Słów kilka o limitach transakcji w bankowości internetowej i mobilnej

BZWBK_Teleklik_1200x560_v1

 

Bankowość internetowa i mobilna to dostęp do konta przez 24 godziny na dobę niezależnie od miejsca. Chyba, że to miejsce jest poza zasięgiem internetu, jak 734 miejscowości w Polsce*. Pamiętaj jednak, że bezpieczne dla Ciebie granice bankowych transakcji w internecie możesz ustalać samodzielnie, a są nimi limity dla niektórych transakcji.

Kiedy tylko chcesz możesz sprawdzić lub zmienić limity dla transakcji bankowych w internecie. Po co to robić?

Warto dostosować limity do swoich potrzeb, czyli do kwot transakcji, które robisz na co dzień. Jest to kolejny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa.

Jak możesz zmienić limity transakcji internetowych?

 jak zmienic limit1

Aby zwiększyć limit przelewów na rachunki obce potwierdzane smsKodem lub tokenem powyżej kwoty 25000 zł konieczna jest wizyta w oddziale.

 

Zrzut 1

zrzut13

Zrzut 2

zrzut10

Jak możesz zmienić limity transakcji mobilnych?

blog3

Zrzut 3

z3

A jakie są Twoje granice dla bankowych transakcji? Czy wiesz jakie masz limity? Nie zwlekaj sprawdź swój limit i dostosuj go do własnych potrzeb.

* W Polsce jest 734 miejscowości, do których nie dotarł ani szerokopasmowy internet i ani zasięg LTE (na podstawie artykuły z rp.pl ://www.rp.pl/Spoleczenstwo/160729579-Gdzie-w-Polsce-nie-ma-dostepu-do-internetu.html#ap-1, opartego o dane z najnowszego raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej).

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Dostałam takiego smsa oco to chodzi???
  Dostosuj w BZWBK24 internet limit transakcji do odbiorcow zaufanych do swoich potrzeb. Jezeli tego nie zrobisz od 24.06.2017 r. limit bedzie wynosic 50 zl.

  • Sławomira Szymańska - 09.06.2017 o 14:54 Odpowiedz

   Pani Marto, prosimy o zalogowanie do BZWBK24 internet i ustawienie swoich limitów. Po zalogowaniu wyświetli się wiadomość, a w niej wszystkie niezbędne szczegóły. Jeśli ma Pani pytania lub wątpliwości proszę o kontakt z infolinią – 19999 (opłata zgodna z taryfą operatora)

  • Sławomira Szymańska - 09.06.2017 o 14:55 Odpowiedz

   Pani Marto, prosimy o zalogowanie do BZWBK24 internet i ustawienie swoich limitów. Po zalogowaniu wyświetli się wiadomość, a w niej wszystkie niezbędne szczegóły. Jeśli coś będzie niejasne to proszę o kontakt z infolinią – 19999 (opłata zgodna z taryfą operatora)

 • a jak to zrobić na koncie firmowym? Konto osobiste- owszem, można wpisać kwotę zmiany limitu, potwierdzić sms kodem i działa. Na koncie firmowym okienko w którym chciałabym wpisać kwotę limitu jest zacienione i nie mogę NIC wpisać, nawet nie wiem jaki jest limit obecnie….

 • Dobrym rozwiązaniem były limity na poszczególnych klientach (tak było kiedyś w KB24). To chroniło przed pomyłką – ja kiedyś przypadkowo zrobiłem przelew na ponad 4000 zł zamiast na 400. Dodatkowo jak wpisywało się tytuł przelewu to można było zaznaczyć czy ma być zapamiętany co też przy dużej ilości przelewów pozwala kontrolować czy czegoś się nie przegapiło lub nie wykonuje się po raz drugi. A trzecia rzecz dotyczy karty kredytowej – w systemie KB24 można było podejrzeć ile jest już wydane w bieżącym okresie rozliczeniowym – mogłem kontrolować aby nie przekraczać pewnego ustalonego limitu miesięcznego wydatków płatnych kartą kredytową. W tym systemie widać tylko całkowitą wartość i najbliższą spłatę (trzeba samemu liczyć różnicę). Moim zdaniem system można jeszcze dopracować.

Dodaj komentarz