Zmiany w wyglądzie strony logowania BZWBK24 internet

bezpieczeństwo

W najbliższy weekend odświeżymy wygląd naszej strony logowania.
To także dobry moment na przypomnienie najważniejszych zasad bezpieczeństwa.

Wygląd różni się od poprzedniego, więc prezentujemy go wcześniej, abyście nie mieli żadnych wątpliwości, że jesteście na właściwej stronie.

Jednak sam wygląd to nie wszystko…
Spójrzcie poniżej i nie pomińcie żadnego z kroków na liście.

I pamiętajcie, że prawidłowy adres naszej strony to https://www.centrum24.pl


1. Czy jest kłódeczka?

Musi być. Taka jak tutaj:

2. Czy adres zaczyna się od https://?

Musi się zaczynać, bo tak jest na naszej bankowej stronie. To potwierdzenie, że przesyłane przez Was dane są szyfrowane.

3. Czy certyfikat jest wystawiony dla Banku Zachodniego WBK?

Sprawdźcie koniecznie. Dane powinny być takie jak na poniższym obrazku:


Jeśli na którekolwiek z pytań udzieliliście odpowiedzi przeczącej – nie logujcie się, bo jesteście na fałszywej stronie.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • certyfikat na mojej przegladarce wyswietla daty w innym formacie. NA prezentowanym jest 2017-10-13-2018-10-27 mo pokazuje 13-10-2017- 27-10-2018 czy to jest poprawnie? dodam ze wyswietlam go na chromie

  • Tak zmieniliście, że takie osoby jak ja nie widzą rozdzielenia części nieaktywnych. Wielka pomoc dla słabo widzących, "gratulacje".

  • Mam słaby wzrok. Teraz nie mogę się zalogować, bo po prostu nie widzę rozdzielonych części hasła. Po co zmienialiście coś co było dobre i wyraźne? Nie tylko ja mam problemy ze wzrokiem. Nie wiem co mam dalej robić? Dla takich osób jak ja totalna porażka. Nie mogę wejść na własne konto.

Dodaj komentarz