Nagradzamy najlepszych uczniów w nowej promocji

Prymus, kujon, piątkowicz czy po prostu zdolniacha. Nieważne jakiego słowa użyjemy ważne, że dobre oceny i szeroka wiedza to powód do dumy zarówno dla ucznia, jak i rodzica.

Wszyscy wiemy, że od edukacji w dużej mierze zależy nasza przyszła kariera zawodowa, a co za tym idzie nasza niezależność finansowa. Dlatego chcemy docenić uczniów, którzy osiągają dobre wyniki w nauce i nagrodzić ich całoroczny trud.

W ramach nowej promocji, wszyscy uczniowie, którzy ukończyli 13 lat i nie ukończyli 20 lat, jeżeli posiadają lub założą Konto Jakie Chcę w Banku Zachodnim WBK i pokażą nam swoje świadectwo za poprzedni rok szkolny ze średnią co najmniej 4.0 otrzymają na swoje konto nagrodę 50 zł.

Nagrodę przyznajemy za rok szkolny 2016 / 17 oraz za rok szkolny 2017 / 18, dlatego jeżeli na ostatnim świadectwie średnia ocen była niższa to wciąż jest jeszcze szansa na nagrodę za obecny rok szkolny.  Wystarczy podciągnąć się w nauce. Ci którzy zawsze mają średnią powyżej 4.0 mogą otrzymać 2 nagrody.

Świadectwem można pochwalić się w dowolnym oddziale lub placówce partnerskiej banku.

Otwórz Konto Jakie Chcę wraz z kartą dopasowaną dla osób do 26 roku życia i zyskaj:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy złożony za pośrednictwem usług BZWBK24 w systemie ELIXIR,
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce,
 • Możliwość wyboru sposobu pobierania opłaty za kartę.

 

Szczegóły promocji w Regulamin promocji 50 zł za wysoką średnią na świadectwie.

 

Organizatorem promocji „50 zł za średnią minimum 4.0 na świadectwie szkolnym” jest Bank Zachodni WBK S.A. Promocja trwa do 31.08.2018. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin dostępne są na stronie bzwbk.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na 1.09.2017

 

 

 

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Witam,można wiedzieć kiedy pieniądze zostaną przelane na konto ?
  Udałam się do placówki banku ze świadectwem 2 listopada.
  Pani powiedziała,że spełniam warunki i zanotowała to w systemie.Pieniądze miały być na początku grudnia
  i dalej ich nie ma.Minął miesiąc od zanotowania w systemie.

 • Witam ,
  czy konto >20 też liczy się w promocji ?
  Jest tym samym co "konto Jakie chcę "? Nowszą formą ?, bo warunki/profity są podobne jak i nie takie same

 • Jeżeli jestem już posiadaczem innego konta w BZ WBK, to mogę też skorzystać z promocji? Muszę iść do Oddziału, czy konto otworzę przez usługi elektroniczne? W jaki sposób dostarczyć świadectwo? Trzeba zrobić ksero?

 • Rozumiem, że aby otrzymać nagrodę wystarczy być posiadaczem Konta Jakie Chcę, nie trzeba wnioskować o kartę debetową? W Regulaminie nie ma słowa na temat karty.

Dodaj komentarz