Słów kilka o limitach transakcji w bankowości internetowej i mobilnej

BZWBK_Teleklik_1200x560_v1

 

Bankowość internetowa i mobilna to dostęp do konta przez 24 godziny na dobę niezależnie od miejsca. Chyba, że to miejsce jest poza zasięgiem internetu, jak 734 miejscowości w Polsce*. Pamiętaj jednak, że bezpieczne dla Ciebie granice bankowych transakcji w internecie możesz ustalać samodzielnie, a są nimi limity dla niektórych transakcji.

Kiedy tylko chcesz możesz sprawdzić lub zmienić limity dla transakcji bankowych w internecie. Po co to robić?

Warto dostosować limity do swoich potrzeb, czyli do kwot transakcji, które robisz na co dzień. Jest to kolejny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa.

Jak możesz zmienić limity transakcji internetowych?

 jak zmienic limit1

Aby zwiększyć limit przelewów na rachunki obce potwierdzane smsKodem lub tokenem powyżej kwoty 25000 zł konieczna jest wizyta w oddziale.

 

Zrzut 1

zrzut13

Zrzut 2

zrzut10

Jak możesz zmienić limity transakcji mobilnych?

blog3

Zrzut 3

z3

A jakie są Twoje granice dla bankowych transakcji? Czy wiesz jakie masz limity? Nie zwlekaj sprawdź swój limit i dostosuj go do własnych potrzeb.

* W Polsce jest 734 miejscowości, do których nie dotarł ani szerokopasmowy internet i ani zasięg LTE (na podstawie artykuły z rp.pl ://www.rp.pl/Spoleczenstwo/160729579-Gdzie-w-Polsce-nie-ma-dostepu-do-internetu.html#ap-1, opartego o dane z najnowszego raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej).

 

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wymień sobie walutę

4

Odwracamy wiadomości z smsKodami

13

Fundusze Arka jeszcze bardziej dostępne

0

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • od ponad tygodnia próbuję zrobić przelew zagraniczny – i za każdym razem jakieś problemy się pojawiają i dalej nie jestem w stanie wykonać. Przelewy krajowe działają – natomiast zagraniczne (GBP) przestały działać. Jestem już po kilku rozmowach z 'infolinią' wieloma mailami do 'doradzców' itd – i dalej nie jestem w stanie wykonać przelewu walutowego.
  Zaczynam się rozglądać za innym bankiem.

 • Witam

  Mam taki problem, chcę zwiększyć limit transakcji przelewem, ale po wejściu w ustawienia i wybór limitu – pole "zmień limit" jest szare i nie mogę nic wpisać. Natomiast w przypadku zmiany limitu płatności kartą wszystkie pola są normalne z możliwością wpisania pola.

  Pozdrawiam

  • Sławomira Szymańska - 28.07.2017 o 08:19 Odpowiedz

   @Michał, brak możliwości zmiany limitów przelewów może wynikać z kilku powodów:
   – nie masz narzędzia autoryzacji (smsKod lub token) lub jest ono zablokowane,
   – masz nieaktualną umowę konta (ten punkt dotyczy kont indywidualnych nie firmowych).
   – zmieniłeś w tym samym dniu limit w naszym oddziale.

   Jeśli nadal nie możesz zmienić limitu przelewów, skontaktuj się z naszą infolinią 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora).

 • niesamowite jest ze limit dzienny został „zjedzony” przez przewalutowanie kwoty w PLN na EUR pomiędzy moimi własnymi rachunkami. zawsze jak musze zrobić jakis wiekszy przelew to cos nie dziala. karta w euro ma ustawione wysokie limity a i tak dzialaja dopiero po kontakcie na infolinie. mnie ten bank zniecheca ze do każdej transakcji mam kilka podejść i googlowanie w internecie co jest problemem.

Dodaj komentarz