Nowa historia w aplikacji mobilnej

Dodaliśmy do aplikacji nową historię transakcji. Znajdziecie ją w bocznym menu

Podczas gdy w użytkownicy Androida cieszą się logowaniem odciskiem palca, ludzie spod znaku nadgryzionego jabłka mogą się przyjrzeć nowej historii w aplikacji. Gwoli wyjaśnienia – dostępna jest również w Androidzie.

Co się zmieniło

Przede wszystkim można przeszukiwać historię transakcji, wpisując dowolne słowa kluczowe. To może być numer konta (lub jego fragment), kilka liter z nazwy odbiorcy lub z tytułu przelewu. Można też skorzystać z filtra, by wyświetlić osobno wpływy i wydatki, wyszukać kwotę z określonego przedziału lub wpisać dokładną wartość.

Czyli np. jeśli kupowaliście kiedyś buty, które rozpadły Wam się przed końcem gwarancji, a paragon gdzieś zaginął – istnieje spore prawdopodobieństwo, że nowa Historia przyjdzie Wam z pomocą.

Jest możliwość wybrania konkretnych produktów. Możecie np. zaznaczyć, że chcecie widzieć tylko historię karty kredytowej i Waszego głównego konta; z pominięciem np. kont walutowych i oszczędnościowych.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • aplikacja nie wyświetla historii transakcji

  • Szkoda, że Bank nie informuje na bieżąco Nas o trwających rozmowach z Apple dotyczących udostępnienia płatności Apple Pay w Polsce, a wiem że takie rozmowy trwają…..Chcielibyśmy wiedzieć kiedy będzie realnym termin wdrożenia Apple Pay w Polsce ???

    • Właśnie dlatego nie informuję, że nie wiem niczego ponad to, o czym już do Państwa napisałem. A nie chciałbym niczego spekulować. U nas tylko sprawdzone informacje. Na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość.

  • Kiedy będzie możliwość pełnego korzystania z Blika na iPhonie? Chodzi mi o płatności telefonem jak kartą? Czekam już na to prawie 2 lata!

Dodaj komentarz