Klikam = pomagam. Zagłosuj na nasz raport społeczny

Poprzez odkrywanie realizowanych przez nas działań wspólnie pomogliśmy  Karkonoskiemu Stowarzyszeniu „Nadzieja”. Dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili stronę Raportu i wzięli udział w grywalizacji.

Teraz prosimy o Wasze wsparcie:  zagłosujcie w konkursie na nasz raport!

Klikam = pomagam?

Dzięki grywalizacji udało nam się zaangażować czytelników Raportu we wspólne działanie na rzecz potrzebujących. W 20 dni wspólnie zebraliśmy aż 100 tys. punktów, czyli tyle ile potrzebowaliśmy, aby finansowo wesprzeć remonty w wybranych ośrodkach należących do Karkonoskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie „Nadzieja”. Prace zostaną sfinansowane ze środków Fundacji Banku Zachodniego WBK i będą w nie zaangażowani wolontariusze banku. Nadal zachęcamy do wzięcia udziału w grze, aby móc aktywnie poznawać inicjatywy Banku Zachodniego WBK.

Co roku, najlepsze Raporty CSR wyłaniane są w konkursie Raporty Społeczne, swoją nagrodę przyznają również internauci. Głosy na swoich faworytów można oddawać do 17 września. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie. W tym roku aż 44 największe firmy w Polsce rywalizują o nagrodę internautów w Konkursie Raporty Społeczne. Internetowe głosowanie potrwa tylko do 17 września.

Zagłosuj już teraz!

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

Dodaj komentarz