Słów kilka o limitach transakcji w bankowości internetowej i mobilnej

BZWBK_Teleklik_1200x560_v1

 

Bankowość internetowa i mobilna to dostęp do konta przez 24 godziny na dobę niezależnie od miejsca. Chyba, że to miejsce jest poza zasięgiem internetu, jak 734 miejscowości w Polsce*. Pamiętaj jednak, że bezpieczne dla Ciebie granice bankowych transakcji w internecie możesz ustalać samodzielnie, a są nimi limity dla niektórych transakcji.

Kiedy tylko chcesz możesz sprawdzić lub zmienić limity dla transakcji bankowych w internecie. Po co to robić?

Warto dostosować limity do swoich potrzeb, czyli do kwot transakcji, które robisz na co dzień. Jest to kolejny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa.

Jak możesz zmienić limity transakcji internetowych?

 jak zmienic limit1

Aby zwiększyć limit przelewów na rachunki obce potwierdzane smsKodem lub tokenem powyżej kwoty 25000 zł konieczna jest wizyta w oddziale.

 

Zrzut 1

zrzut13

Zrzut 2

zrzut10

Jak możesz zmienić limity transakcji mobilnych?

blog3

Zrzut 3

z3

A jakie są Twoje granice dla bankowych transakcji? Czy wiesz jakie masz limity? Nie zwlekaj sprawdź swój limit i dostosuj go do własnych potrzeb.

* W Polsce jest 734 miejscowości, do których nie dotarł ani szerokopasmowy internet i ani zasięg LTE (na podstawie artykuły z rp.pl ://www.rp.pl/Spoleczenstwo/160729579-Gdzie-w-Polsce-nie-ma-dostepu-do-internetu.html#ap-1, opartego o dane z najnowszego raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej).

 

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wymień sobie walutę

7

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Chce wykonać przelew z mojego prywatnego rachunku na rachunek firmy która ma konto również w BZWBK będzie to 100 000zł. Mieszkam za granicą nie mam możliwości przyjść do oddziału. Jak mogę go wykonać?

  • Sławka Szymańska - 18.01.2018 o 15:46 Odpowiedz

   @Nosek, aby zwiększyć limit przelewów powyżej 25000 zł trzeba odwiedzić dowolny oddział BZWBK.

 • ,,Aby zwiększyć limit przelewów na rachunki obce potwierdzane smsKodem lub tokenem powyżej kwoty 25000 zł konieczna jest wizyta w oddziale.''

  Czyli mam rozumieć, że do 25 000 można sobie zmienić osobiście na koncie ? To jakiś żart ? W jaki sposób zatem ustawienie limitu nawet na 0 zł zabezpieczy moje oszczędności ? Jeśli ktoś włamie się na moje konto to równie dobrze może sobie własnoręcznie zmienić limit z 0 na 25 000 i wyprowadzić środki, przelewając je na zewnętrzne konto.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz