BLIK zaprasza do Multikina | promocja

Jeśli zapłacicie BLIKIEM za bilet do Multikina, możecie otrzymać kod, który zapewni wam bezpłatne wejście na kolejny seans.

  1. BLIK ma dla Was 10 000 kodów, które możecie wymienić na bilety na dowolny seans w 2D.
  2. Jeśli do 31 maja zapłacicie BLIKIEM za bilety na multikino.pl lub w aplikacji mobilnej Multikino, macie szansę otrzymać taki kod.
  3. Im szybciej się zdecydujecie, tym większe prawdopodobieństwo, że kolejny wypad do kina będziecie mieć za darmo.
  4. Kody są wysyłane na Wasze adresy e-mail (podane podczas zakupu przez Was biletów) w dniu dokonania transakcji.
  5. Pamiętajcie o zasadzie: jeden kod na jednego uczestnika. Aha i jeszcze jedno – ważność kodów upływa 30 czerwca br., więc nie zwlekajcie zbyt długo.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Więcej informacji o aplikacji BZWBK24 mobile


Organizatorem promocji „Zapłać BLIKIEM, odbierz bilet gratis”, która trwa do 31 maja 2017, jest Polski Standard Płatności sp. z o.o. Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.blikmobile.pl.

Warunkiem udziału w promocji jest nabycie przez uczestnika dowolnego biletu do kina za pośrednictwem strony www.multikino.pl  lub Aplikacji Mobilnej Multikino  po wybraniu metody płatności BLIK. Wybór innej opcji zapłaty za bilety nie daje prawa do udziału w promocji.

Informacje o ofercie Banku Zachodniego WBK, opłatach i prowizjach dostępne są w placówkach banku, na stronie www.bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999. Opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 8.05.2017 r.

 

Dodaj komentarz