Bony do Żabki i Freshmarketu za płacenie Android Pay | promocja

Weźcie udział w promocji Google, wykonajcie 5 transakcji kartą BZ WBK przy użyciu Android Pay. Macie szansę otrzymać bon o wartości 30 zł. Pula nagród to aż 810 tys. zł.

Android Pay jest już z nami rok. Teraz za płacenie nim w sklepie możecie dodatkowo otrzymać bon na kolejne zakupy w Żabce lub Freshmarkecie.

Ale o co chodzi?


Na łamach bloga o Android Pay dotychczas nie pisałem, więc poniżej kilka słów wyjaśnień dla tych, którzy jeszcze się z nim nie zetknęli.

Android Pay to prosty i wygodny w obsłudze system płatności mobilnych. Aby z niego skorzystać należy zarejestrować się w sklepie Google Play, ściągnąć aplikację, a następnie dodać do niej swoją kartę. W praktyce działa to identycznie jak HCE, które znajdziecie wewnątrz aplikacji BZWBK24 mobile. Sami zdecydujcie, co Wam bardziej pasuje. A najlepiej mieć dwie appki i jak jest jakaś promocja, to przełączać się pomiędzy nimi – żeby zgarnąć wszystkie benefity. 😉

Aplikacja od Google ma jeden wyróżnik – można dodać do niej wszystkie swoje karty lojalnościowe. Dzięki temu już nigdy nie zapomnicie ich użyć, gdy będziecie w sklepie. Dodatkowo, aby lepiej chronić dane klientów, nie udostępnia ona sklepowi prawdziwego numeru karty, lecz jedynie jego wirtualny odpowiednik (tzw. token). Podobnie jak w przypadku płatności zbliżeniowych kartą przy kwocie powyżej 50 zł musicie podać numer PIN swojej karty.

Chcę bon – co muszę zrobić?


1. Zainstaluj aplikację Android Pay i zaakceptuj zasady oraz regulamin korzystania.

2. Dodaj do aplikacji Android Pay kartę płatniczą BZ WBK.

3. Zatwierdź zaproszenie do wzięcia udziału w promocji. Możesz także wpisać kod promocyjny „BZWBK30”.

4. Zrób 5 transakcji (zgodnie z regulaminem promocji) przy użyciu aplikacji Android Pay.

5. Jeśli wszystko poszło dobrze, otrzymasz bon – będzie widoczny w aplikacji. Bony otrzyma pierwsze 27 000 uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki promocji.
Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania puli nagród. Bony są ważne do 31 stycznia 2018 roku.


Regulamin promocji


Szczegóły oferty oraz informacje o opłatach i prowizjach dostępne są w oddziałach Banku Zachodniego WBK S.A., na stronie www.bzwbk.pl i pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą operatora). Stan na 9.11.2017. Android Pay to znak towarowy Google Inc. Więcej informacji o Android Pay na https://www.android.com/intl/pl_pl/pay/.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • Jak mogę podpiąć mobilną kartę visa do aplikacji Android Pay, skoro nigdzie nie widzę pełnego numeru tej karty? W android Pay trzeba zeskanować kartę – co odpada, bo nie mam jej fizycznie albo wprowadzić jej numer – a ten jest w znacznej części ukryty pod "iksami".

  • W regulaminie jest zapis, że musi to być Żabka prowadzona przez Żabka Polska S.A. z siedzibą przy ul. Plac
    Andersa 7, 61-894 Poznań czyli sklepy franczyzowe nie biorą udziału w promocji. Skąd mam wiedzieć, który sklep jest prowadzony przez Żabka Polska SA, a który działa na zasadzie franczyzy?

  • Dlaczego informacje na blogu publikujecie niemal po 3 tygodniach od startu promocji kiedy to juz pewnie limit jest wyczerpany? Gdzie mogę znaleźć te informacje zaraz po starcie promocji?

Dodaj komentarz