UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 15.01.2018 23:59

Możesz zyskać 20 zł w promocji „Bonus za doładowanie Orange”

Jeśli masz telefon na kartę w sieci Orange skorzystaj z naszej nowej promocji. Zarejestruj się w formularzu, doładuj telefon na łączną kwotę minimum 40 zł w BZWBK24, a będziesz mógł odebrać jedną z 2000 nagród w formie przelewu na konto osobiste o wartości 20 zł.

Warunki promocji:

Uczestnikiem promocji „Bonus za doładowanie Orange” jest pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która posiada konto i usługi bankowości elektronicznej BZWBK24 oraz spełni poniższe warunki w czasie trwania promocji:

  1. poprawnie wypełni i wyśle formularz umieszczony na stronie promocji
  2. wykona w usługach BZWBK24 doładowania telefonu w sieci Orange na łączną kwotę minimum 40 zł w czasie trwania promocji.

Nagrody:

  • 2000 nagród pieniężnych o wartości 20 zł.
  • Nagroda w formie przelewu zostanie przekazana na Konto, z którego wykonano pierwsze doładowanie telefonu zgodnie z zasadami niniejszej promocji.
  • Nagrodę otrzyma pierwszych 2000 uczestników promocji, którzy spełnili jej warunki.
  • Uczestnik w czasie trwania promocji może uzyskać maksymalnie jedną nagrodę.

Strona promocji TUTAJ

Regulamin promocji

Organizatorem promocji „Bonus za doładowanie Orange””, która trwa do 16.01.2018 r. jest Bank Zachodni WBK S.A. Informacje o ofercie Banku, opłatach i prowizjach oraz regulamin promocji dostępne są w placówkach Banku, na stronie www.bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999. Opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 19.12.2017 r.

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

Dodaj komentarz