aplikacji mobilnych znajdziecie na stronie bankier.pl.

 

Pochwalcie się w komentarzach, z których nowości już skorzystaliście!

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Tak, gratuluję.
  Mi osobiście bardzo podoba się funkcja PONÓW Przelew. Ułatwia życie.
  Tez jest fajna funkcja, gdzie mogę zapłacić moim telefonem – jak wybrałem kartę wirtualna. Nawet sie zdziwilem ze to jest za darmo. Przydało mi się parę razy jak zapomniałem portfela 😉
  Myślę, ze takie niuanse decydują, która aplikacja jest najlepiej oceniana.

 • Przeciętny Kowalski szuka rozwiązań niezawodnych, ale przede wszystkim tanich. Niestety oferta banku BZWBK nigdy nie należała do tanich jeśli chodzi o prowadzenie konta. Natomiast oprocentowanie lokat i oszczędności to jakaś kpina. Kilka razy zakładałem konto (promocje) po czym przechodziłem do konkurencji na lepsze warunki.

 • Gratulacje. Aplikacja dopracowana, w pelni funkcjonalna. Nigdy sie nie zawidlem. Produktowo bank takze stoi na wysokim poziomie. Tak 3mac!

 • Kpina. Do konta biznesowego nie działa nawet blik , a w MBanku który nie ma pierwszego miejsca działa bez zarzutu
  Nawet w ING blik chodzi na koncie biznesowym. Za co te pierwsze miejsce?

Dodaj komentarz