Nowa, prostsza bankowość internetowa i mobilna


Konto Jakie Chcę to pierwsze w Polsce konto osobiste, które możecie dostosować do swoich potrzeb. Wraz z nim oddajemy w Wasze ręce nową bankowość internetową i mobilną.


BANKOWOŚĆ INTERNETOWA


Nowy Pulpit

Zmienił się wygląd „Pulpitu”. Lista rachunków jest teraz bardziej przejrzysta. Dla każdego rachunku dodaliśmy przyciski, które pozwolą Wam łatwo przejść do historii, przelewów, kart i szczegółów konta. Z kolei wykres Analizy wydatków w lewym górnym rogu poinformuje, ile w ubiegłym miesiącu wydaliście na zakupy. Tuż pod rachunkami udostępniliśmy skróconą wersję „Historii”, którą możecie rozwinąć lub w przejść do jej pełnej wersji.

Porządki w zakładkach
Utworzyliśmy nową zakładkę „Oferta Banku”. Znajdziecie w niej zakładki: „Zamów produkty”, „Usługi dla Ciebie” – tu dobierzcie pakiety do Konta Jakie Chcę – oraz zakładkę „Wyjazd za granicę” – umieściliśmy tam wskazówki i usługi, które przydadzą się Wam podczas podróży za granicę.


APLIKACJA MOBILNA


Nowy ekran główny

Na ekranie głównym aplikacji miała miejsce mała rewolucja. Zaczęliśmy od zmiany kolorystyki. Zieleń ustąpiła bieli. Całość jest w naszym odczuciu milsza dla oka i bardziej czytelna.

Ale na tym nie koniec. Zmieniliśmy także układ przycisków. Wyróżniliśmy najprzydatniejsze funkcje:

 • BLIK – mobilne transakcje, które znalazły już szerokie grono zwolenników. Cechują je prostota, wygoda i wysokie bezpieczeństwo.
 • BILETY, PARKINGI I TAXI – dzięki tej opcji szybko kupicie bilet komunikacji miejskiej, opłacicie parking lub zamówicie taksówkę.
 • DORADCA ONLINE – odpowie na wszystkie Wasze pytania dotyczące bankowości internetowej i mobilnej

  Teraz jeszcze szybciej wyślecie przelew czy wymienicie walutę – przenieśliśmy te skróty na ekran główny.

  W dolnej części ekranu znalazła się cała zawartość bocznego menu, które w poprzedniej wersji aplikacji znajdowało się po prawej stronie. Kursy walut trafiły do sekcji „INFO”.

  Skrzynka odbiorcza

  Udostępniliśmy Wam skrzynkę odbiorczo-nadawcą – znacie ją z BZWBK24 internet. Teraz możecie także pisać do nas np. w celu złożenia reklamacji.

  Wydarzenia

  W zakładce „BILETY, PARKINGI I TAXI” znajdziecie nową sekcję „Wydarzenia”. Możecie tu łatwo kupić bilety na wybrane imprezy, koncerty, spektakle teatralne lub inne wydarzenia kulturalne.

 • WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • troche zaskoczyl mnie nowy wyglad interfejsu. Stary byl bardzo czytelny. Obecny, za duzo bieli trudno sie polapac. Dodatkowo mieliscie cos czego inne banki nie mialy. W historii tranzakcji wyswietlala sie" ile bylo, kwota tranzackji, ile zostalo. Teraz jest tylko kwota tranzakcji. Po co to zmienialiscie? tragedia

  • Mam dostęp do konta firmowego prowadzonego przez BZ WBK, jesli zaloze konto prywatne to czy logujac sie do banku na konto prywatne bede widziala od razu konto firmowe? Bardzo bym tego nie chciała, logujac sie w czasie wolnym od pracy…

  • Dzień dobry, mam dodatkowe pytania, ponieważ nie jestem jeszcze klientem, a nie ma demo serwisu: 4. co w obecnej wersji znajduje się w miejscu gdzie na screenie jest napis "Wypłaty w bankomatach w Polsce . Sprawdź jak to działa" ? 5. czy da się wyłączyć menu Skróty? 6. czy menu Przegląd wydatków i skróty znajdują się w tych samych miejscach co na powyższym screenie? 7. czy na pulpicie jest gdzieś informacja o ostatnim udanym i nieudanym logowaniu? z góry dziękuję za odpowiedzi

   • 4. W zależności od wyrażonych zgód – banner lub nic 🙂
    5. Można nie mieć żadnych skrótów, ale wyłączyć się nie da.
    6. Tak, chyba że wyłączysz Przegląd wydatków – wtedy zniknie.
    7. Nie. Możesz wejść w Ustawienia > Rejestr zdarzeń.

    Pozdrawiam! 🙂

  Dodaj komentarz