Pełna kultura z BZWBK24 mobile | promocja

W aplikacji kupicie bilet na dowolne wydarzenie kulturalne. Macie szansę na zwrot do 40 zł.

Jak to działa
Jeśli w od 2 do 31 października br. kupicie w aplikacji bilet na dowolne wydarzenie kulturalne, macie szansę na zwrot nawet 40 zł. Bilety muszą zostać zakupione w aplikacji BZWBK24 mobile w zakładce „BILETY, PARKINGI I TAXI” > Wydarzenia za pomocą dyspozycji Przelew24.
Jeśli wydacie na bilet 25 zł – dostaniecie 25 zł zwrotu. Jeśli wydacie 35 zł – dostaniecie 35 zł. Jeśli wydacie 60 zł – dostaniecie 40 zł, bo osiągnęliście maksymalną kwotę zwrotu.

Liczba nagród ograniczona
Pula nagród to 20 000 zł. To daje nam 500 osób, które otrzymają maksymalny zwrot 40 zł. Nagrody dostaniecie najpóźniej 15 listopada – na konto, z którego zapłaciliście za bilety. Obowiązuje zasada: 1 uczestnik = 1 nagroda. Regulamin promocji jest dostępny tutaj.

Powodzenia!

Organizatorem promocji „Pełna kultura z BZWBK24 mobile”, która trwa od 2.10.2017 r. do 31.10.2017 r. jest Bank Zachodni WBK S.A. Informacje o ofercie Banku, opłatach i prowizjach oraz regulamin promocji dostępne są w placówkach Banku, na stronie www.bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999. Opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 2.10.2017 r.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • Witam, wyszukując w aplikacji wydarzenia kulturalne w Zielonej Górze wyskakują atrakcje ale jedynie w Jeleniej Górze. Czy to błąd aplikacji?

  • Witam,

    Czy w aplikacji na Windows Phone BZ WBK nie ma zakładki Wydarzenia? Jest poczta kwiatowa, hotele etc. Wydarzeń niestety nie widzę 🙁 proszę o potwierdzenie.

  • W jaki sposób i w jakim terminie można zwrócić bilet kupiony w tej promocji?

  • W jaki sposób można sprawdzić czy zakup został objęty promocją? Kupiłem bilety we wtorek rano, chciałbym wiedzieć czy załapię się na zwrot.

  • Niestety, oferta jest ograniczona. Na przykład: trasa koncertowa Jamala, 10 miast, w aplikacji dostępne są bilety tylko na koncert w Łodzi…

Dodaj komentarz