Grupa Filmowa Darwin, Wjazd na Chatę i Bank Zachodni WBK

Nasza nowa kampania to nowy rozdział w komunikacji banku. Dlatego mamy dla Was dobrą wiadomość. W kolejnym etapie naszych działań zdecydowaliśmy się na współpracę z lubianymi i cenionymi youtuberami.

Grupa Filmowa Darwin

Zawsze mocno dopingowaliśmy osobom, które są zdeterminowane na realizację swoich marzeń, nie chodząc na skróty. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Markiem Huczem i Janem Jurkowskim, którzy tworzą na Youtube kanał o nazwie Grupa Filmowa Darwin.  Ich dotychczasowe projekty to przede wszystkim świetne poczucie humoru i pełna niezależność, obsypywane zresztą wieloma nagrodami, w tym Grand Video Award.  Dlatego też postanowiliśmy zostawić koncepcję kreatywną w ich rękach. O tym, co wyszło z naszego mariażu, możecie już zobaczyć poniżej. Jak widać, spodobał się już wielu osobom. Jesteśmy przekonani, że – cytując klasyka  – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wjazd na Chatę

Jeśli myślicie, że na tym poprzestaliśmy to śpieszymy donieść, że nie. Współpracę rozpoczęliśmy również z Jackiem Gadzinowskim, przedsiębiorcą, podróżnikiem, twórcą video i pasjonatem ekstremalnych sportów. Jego praca została również nagrodzona w pierwszej edycji Grand Video Award. Wjazd na chatę – jego dzieło na Youtube to przede wszystkim rozmowy z osobami, które żyją tak jak chcą i robią to, co chcą. Czyli dokładnie tak jak Jacek Gadzinowski. Rozumiecie sami, że nie mogło go zabraknąć w naszej kampanii 🙂  Chcecie wiedzieć coś więcej o nim? Podpowiemy tylko, że wkrótce leci do Nowego Jorku, aby wziąć udział w maratonie. Mówią, że największym na świecie 🙂 Reszty najlepiej dowiedzcie się już sami z jego kanału.

https://www.youtube.com/watch?v=MBAX9HxFzqg

Dodaj komentarz