Oglądaj filmy bez limitu. Weź kartę kredytową i korzystaj z nagrody

Uwielbiasz kino i nie chcesz opuścić żadnego seansu? Weź dowolną kartę kredytową Banku Zachodniego WBK i odbierz nagrodę w wysokości 50% kwoty miesięcznego abonamentu za kartę Cinema City Unlimited.

 Jak wziąć udział w promocji?

To niezwykle proste.

 Jeśli masz już kartę Cinema City unlimited z abonamentem miesięcznym

Wejdź TUTAJ na stronę, zapoznaj się z zasadami Promocji i wypełnij formularz.

Jeśli nie masz karty Cinema City unlimited

Weź kartę kredytową Banku Zachodniego WBK, następnie na stronie Cinema City dołącz do programu abonamentowego z opcją płatności miesięcznych, płatnych zamówioną kartą Banku Zachodniego WBK i oglądaj filmy bez limitu – kiedy chcesz, ile chcesz.

 Złóż wniosek o wydanie Karty Kredytowej, podpisz umowę oraz wypełnij formularz przystąpienia do Promocji do 30.06.2017 r. TUTAJ

Pamiętaj, że czas pomiędzy wypełnieniem formularza przystąpienia do promocji, a złożeniem wniosku o wydanie Karty Kredytowej nie może być dłuższy niż 10 dni, przy czym kolejność wykonywania tych czynności jest dowolna.

Uczestnikiem może być osoba, która w ciągu ostatnich 90 dni nie była posiadaczem Karty Kredytowej Banku Zachodniego WBK.

Pozostałe warunki sprawdź w regulaminie Promocji

 Korzystaj z promocji i płać mniej

Teraz, aby otrzymać nagrodę do wysokości 50% kwoty miesięcznego abonamentu za kartę Cinema City Unlimited, przez 12 kolejnych miesięcy wystarczy:

  • Wskazać Cinema City (www.cinema-city.pl/unlimited) swoją nową kartę kredytową wydaną przez Bank Zachodni WBK.
  • Z rachunku karty dokonywać comiesięcznych płatności z tytułu abonamentu.
  • Co miesiąc dokonać kartą minimum 3 inne transakcje bezgotówkowe.

Nagroda do wysokości 50% abonamentu miesięcznego (nie więcej jednak niż 25 zł) zostanie przekazana bezpośrednio na rachunek karty kredytowej. Pierwszym miesiącem, za który można otrzymać nagrodę, jest miesiąc następujący po miesiącu przystąpienia do Promocji (tj. miesiącu złożenia wniosku o kartę kredytową,). Nagroda zostanie przekazana do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki Promocji.

PRZYKŁAD

  • Jeżeli złożyłeś wniosek o kartę kredytową w maju 2017 r. i otrzymałeś pozytywną decyzję kredytową, to pierwszą nagrodę, za spełnienie warunków Promocji możesz otrzymać w czerwcu 2017 r. Wypłata nagrody nastąpi do końca lipca 2017 r.

Podsumowanie: Jak skorzystać z promocji?

  • Wypełnij Formularz przystąpienia do Promocji do 30.06.2017 r. .
  • Złóż wniosek i podpisz umowę o dowolną kartę kredytową Banku Zachodniego WBK do 30.06.2017 r.*
  • Opłacaj nią abonament miesięczny za udział w programie Cinema City UNLIMITED przy pomocy transakcji powtarzalnej.
  • Co miesiąc dokonuj kartą co najmniej trzech innych transakcji bezgotówkowych.
  • Zyskaj nagrodę maksymalnie 50% miesięcznej kwoty abonamentu przez kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych.

Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ

* Z oferty karty kredytowej mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Bank Zachodni WBK S.A. warunki oceny zdolności kredytowej. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu, dostępne są na stronie bzwbk.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na 25.05.2017.

Dodaj komentarz