Korzystaj z MasterPass i zyskaj 20 zł

BZWBK_MasterPass

AKTUALIZACJA: PROMOCJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Kupujesz w Internecie? Masz kartę do konta osobistego lub kartę kredytową wydaną przez nasz bank? Mamy dla Ciebie dobrą informację. Od 15 września br. udostępniamy nową usługę – Cyfrowy portfel BZ WBK MasterPassTM, dzięki któremu płatności za zakupy w Internecie, z wykorzystaniem kart płatniczych, będą jeszcze szybsze i wygodniejsze.

Teraz poza wygodą, możesz także skorzystać ze zorganizowanej przez nas promocji, w której do zyskania jest 20 zł.

Żeby wziąć udział w promocji, należy m.in:

– założyć cyfrowy portfel,

– dodać do niego kartę do konta osobistego lub kartę kredytową,

– między 15 września, a 30 października br. wykonać przynajmniej jedną płatność na minimum 30 zł z wykorzystaniem portfela.

Nagroda zostanie przyznana i przekazana na rachunek powiązany z kartą, którą zarejestrowano do Portfela i dokonano płatności, do dnia 15 grudnia 2016 r.

Pula nagród ograniczona. Limit Nagród w promocji wynosi 50 000 zł brutto.

Sprawdź szczegóły w Regulaminie

Dlaczego warto płacić z wykorzystaniem Cyfrowego portfela BZ WBK MasterPassTM?

 • Płatności są wygodne i szybkie – nie trzeba sięgać po kartę przy każdych zakupach (można nie mieć jej przy sobie) i wprowadzać pełnych danych kart na stronach sklepów internetowych.
 • Dodanie karty do portfela wymaga dodatkowej weryfikacji usługą 3D-Secure (podanie Kodu 3D-Secure, otrzymanego na nr telefonu komórkowego podanego przez klienta do banku). Dodatkowo wymagane jest potwierdzenie kodem z smsa, dla transakcji na kwotę powyżej 50 zł lub w walucie obcej. Oprócz tego można ustawić indywidualną wysokość limitu dla płatności na odległość (do których zaliczają się płatności z wykorzystaniem Cyfrowego portfela) – wszystko to zwiększa bezpieczeństwo dokonywania transakcji.
 • Bank nie pobiera opłat za korzystanie z Cyfrowego portfela. Opłaty mogą dotyczyć używania kart dodanych do portfela (Bank pobiera opłaty zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji dostępną na stronie bzwbk.pl)

Jak założyć Cyfrowy portfel BZ WBK MasterPassTM?

Wystarczy wejść TUTAJ na stronę, zarejestrować się i dodać do portfela karty wydane przez nasz bank, by móc cieszyć się wygodnymi i szybkimi płatnościami za zakupy w sieci. Dzięki portfelowi nie ma konieczności sięgania po kartę i wpisywania jej danych na stronach sklepów internetowych.

Więcej informacji o rejestracji można znaleźć TUTAJ

Jak zapłacić na stronach internetowych?

Z dostępnych metod płatności za zakupy internetowe wybierz MasterPass, podaj swój login i hasło, które nadałeś podczas rejestracji do portfela, oraz wybierz kartę, którą chcesz zapłacić (jeśli dodałeś do portfela więcej niż jedną kartę).

Gdy kwota transakcji będzie większa niż 50 zł albo będzie to płatność w walucie obcej, podaj kod, który otrzymasz smsem na numer telefonu komórkowego podany przy rejestracji.

Jak zapłacić w aplikacji mobilnej?

Z dostępnych metod płatności wybierz MasterPass, podaj numer telefonu komórkowego podany przy rejestracji, wybierz kartę, którą chcesz zapłacić, i wpisz mPIN, (kod, który nadałeś w momencie dodawania karty do portfela).

 

 

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Kiedy będziecie wykonywali przelewy z nagrodami?
  P.S. Wiem, że macie czas do bodajże 12.12. Pytam, kiedy realnie.

 • Witam
  zarejestrowałem sie i dokonałem płatności metodą masterpass ( na kwotę 35 zł) , kiedy mogę sie spodziewac się zwrotu 20 zł ?

 • „Ekspert BZ WBK” potrafi tylko odpowiedzieć na pierdoły konkursowe, jak widać.
  Czy banku nie interesuje oferowana przez siebie usługa? Czy raczej obsługiwanie klienta?

Dodaj komentarz