Wspieramy program Karta Dużej Rodziny! (AKTUALIZACJA)


Już od ponad dwóch lat Bank Zachodni WBK znajduje się w gronie partnerów programu Karta Dużej Rodziny. Mamy specjalną ofertę dopasowaną do cyklu życia rodziny wielodzietnej!

W ramach naszego programu rodziny, w których jest przynajmniej trójka dzieci, mogą skorzystać z przygotowanej przez bank oferty zniżek i dodatkowych uprawnień. Nasze produkty ze specjalnej oferty spełniają potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki nim można też uzyskać wymierne korzyści finansowe.

Oszczędności, jakich potrzebujesz

Uczestniczący w promocji naszego banku posiadacze Karty Dużej Rodziny, którzy zdecydują się na otwarcie oferowanego przez nas Konta Jakie Chcę, nie tylko otrzymają nowoczesne i innowacyjne konto z szeregiem dodatkowych usług, lecz także zostaną zwolnieni z comiesięcznej opłaty za Kartę Dopasowaną. W ten sposób w kieszeni rodziny wielodzietnej w skali roku pozostanie 36 zł w przypadku korzystania z jednej karty, a tę oszczędność można pomnożyć w zależności od liczby posiadanych Kart Dopasowanych.

Użytkownik Karty Dużej Rodziny, uczestniczący w promocji naszego banku, który spełnia warunki określone przez Bank, może także otrzymać Kartę kredytową 1I2I3 (RRSO wynosi 13,78%), która jest zwolniona z dwóch opłat – rocznej i miesięcznej – w pierwszym roku oraz z opłaty miesięcznej w kolejnych latach przez cały okres trwania umowy na tę kartę. W pierwszym roku korzystanie z tej oferty może dać  oszczędności na poziomie nawet 240 zł, a w kolejnych latach – 120 zł. Płacenie w Polsce przy użyciu Karty kredytowej 1I2I3 za zakupy w supermarketach, na stacjach paliw czy w restauracjach i fast foodach oznacza dodatkowe bonusy finansowe – zwrot 1 proc., 2 proc., 3 proc. wartości dokonywanych transakcji. Dzięki temu do budżetu rodzin wielodzietnych w ciągu roku może wrócić nawet 760 zł (miesięcznie ok. 63 zł).

Pomoc idzie dalej!

Uczestnik programu Karta Dużej Rodzina, tak jak każdy inny posiadacz Karty kredytowej  Visa Silver „Akcja Pajacyk” (RRSO wynosi 13,78%), wspiera Polską Akcję Humanitarną. Część prowizji za płatność tą kartą nasz bank przekazuje na akcję „Pajacyk”, która finansuje posiłki dla dzieci z najuboższych rodzin. Posiadacz takiej karty nie ponosi kosztów opłaty rocznej w pierwszym roku i opłaty  miesięcznej w kolejnych latach. Oszczędność w pierwszym roku przy karcie głównej może wynieść 90 zł.

Pozostałe produkty objęte ofertą specjalną dla członków rodzin wielodzietnych posiadających Karty Dużej Rodziny określone zostały w Regulamin Promocji oraz Załączniku nr 1 do Promocji.

 

Promocja trwa do 31 grudnia 2018 roku.

 

Karta Dużej Rodziny – niezbędne informacje

Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski program Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Dzięki niemu rodziny, w których jest przynajmniej trójka dzieci, mogą skorzystać ze zniżek i z uprawnień oferowanych zarówno przez instytucje publiczne, jak i przez przedsiębiorców prywatnych – niezależnie od dochodów, jakie mogą wykazać członkowie takiej rodziny. Karta jest bezpłatna, a wniosek o jej wydanie należy złożyć we właściwym ze względu na miejsce swojego zamieszkania urzędzie gminy. Obecnie jej posiadanie uprawnia m.in. do korzystania ze zniżek w sklepach oraz z tańszych biletów do muzeów czy biletów kolejowych.

 

Szczegółowe informacje o programie Karta Dużej Rodziny są dostępne na stronie.

Informacje o przygotowanej przez Bank Zachodni WBK promocji można znaleźć na stronie.

 

Organizatorem promocji „Promocji dla członków rodzin wielodzietnych posiadaczy KARTY DUŻEJ RODZINY” jest Bank Zachodni WBK S.A.  Informacje o ofercie banku i opłatach dostępne są w placówkach banku, na stronie www.bzwbk.pl oraz pod numerem 1 9999. Opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora.

Stan na 16.01.2018 r.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Konto jakie chce to konto drogie wpłaty i wypłaty w placówkach banku to prowizja bierzecie. Konto 123 zamuwil konto przez komurke do tej pory konta nie mam. Nie polecam tego banku

 • To nie jest promocja dla członków rodzin wielodzietnych- posiadaczy KDR- co najwyżej dla rodziców. Moje dzieci posiadają Konta Jakie Chcę ale nie mogą skorzystać z promocji i mieć karty bez opłat bo obejmuje tylko osoby pełnoletnie a w ich przypadku-dzieci z rodzin wielodzietnych- KDR traci ważność w dniu uzyskania pełnoletności…:(

 • Posiadam opisane konto od paru miesięcy czy mogę teraz skorzystać z promocji i nie płacić za kartę ? Jeżeli tak gdzie mogę to zgłosić ?

 • @Michał:
  Wystarczy wejść w Ustawienia -> Operacje -> Ustawienia operacji
  i wybrac inny "Domyślny rachunek do obciążeń"

 • Dlaczego przy wykonywaniu przelewu w polu wyboru konta z którego mają być ściągnięte środki, na pierwszym miejscu jest konto oszczędnościowe?
  Abym przez pomyłkę z niego zapłacił i zapłacił prowizję?

Dodaj komentarz