Hackathon, czyli szukamy zdolnych programistów i grafików

Lubicie programować lub tworzyć grafikę? Wasza głowa jest pełna pomysłów? Nie macie jednak z kim się nimi podzielić? Wychodzimy Wam naprzeciw! Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Hackathon bankITup.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „open data”, czyli szeroko rozumiane zbiory otwartych informacji. Waszym zadaniem będzie zbudowanie narzędzia, modelu lub algorytmu, który pozwoli identyfikować spółkę z największym potencjałem rozwojowym i inwestycyjnym. Możecie pracować nad nowym lub istniejącym projektem, a we wszystkim pomogą Wam nasi Mentorzy. Jesteś indywidualistą? Możesz pracować sam. Wolisz działanie w grupie? Świetnie, takich również nam potrzeba! Zbierz znajomych i do dzieła.

Kiedy i gdzie?

Pierwszy etap odbędzie się 14 i 15 kwietnia 2018 r. w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Podczas niego wyłonimy trzech finalistów, którzy będą kontynuowali rozwój swoich projektów w kolejnym etapie. Tutaj z uczestnikami swoim wsparciem i doświadczeniem podzielą się Mentorzy BZ WBK. Okazja do współpracy z ekspertami w tej branży nie zdarza się często, dlatego Hackathon to idealny moment, aby zdobyć cenne kontakty.

Nagradzamy najlepszych

Warto spróbować swoich sił, ponieważ dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. W pierwszym etapie uhonorujemy trzech finalistów. Przekażemy im kolejno 8 000 zł, 4 000 zł i 1 000 zł. Ponadto wszystkie projekty wezmą udział w głosowaniu publiczności, którego zwycięzca otrzyma 5 000 zł. Jeszcze ciekawiej będzie w drugim etapie. Tutaj nagrodą główną jest 25 000 zł, możliwość rozpoczęcia współpracy z BZ WBK oraz wdrożenie stworzonego projektu.

O Hackathonie słów kilka

Hackathon pomaga znaleźć talenty w dziedzinie programowania i grafiki. Trwa zaledwie kilkadziesiąt godzin, więc jest niezwykle intensywny i wymagający dla uczestników. Finaliści walczą nie tylko o nagrody pieniężne i rzeczowe, ponieważ najlepsi mogą liczyć także na rozpoczęcie współpracy w firmie organizatora. Dla przedsiębiorcy to szansa na znalezienie nowych wartościowych i utalentowanych pracowników.

Szczegóły projektu na challengerocket.com

 

Dodaj komentarz