Nagradzamy najlepszych uczniów w promocji

Po szkolnym wysiłku czas nie tylko na wypoczynek, ale i na nagrodę.

Prymus, kujon, piątkowicz czy po prostu zdolniacha. Nieważne, jakiego słowa użyjemy, ważne, że dobre oceny i szeroka wiedza to powód do dumy zarówno dla ucznia, jak i rodzica.

Wszyscy wiemy, że od edukacji w dużej mierze zależy nasza przyszła kariera zawodowa, a co za tym idzie nasza niezależność finansowa. Dlatego chcemy docenić uczniów, którzy osiągają dobre wyniki w nauce i nagrodzić ich całoroczny trud.

W ramach nowej promocji, wszyscy uczniowie, którzy ukończyli 13 lat i nie ukończyli 20 lat, jeżeli posiadają lub założą Konto Jakie Chcę w Banku Zachodnim WBK i pokażą nam swoje świadectwo za poprzedni rok szkolny ze średnią co najmniej 4.0 otrzymają na swoje konto nagrodę 50 zł.

Nagrodę przyznajemy za rok szkolny 2016 / 17 oraz za rok szkolny 2017 / 18. Ci, którzy zawsze mają średnią powyżej 4.0, mogą otrzymać 2 nagrody.

Świadectwem można pochwalić się w dowolnym oddziale lub placówce partnerskiej banku.

Otwórz Konto Jakie Chcę wraz z kartą dopasowaną dla osób do 26 roku życia i zyskaj:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy złożony za pośrednictwem usług BZWBK24 w systemie ELIXIR,
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce,
 • Możliwość wyboru sposobu pobierania opłaty za kartę.

 

Szczegóły promocji w Regulamin promocji 50 zł za wysoką średnią na świadectwie.

 

Organizatorem promocji „50 zł za średnią minimum 4.0 na świadectwie szkolnym” jest Bank Zachodni WBK S.A. Promocja trwa do 31.08.2018. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin dostępne są na stronie bzwbk.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na 1.09.2017

 

 

 

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • moja corka dała swiadectwo z czerwopnym paskiem i czeka na pieniadze juz 2 miesiuac i co

 • Witam
  Moje dziecko założyło konto < 20 . Jeżeli teraz by założyła Konto Jakie Chcę to za dobre świadectwo dostała by 50 zł. Uważam że jest to niesprawiedliwe po to u Państwa posiada konto aby mogła zostać wynagrodzono za dobrą naukę,

 • Byłam, nadal nie otrzymałam
  A minęły już z 2tyg

  • Spokojnie 🙂 Zgodnie z zapisem w regulaminie:

   "Nagroda zostanie przekazana w formie przelewu na konto osobiste Uczestnika – Konto Jakie Chcę do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki określone w par.4 pkt.1 d."

 • A czy mogę pokazać kopię świadectwa?

Dodaj komentarz