Zamień 4 transakcje telefonem na 20 zł | promocja

Na przekór oczekiwaniom początek miesiąca nie należał do najcieplejszych. Podgrzewamy atmosferę i nagradzamy Waszą aktywność w aplikacji BZWBK24 mobile. Maj zimny, ale za to mobilny.

Trwa promocja „Mobilny maj”. Mamy 150 000 zł. Rozdamy je sprawiedliwie pomiędzy pierwszych 7500 użytkowników, którzy jako pierwsi zrobią 4 transakcje telefonem na łączną kwotę minimum 40 zł. Jednym słowem – każdy z Was ma szansę otrzymać 20 zł.
Macie czas do 31 maja, chyba że wcześniej osiągniemy limit nagród. Ponieważ, jak wcześniej wspomniałem, ma być sprawiedliwie, to trzymamy się zasady: Jeden uczestnik = 1 nagroda.

Zaliczamy wszystkie transakcje, które zrobicie przy wykorzystaniu HCE (mobilna karta debetowa lub kredytowa), BLIK (łącznie z przelewami na telefon) i … Android Pay!™

Nagrody przelejemy Wam na konto lub na rachunek karty kredytowej, najpóźniej 16 czerwca br.

Powodzenia!


Organizatorem promocji „Mobilny maj”, która trwa do 31 maja 2017 r., jest Bank Zachodni WBK S.A. Regulamin promocji jest dostępny na stronie www.bzwbk.pl/ms/mobilny-maj/start.html.
Informacje o ofercie Banku Zachodniego WBK, opłatach i prowizjach dostępne są w placówkach banku, na stronie www.bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999. Opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 11.05.2017 r.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Rafał Witowski - 25.05.2017 o 17:28 Odpowiedz

  Zebrałem 4 transakcje BLIK , ale były problemy, bo w niektórych sklepach obsługa mi podstawiała terminal, żeby wczytać kod z telefonu, a mój telefon nie ma tej funkcji, więc się wtedy wycofywałem i płaciłem zbliżeniowo kartą. Wszystkie transakcje robiłem w jednej aptece , gdzie panie prawidłowo obsługiwały terminal na zwykły blik z kodem.
  Jednak kod blok jest dłuższy niż pin karty (tylko 4 znaki) i do tego trzeba się logować na telefonie komórkowym z dotykowa klawiaturą. Czyli obsługa jest trudniejsza , chyba że zrezygnuję całkiem z karty , która kosztuje 4 złote miesięcznie.

  • BLIK obsługuje każdy telefon z naszą aplikacją. Po prostu w aplikacji wybierz kafel BLIK – od razu po zalogowaniu dostaniesz kod. I ten kod wpisujesz na terminalu w sklepie – w aplikacji tylko potwierdzasz transakcję. 😉

   Logować możesz się też PIN mobile, wtedy jest dużo szybciej – polecam!

 • czy pula nagród jest jeszcze dostępna ?

Dodaj komentarz