Nowa historia w aplikacji mobilnej

Dodaliśmy do aplikacji nową historię transakcji. Znajdziecie ją w bocznym menu

Podczas gdy w użytkownicy Androida cieszą się logowaniem odciskiem palca, ludzie spod znaku nadgryzionego jabłka mogą się przyjrzeć nowej historii w aplikacji. Gwoli wyjaśnienia – dostępna jest również w Androidzie.

Co się zmieniło

Przede wszystkim można przeszukiwać historię transakcji, wpisując dowolne słowa kluczowe. To może być numer konta (lub jego fragment), kilka liter z nazwy odbiorcy lub z tytułu przelewu. Można też skorzystać z filtra, by wyświetlić osobno wpływy i wydatki, wyszukać kwotę z określonego przedziału lub wpisać dokładną wartość.

Czyli np. jeśli kupowaliście kiedyś buty, które rozpadły Wam się przed końcem gwarancji, a paragon gdzieś zaginął – istnieje spore prawdopodobieństwo, że nowa Historia przyjdzie Wam z pomocą.

Jest możliwość wybrania konkretnych produktów. Możecie np. zaznaczyć, że chcecie widzieć tylko historię karty kredytowej i Waszego głównego konta; z pominięciem np. kont walutowych i oszczędnościowych.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Kiedy będzie możliwość pełnego korzystania z Blika na iPhonie? Chodzi mi o płatności telefonem jak kartą? Czekam już na to prawie 2 lata!

  • Masz na myśli płacenie BLIK z rachunku karty kredytowej?

   • Nie. O płacenie telefonem z podstawowego rachunku. Zamiast karty bankomatowej. Zblizeniowo.

    • Konto, z którego korzysta BLIK możesz ustawić w bankowości internetowej. (Transakcje BLIK i Przelewy na telefon)

     • Niestety, nie rozumie mnie Pan. Chcę się dowiedzieć, kiedy posiadacze iPhone nie bedą traktowani źle przez bzwbk! My nie mamy szansy płacić telefonem zlizeniowo! A bank ciagle chwali się, że prze blik tak można. Chcemy iść do sklepu, zrobić zakupy i przybliżając telefon, jak kartę , do terminalu, po prostu zapłacić z bieżącego rachunku! Czekam tę funkcję od dwóch lat, ale Wasi informatycy są zbyt … słabi. Android to ma, a my kiedy?

Dodaj komentarz