Zarabiaj więcej – aktywność procentuje!

BZWBK_Podwajam_oprocentowanie_blog_1200x560

 

Korzystasz aktywnie z Internetu i płacisz często kartami? Teraz masz możliwość podwyższenia oprocentowania na Koncie oszczędnościowym VIP .

Wystarczy skorzystać z promocji „Aktywność procentuje 3”, której organizatorem jest Bank oraz spełnić poniższe warunki:

 • wskazać Konto oszczędnościowe VIP (Konto oszczędnościowe a’la Lokata), które będzie rachunkiem promocyjnym,
 • posiadać lub otworzyć dowolne konto osobiste w PLN w Banku Zachodnim WBK,
 • w miesiącu kalendarzowym wykonać na ww. koncie osobistym: 2 przelewy w usługach BZWBK24 oraz 3 płatności kartą debetową (transakcje muszą być dokonane i zaksięgowane na rachunku).

W nagrodę za ww. aktywności na koncie osobistym, w następnym miesiącu po spełnieniu warunków podniesiemy oprocentowanie na wskazanym Koncie oszczędnościowym VIP (Koncie oszczędnościowym a’la Lokata).

Wysokość oprocentowania promocyjnego (w skali roku wg stanu na 10.01.2017) – sprawdź aktualną tabelę):

 • do 99.999,99 zł – 1,51%
 • od 100.000, 00 zł – 1,76%

Do promocji można przystąpić do 30 maja 2017 r. W tym celu zapraszamy do kontaktu z Doradcą VIP w Oddziale lub z Infolinią: 1 9999 (opłata za połączenia zgodna z taryfą danego operatora). Do promocji można przyłączyć się się także przez usługi BZWBK24internet – co należy zrobić?

 • Zalogować się do usług BZWBK24.
 • Kliknąć Szczegóły swojego  Konta oszczędnościowego VIP (Konta oszczędnościowego a’la Lokata),  Lokata w zakładce Więcej.
 • Kliknąć przycisk PRZYSTĄP DO PROMOCJI

Nie widzisz przycisku? Zaktualizuj swoje dane w zakładce Ustawienia (Moje dane) wyrażając stosowną zgodę.

Uwaga! Do promocji można wskazać tylko jeden rachunek Konta oszczędnościowego VIP (Konta oszczędnościowego a’la Lokata).

Promocja trwa do 20 lipca 2017 r.

Zachęcamy do zapoznania się z:

Promocja organizowana przez Bank Zachodni WBK. Stan na 10.01.2017 r.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Panie Dawidzie,problem w tym,że gdy trzymam na koncie VIP kasę i jestem zainteresowany jej wyższym oprocentowaniem to winienem mieć możliwość promocyjną jej ciągłego uzyskania,bez utraty żadnego miesiąca,bez ciągłego zastanawiania się czy będzie dalsza promocja,czy mam kasę przenieść do innego banku bo tam wyższe oprocentowanie-vide DB.Swoją powyższą uwagą „jeżeli następnym razem mamy zaczekać do zakończenia poprzedniej promocji proszę o taką informację-każdy głos klienta jest dla nas ważny”,Pan sobie żartuje,zaś jako klienta banku doradca się kompromituje.Wasza łaskawość do dnia dzisiejszego-sobota 24VI nie raczyła poinformować czy będzie dalsza promocja,np aktywność procentuje 4,czy jej nie będzie.Jeżeli przykładowo w VII poinformujecie,że będzie to i tak mamy z głowy podwyższone oprocentowanie za VIII,bo to m-c weryfikacji do podwyższonego oprocentowania i wrześniowego bonusowania.Z pkt widzenia klienta banku VIII będzie miesiącem straconym i w tym problem!Ja rozumiem,że takie macie gierki regulaminowe,przekonany jestem,że świadome,tylko na Boga nie myślcie ,że klient to taka nieumna łamaga.Jestem klientem BZ od zamierzchłych lat 70-tych ub wieku,to mnie jeszcze trzyma,ale nie zapewniam,że dalej wytrzymam.

  • Zefirze – cierpliwości – mam nadzieję, ze już wkrótce poinformuję o nowej promocji, która będzie jeszcze prostsza i na dłuższy okres (1rok).

  • Dzisiaj wieczorem lub jutro rano będzie można już przystępować do nowej edycji promocji „Aktywność procentuje 4” – dzięki temu w sierpniu będzie można korzystać z podwyższonego oprocentowania – szczegóły wkrótce na blogu.

 • Czy mogę liczyć na odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie?

 • Czy doładowanie telefonu z wykorzystaniem aplikacji mobilnej jest traktowane jako przelew?

Dodaj komentarz