Nowości w aplikacji BZWBK24 mobile

Nowa ikona, nowa zakładka przelewy, ponawianie przelewu z historii…
zapraszam do lektury wpisu o grudniowych zmianach w aplikacji mobilnej!

Uwaga!
Jeśli nie macie ustawionej samoczynnej aktualizacji aplikacji, to musicie pobrać ją ręcznie.Nowa ikona

Na początek nowa ikona aplikacji. O niej już wiecie, bo informowaliśmy wcześniej, o tu.
Serdeczne dzięki za wszystkie komentarze!

Przelewy na nowo

Pewnie powiecie mi: po co zmieniać coś, co dobrze działa? Na to pytania jest jedyna słuszna odpowiedź – żeby działało lepiej. 🙂

Dotknęliśmy ważnego miejsca w aplikacji – przelewów. Wymagało to nie tylko ostrożności, ale również wyczucia.
Co zmieniliśmy? W menu Przelewy połączyliśmy przelewy na rachunek obcy, na rachunek zdefiniowany i przelew na telefon w jedną zakładkę: Przelew na rachunek obcy lub telefon.

Teraz z tego miejsca wyślecie przelew:

• na rachunek obcy
• do odbiorcy zdefiniowanego
• na telefon

Chcieliśmy, by było jeszcze bardziej intuicyjnie. Dajcie znać, czy nam się udało.

Ponów przelew w Historii

Wielokrotnie pytaliście o możliwość ponownego wykonania przelewu z poziomu historii rachunku, a nie z historii wykonanych transakcji.

W Historii dodaliśmy dwa przyciski: PONÓW oraz ZWRÓĆ.

Pierwszy przycisk pozwoli Wam ponowić Wasz wykonany przelew – po kliknięciu wszystkie dane będą już uzupełnione. Oczywiście będziecie mogli je zmienić wedle uznania.
Drugi przycisk to przelew zwrotny na rachunek odbiorcy – możecie w ten sposób szybko zwrócić komuś pożyczone pieniądze.

Te opcje na razie będą dostępne w zakładce Historia; w najbliższej przyszłości chcemy to ujednolicić i dodać w całej aplikacji. (historia rachunku, historia transakcji).

[aktualizacja: 20.12.2017] Przycisk ZWRÓĆ dla przelewów na rachunki obce będzie w kolejnej wersji aplikacji. Przepraszamy.

Widok na portfel

Na koniec udostępniliśmy Wam drugi widok rachunków dla zakładki „Twoje produkty”. Niektórzy z Was sugerowali, że poprzedni układ był wygodniejszy. Z kolei inni preferowali nowy widok. Teraz możecie sobie ustawić taki, jaki chcecie.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • Witam, o co chodzo jak pisze mi "ponow przelew" to znaczy ze pieniadze nie dotarly i jeszcze raz mam wyslac te same, czy chodzi druga transakcje podobna i znowu sciagnie mi pieniadze z konta

    • To znaczy, że pieniądze dotarły i że w przyszłości możesz taki przelew – jeśli zajdzie taka potrzeba – wysłać ponownie szybciej przy użyciu tego właśnie przycisku 🙂

  • W dalszym ciągu w aplikacji mobilnej w zakładce "przelewy" nie ma zleceń stałych.

  • Dzień dobry, mam aplikację bzwbk i na niej dwa konta. Gdy płacę blikiem zawsze automatycznie blik łączy się z jednym kontem i z niego pobiera opłatę. Czy jest w ogóle możliwość, aby samemu wybrać z którego konta blik ma pobrać opłatę?

Dodaj komentarz