Słów kilka o limitach transakcji w bankowości internetowej i mobilnej

BZWBK_Teleklik_1200x560_v1

 

Bankowość internetowa i mobilna to dostęp do konta przez 24 godziny na dobę niezależnie od miejsca. Chyba, że to miejsce jest poza zasięgiem internetu, jak 734 miejscowości w Polsce*. Pamiętaj jednak, że bezpieczne dla Ciebie granice bankowych transakcji w internecie możesz ustalać samodzielnie, a są nimi limity dla niektórych transakcji.

Kiedy tylko chcesz możesz sprawdzić lub zmienić limity dla transakcji bankowych w internecie. Po co to robić?

Warto dostosować limity do swoich potrzeb, czyli do kwot transakcji, które robisz na co dzień. Jest to kolejny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa.

Jak możesz zmienić limity transakcji internetowych?

 jak zmienic limit1

Aby zwiększyć limit przelewów na rachunki obce potwierdzane smsKodem lub tokenem powyżej kwoty 25000 zł konieczna jest wizyta w oddziale.

 

Zrzut 1

zrzut13

Zrzut 2

zrzut10

Jak możesz zmienić limity transakcji mobilnych?

blog3

Zrzut 3

z3

A jakie są Twoje granice dla bankowych transakcji? Czy wiesz jakie masz limity? Nie zwlekaj sprawdź swój limit i dostosuj go do własnych potrzeb.

* W Polsce jest 734 miejscowości, do których nie dotarł ani szerokopasmowy internet i ani zasięg LTE (na podstawie artykuły z rp.pl ://www.rp.pl/Spoleczenstwo/160729579-Gdzie-w-Polsce-nie-ma-dostepu-do-internetu.html#ap-1, opartego o dane z najnowszego raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej).

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • Chciałabym zmienić limit dzienny przelewów, lecz mieszkam poza Polską i niestety podany nr telefonu do potwierdzenia przelewów jest już nieaktualny. Czy isynieje możliwość zmiany nr telefonu dp otwierdzenia poprzez kontakt telefoniczny z Bankiem?

  • A czy jest możliwość zwiększenia limitu przelewu w aplikacji BZWBK24mobile z obecnych 3000zł na trochę więcej?

  • A jakie są limity do rachunków walutowych? Mam konto w euro. Czy to będzie 25 tyś. EUR, czy nie?

Dodaj komentarz