Zdobyliśmy srebro za Obsługę bez barier!

impna _

Nasze kompleksowe działania na rzecz tworzenia rozwiązań dla osób z niepełnosprawnościami oraz duch grupowej współpracy zostały docenione w kategorii projektów społeczno-organizacyjnych.

Polish Project Excellence Award 2016 obejmuje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami w polskich przedsiębiorstwach. Nagrody w konkursie zostały przyznane w trzech kategoriach: projekty społeczno-organizacyjne, projekty infrastrukturalne oraz projekty inwestycyjne. Program „Obsługa bez barier” został srebrnym finalistą w kategorii projekty społeczno-organizacyjne.

O konkursie

Ideą konkursu, organizowanego przez International Project Management Association (IPMA) Poland, jest docenianie dobrych praktyk w dziedzinie zarządzania projektami, nagradzanie najlepszych z nich oraz promowanie kompetencji realizujących je przedsiębiorstw. Zgłoszenia kandydatów oceniane są według międzynarodowego standardu Project Excellence. Ocenie podlega zarówno proces realizacji danego programu, jak i jego rezultaty. tym bardziej zdobycie statuetki srebrnego finalisty to wielki zaszczyt.

Wyróżnienie

Program Obsługa bez barier jest doceniany przez różne środowiska działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami. W 2015 roku został wyróżniony przez koalicję organizacji pozarządowych, działających na rzecz wzrostu samodzielności i niezależności osób z niepełnosprawnościami tytułem Ambasadora Konwencji ONZ o prawach osób z niepełnosprawnościami

fot. Krystian Pakieła dla IPMA Polska

Dodaj komentarz