Przelewaj walutę taniej

 

Wykonujesz przelewy z konta walutowego? Kupuj teraz walutę przez e-FX w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24 i przelewaj ją dalej na konta w innych bankach, a my zwrócimy Ci opłatę za wykonanie pierwszej transakcji w miesiącu. Promocja trwa do 31 stycznia 2018r.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać rabat w wysokości 100% opłaty za pierwsze dokonane w miesiącu polecenie wypłaty przez usługi bankowości elektronicznej BZWBK24:

  1. Wejdź na www.bzwbk.pl/efx  i wypełnij FORMULARZ PRZYSTĄPIENIA DO PROMOCJI
  2. Kup walutę w wysokości minimalnej 100 podstawowych jednostek (tzn. np. 100 franków lub 100 euro) przez usługi bankowości elektronicznej BZWBK24 w zakładce e-FX wymiana walut (waluta trafia na konto, z którego będzie realizowany przelew (polecenie wypłaty),
  3. Wyślij przelew (polecenie wypłaty) tej waluty dalej – na konto w innym banku w Polsce (na przykład spłacając ratę kredytu w walucie) w tym samym miesiącu, w którym kupiłeś walutę.

Promocja dotyczy przelewów (poleceń wypłaty) przekazanych do banku na terenie Polski w formacie IBAN pod warunkiem, że zostanie zaznaczony zwykły tryb realizacji z opcją kosztową SHA. Data dokonania przelewu nie może być wcześniejsza, niż data zakupu waluty za pomocą e-FX wymiana walut. Zwrot opłaty nastąpi na konto, z którego została pobrana, najpóźniej do 10 dnia następnego miesiąca.

Sprawdź szczegóły w regulaminie

Organizatorem promocji „Przelewaj walutę taniej”, która trwa do 31 stycznia 2018 r, jest Bank Zachodni WBK. Informacje o ofercie Banku, opłatach i prowizjach oraz regulamin promocji dostępne są w placówkach Banku, na stronie www.bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999. Opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora.

Stan na 8 maja 2017r.

 

Dodaj komentarz