Cash Back z kartą kredytową – II edycja

BZWBK_-karta-kredytowa_blog_1200x560

Ruszyliśmy z nową odsłoną promocji „Cash Back z kartą kredytową”, która potrwa do 30 czerwca 2017 r. !

Co jest ważne?

Po pierwsze

Przedłużamy do 30 czerwca 2017 r. okres, w którym naliczanie odsetek za transakcje gotówkowe typu Cash Back będą liczone tak samo jak dla transakcji bezgotówkowych  (czyli do 30 czerwca można wykonać transakcje objęte promocją). Odsetki będą naliczane dopiero po 24 dniach od daty sporządzenia bieżącego zestawienia operacji. Innymi słowy oznacza to, że można mieć aż do 54 dni bez odsetek!

W przypadku pozostałych transakcji gotówkowych odsetki naliczane są od razu po dokonaniu wypłaty.

Po drugie

Jeśli wykonasz 5 transakcji  gotówkowych typu Cash Back w miesiącu, otrzymasz zwrot części prowizji w wysokości 20 zł. Pamiętaj, że ostatnim miesiącem, w jakim możesz wykonać premiowane transakcje jest czerwiec.

Można otrzymać tylko jeden zwrot miesięcznie. Zwrot będzie wykonywany do 15-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniono warunek pięciu wypłat gotówkowych typu Cash Back.

Więcej informacji w Regulamin promocji

Co to jest Cash Back? Czy zapłacę prowizję za usługę?

Opis działania samej usługi i związanych z nią prowizji można znaleźć we wpisie dotyczącym pierwszej odsłony promocji TUTAJ

 

Bank od wykorzystanej kwoty limitu w rachunku karty kredytowej Visa Silver “Akcja Pajacyk” pobiera odsetki według zmiennej stopy procentowej równej stopie odsetek maksymalnych wskazanych w 359 § 21 kodeksu cywilnego, tj. 10% w skali roku. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 13,51 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 4 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5 333,16 zł, oprocentowanie zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 833,16 zł (w tym: odsetki 653,16 zł opłata roczna za kartę w pierwszym roku oraz miesięczna w drugim roku łącznie 180,00 zł). Dla wyliczeń RRSO przyjęto łącznie następujące założenia: limit kredytowy zostaje w pełni wykorzystany przez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej, data księgowania transakcji na rachunku karty kredytowej jest zgodna z datą pierwszego zestawienia operacji, a pozostałe zadłużenie zostaje spłacone w ciągu 24 miesięcy; miesięczna spłata zadłużenia wynosi 3% kwoty limitu kredytowego (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) i następuje zawsze w dniach wskazanych na zestawieniach operacji jako termin płatności. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Opłata za wypłatę gotówki w kraju i za granicą wynosi 4% (min. 10zł). Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są na stronie bzwbk.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na 10.01.2017 r.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Na początku informacji podajcie że każda wypłata kosztuje minimum 10 zł.

  • Super promacja. Wypłata Cash Back powiedzmy 5x w miesiącu po 200 zł to 5×10 zł prowizji aby dostac zwrot 20zł. Dokładamy już 30 zł i chyba do każdej transakcji jeszcze opłata po 1,5 zł. Można od razu 1000zł wypłacić ,wtedy prowizja to 40 zł , ale wspomnianych 20 zł nie dostaniemy.
   To nie wszystko ,napewno nam zabrakinie aby te 1000 zł w okresie bezotsetkowym zapłacić.Rozkładamy więc te kwotę na RATIO ,bank nalicza nam odsetki i prowizję i….. próbujemy spłacać do…. następnego rozłożenia kwoty z Cash Back na raty. Potem jeszcze raz ,nastepny aż zabraknie limitu na karcie. Wtedy zaczyna się… rata nakłada się na ratę ,odsetki rosną i można spłacać sobie do uśranej śmierci. Ostatnie kroki banku to już wszyscy znają. I kto tu zarobił na idiotach???

   • Panie Andrzeju, w ramach tej promocji chcemy przede wszystkim rozpowszechnić usługę Cash Back dla karty kredytowej. Nie ukrywamy przed klientami, że w ramach tej promocji zwracamy część prowizji, a warunkiem zwrotu jest wykonanie 5 transakcji – wszystko zgodnie z regulaminem. Skorzystanie z oferty jest dobrowolne, a osoby, które często wypłacają gotówkę w bankomacie mają okazję skorzystać z tańszej opcji.

 • Beznadzieja totalna… Nie nazwałbym tego wogóle promocją tylko 2 taryfą na wypłaty, kto i po co miałby tyle wypłacać w każdym miesiącu? Jak zajdzie potrzeba klient skorzysta z takiej wypłaty raz może 2 razy w jednym miesiącu, myśląc trochę w przód może za jednym razem odrazu wypłacić więcej, promocja tak skrajna dla odbiorców, że racji bytu niema.
  Czekam na jakąś porządną promocję gdzie można cokolwiek zyskać i normalnie skorzystać.

 • „Promocja” Cashback wymiata… Gdyby wszystkie takie były poszlibyśmy z torbami 🙂

Dodaj komentarz