UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 31.10.2017 13:23

Ładuj baterie z kartą kredytową Visa

I po wakacjach, słońca coraz mniej, dni coraz krótsze – mamy nadzieję, że wypoczęliście i zgromadziliście sporo energii na długie jesienne wieczory. Jeżeli nie to wciąż możecie o to zadbać.

My natomiast zadbany o energię dla waszych smartfonów – w naszej wrześniowej promocji w prosty sposób możecie otrzymać Power Bank, który zmieści się do każdej torebki, czy plecaka (również tego szkolnego) i zapewni Waszym telefonom ciągły dostęp do energii.

Żeby tego było mało, energia idzie dalej – bo każda wydana karta Visa Silver Akcja Pajacyk i każda transakcja dokonana tą kartą to dodatkowe środki na wsparcie Akcji Pajacyk, która poprzez program dożywiania, zapewnia energie dzieciom w szkołach.

Jak otrzymać Power Bank?

Do promocji możesz dołączyć od 1 do 30 września 2017 roku.

Jeżeli nie posiadasz głównej karty kredytowej w BZ WBK od co najmniej 6 m-cy:

  • Otwórz kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk.
  • W dniu zawarcia umowy o kartę kredytową wyraź zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie składaj sprzeciwu na przetwarzanie danych w celu marketingowym w banku i podaj numer telefonu komórkowego do kontaktu.
  • Do końca października dokonaj co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą.

Lub jeżeli masz już kartę Visa Silver Akcja Pajacyk:

  • Zawrzyj umowę o dodatkową kartę kredytową.
  • Użytkownik karty dodatkowej musi dokonać nią do końca października co najmniej 5 płatności bezgotówkowych.

Lub jeżeli masz już kartę Visa Silver Akcja Pajacyk i nie masz komu wydać karty dodatkowej, a od co najmniej 6 m-cy nie posiadasz dowolnej karty mobilnej:

  • Zawrzyj umowę o wydanie mobilnej karty kredytowej Visa.
  • Do końca października dokonaj co najmniej 5 płatności bezgotówkowych.

Spieszcie się, bo pula nagród jest ograniczona i wynosi 3000.

Nagrodę wyślemy Ci kurierem do końca listopada 2017r.

Regulamin

Z oferty karty kredytowej mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Bank Zachodni WBK S.A. warunki oceny zdolności kredytowej. Organizatorem promocji Ładuj baterie z kartą kredytową Visa    jest Bank Zachodni WBK S.A. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin dostępne są na stronie bzwbk.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na 1.09.2017 r.

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

Dodaj komentarz