UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 31.08.2017 21:59

W wakacje możesz zyskać nawet 350 zł!

Wakacje w kraju czy za granicą? Zorganizowana wycieczka czy spontaniczny wypad ze znajomymi? A może wyjazd z rodziną do spokojnego kurortu?

Gdziekolwiek jedziesz – jedno jest pewne – może Ci się przydać karta kredytowa – tym bardziej, że teraz dzięki połączeniu dwóch promocji Banku Zachodniego WBK i Mastercard możesz zyskać nagrody o łącznej wartości nawet 350 zł.

Jak otrzymać nagrody dowiesz się Tutaj. Do promocji można przystąpić do 31 sierpnia 2017 roku.

Aby jednak zyskać pełną pule nagród czyli 350 zł należy wybrać kartę World Mastercard, a warto bo jest to  niezwykle wartościowy partner w każdej podróży.

Wakacje z kartą World to:

Wakacje bezpieczne – ponieważ wraz z kartą zyskujesz bezpłatny pakiet ubezpieczeń podróżnych dla Ciebie i Twoich bliskich

Wakacje nieco tańsze – zwłaszcza jeśli wybierasz się za granice ponieważ płacąc kartą World nie ponosisz opłaty za przewalutowanie transakcji

Wakacje na których dodatkowo zyskujesz – posiadacze karty World mogą korzystać z programu lojalnościowego Priceless Specials dzięki, któremu można zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody, zaczynając od biletów do kina przez bilety lotnicze po niezapomniane przeżycia.

Pamiętajcie, że jeżeli zechcecie w wakacje zaszaleć nieco ponad planowany budżet – bo jeśli nie w wakacje to kiedy – to karta kredytowa pozwoli to wakacyjne szaleństwo sfinansować – a po powrocie z urlopu, bez większych zmartwień, nadprogramowe wydatki możecie rozłożyć w swojej karcie kredytowej nawet na 72 dogodne raty

Udanych wakacji!

Z oferty karty kredytowej mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Bank warunki oceny zdolności kredytowej. Organizatorem promocji dla Posiadaczy kart kredytowych są: Bank Zachodni WBK S.A. dla promocji „Wakacje z kartą kredytową” oraz Mastercard Europe S.A dla promocji „Priceless Specials”. Informacje o ofercie Banku, opłatach i prowizjach, oprocentowaniu oraz regulamin promocji „Wakacje z kartą kredytową” i „Priceless Specials” znajduje się na stronie www.bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999. Opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 1.06.2017 r.

Dodaj komentarz