Podwajamy oprocentowanie konta oszczędnościowego!

Bankujesz z nami?  Sprawdź, jak możesz zyskać wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym i przyłącz się do promocji „Podwajamy oprocentowanie 4” już teraz.

W tym celu musisz wskazać jedno ze swoich kont oszczędnościowych w PLN, które będzie rachunkiem promocyjnym. Jeśli zgłosiłeś już jedno z kont oszczędnościowych do udziału w promocji, to  wystarczy  że na Twoim koncie osobistym tzw. rachunku weryfikowanym w miesiącu kalendarzowym zaksięgujemy:

 • 2 określone przelewy przez BZWBK24 (Internet lub Mobile) oraz
 • wpływ wynagrodzenia/renty/emerytury na kwotę min 1.000 zł.

W każdym miesiącu następnym po miesiącu, w którym zrealizowałeś ww. aktywności na koncie osobistym, podwyższymy oprocentowanie wskazanego przez Ciebie konta oszczędnościowego – dla kwoty do 100.000 zł – i tak do 30 lipca 2018 r. Pospiesz się! Im szybciej się przyłączysz, tym więcej możesz zarobić – masz czas do 30.05.2018 r.

Do promocji przyłączyć się można m.in. przez usługi BZWBK24 internet – co należy zrobić?

 • Zalogować się do usług BZWBK24 internet.
 • Kliknąć Szczegóły swojego Konta Oszczędnościowego w zakładce Więcej.
 • Kliknąć przycisk PRZYSTĄP DO PROMOCJI.

Nie widzisz przycisku? Zaktualizuj swoje dane w zakładce Ustawienia (Moje dane) wyrażając stosowną zgodę.

Zapraszamy również do kontaktu z Infolinią pod nr 1 9999 (opłata za połączenia zgodna z taryfą danego operatora) lub do najbliższej placówki.

Uwaga! Do promocji można wskazać tylko jeden rachunek promocyjny.

Zachęcamy do zapoznania się z:

Regulamin Promocji Podwajamy Oprocentowanie 4

– Szczegółowym opisem kont oszczędnościowych – TUTAJ

Rachunkiem promocyjnym może być rachunek w walucie PLN prowadzony przez Bank na rzecz Uczestnika Promocji o nazwie:

 • „Konto oszczędnościowe” lub
 • „Konto oszczędnościowe Standard” lub
 • „Konto Ekstra oszczędnościowe”.

Jeżeli uczestniczyłeś w Promocji „Podwajamy oprocentowanie 3” to od 6.07.2017 także możesz się przyłączyć do nowych promocji – pamiętaj, ze w szczegółach rachunku od 6.07.2017 będziemy Cię informowali o  promocji „Podwajamy oprocentowanie 4”, a nie o promocji „Podwajamy oprocentowanie 3”. Informacje o wypłacie odsetek (w tym promocyjnych) z tytułu promocji „Podwajamy oprocentowanie 3” przekażemy Ci na wyciągu i w historii rachunku.

Organizatorem promocji jest Bank Zachodni WBK. Promocja trwa od 6.07.2017 r. 30.07.2018 r  – stan na 06.07.2017 r..

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Witam
  Już od miesiąca "klikam" przystąp do promocji, wpisuję adres email, akceptuję i dalej w szczegółach konta mam info NIE w wierszu z promocjami.
  Ktoś może coś pomóc?

  • W opisanej sytuacji konieczna jest indywidualna weryfikacja przyczyn, dlatego proszę o złożenie reklamacji, aby zespół e-banking mógł dokonać szczegółowej analizy i udzielić stosownych wyjaśnień. Przepraszam za niedogodności, ale nikt wcześniej nie zgłaszał tego typu problemów, więc trudno jest mi pomóc. Myślę, że w analizie mogą pomóc nie tylko dane osobowe, ale także informacje o typie przeglądarki lub o fakcie otrzymania lub nie regulacji podczas przystąpienia do promocji.

 • Witam, czy można jeszcze przystąpić do tej promocji? Przy moim koncie oszczędnościowym nie ma opcji przystąp do promocji.
  Pozdrawiam

  • Oczywiście zapraszam – do promocji "Podwajamy oprocentowanie 4" można przystępować do 30.05.2018 r., należy pamiętać, że aby to zrobić przez Internet należy mieć stosowne zgody. Zgody te mogą być udzielone w BZWBK24.

 • Łukasz Mazurek - 20.07.2017 o 16:52 Odpowiedz

  Witam,
  w BZWBK24 Internet, przy danym rachunku (koncie oszczędnościowym) tuż za saldem tego rachunku znajdują się dwa zielone przyciski. Jednym z nich jest właśnie przycisk SZCZEGÓŁY znajdujący się obok rozwijanej zakładki Więcej.

  Po kliknięciu w SZCZEGÓŁY otrzymujemy informacje o szczegółach rachunku/promocji oraz możliwość przystąpienia do promocji.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz