Bank Zachodni WBK teraz także po ukraińsku

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy specjalną stronę internetową dla obywateli Ukrainy chcących otworzyć konto osobiste w Polsce. Jest to odpowiedź na coraz większą liczbę klientów zza naszej wschodniej granicy, podejmujących u nas pracę czy też uczących się w Polsce.

Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych: ukraińskiej i rosyjskiej. Można na nią przejść z głównej strony Banku (odnośnik znajduje się pod flagą Ukrainy) lub wejść TUTAJ. Znajdują się na niej najważniejsze informacje o ofercie Konta Jakie Chcę i Karty Dopasowanej oraz szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób można otworzyć konto i jakie dokumenty są do tego potrzebne.  

Na stronie można też zamówić rozmowę z ukraińskojęzycznym doradcą. Nasza infolinia prowadzi obsługę w tym języku od 1 czerwca 2017.

Promocja Western Union

Jednocześnie wprowadzamy promocję dla obywateli Ukrainy, korzystających z przelewów Western Union, w której mogą otrzymać 100 zł nagrody. Muszą jedynie:

  • zrealizować min. 3 przekazy Western Union poprzez usługi BZWBK24. Każdy na kwotę min. 500 zł,
  • krajem przeznaczenia przekazów musi być Ukraina,
  • przekazy muszą zostać odebrane na Ukrainie do 7 sierpnia 2018 r.

W ramach promocji Bank oferuje niższą opłatę za każdą realizację Polecenia wypłaty w wysokości 10 zł bez względu na wysokość przekazu (dotychczasowa opłata Polecenia wypłaty za pośrednictwem BZWBK24 wynosi: 0,2%; min. 20,00 zł; max. 200,00 zł, natomiast Polecenie wypłaty złożone w oddziale BZ WBK wynosi: 0,25%; min. 28,50 zł; max. 200,00 zł)

Uczestnik otrzyma nagrodę, jeżeli do 7 sierpnia 2018 r. zrealizuje Polecenie wypłaty:

a) w dowolnej placówce Banku lub za pośrednictwem usługi BZWBK24 Internet,

b) do banku na Ukrainie.  

Sprawdź szczegóły w regulaminie promocji.

Organizatorem promocji „Na Ukrainę taniej”, która trwa do 07.08.2018 r. jest Bank Zachodni WBK S.A. Informacje o ofercie Banku, opłatach i prowizjach oraz regulamin promocji dostępne są w placówkach Banku, na stronie www.bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999. Opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 5.02.2018 r.

 

Dodaj komentarz