E-Faktura czyli płacenie rachunków i faktur nigdy nie było tak proste!

BZWBK_eFaktura_blog

Masz dość wiecznego bałaganu w dokumentach? Dbasz o ekologię? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – E-Fakturę. Teraz opłaty za telefon czy wodę możesz uregulować w wygodny, bezpieczny i ekologiczny sposób korzystając z usług BZWBK24 internet.

Dostęp do usługi E-Faktury mają wszyscy użytkownicy naszej bankowości internetowej. Umożliwia ona, za pomocą jednego kliknięcia, akceptację oczekującej na realizację płatności.

Jakie są korzyści płacenia faktur poprzez E-Fakturę?

 1. WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

– Z usługi możesz korzystać 24h na dobę w dowolnym miejscu na świecie, wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu (wcześniej musisz zawrzeć z Bankiem umowę o świadczeniu usług bankowości elektronicznej BZWBK24).

– Faktury trafiają bezpośrednio do Twoich usług BZWBK24 internet.

– Nie musisz pamiętać kodów i haseł do elektronicznych Biur Obsługi Klienta każdego z dostawców.

– Dzięki usłudze historia faktur jest dostępna na wyciągnięcie ręki, nie będziesz już musiał gromadzić rachunków w formie papierowej.

– W jednym miejscu masz jednoczesny dostęp do faktur otrzymywanych od kilku wybranych przez Ciebie dostawców.

 1. SZYBKA PŁATNOŚĆ

  Nie musisz samodzielnie uzupełniać danych do dokonania przelewu.

– Jednym kliknięciem zaakceptujesz daną transakcję.

 1. TERMINOWOŚĆ

– Rachunek otrzymasz szybciej niż w formie papierowej.

– Nie spóźnisz się już z płatnością z powodu zaginionego rachunku.

­- Płatności są prezentowane zawsze w terminie, a ich realizacja następuje dopiero po Twojej akceptacji.

 1. EKOLOGIA

– Ograniczając liczbę papierowych faktur chronisz środowisko naturalne.

– Pomagasz chronić polskie lasy.

Z usługą E-Faktura opłacisz rachunki między innymi u takich dostawców jak:

 • AQUANET S.A.
 • LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
 • Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. we Wrocławiu
 • Orange Polska S.A.
 • Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.
 • EUROCASH S.A.

Elektroniczny sposób płatności w usługach BZWBK24 internet zyskuje na popularności, tak więc obecna lista dostawców usług w systemie E-Faktura z pewnością będzie rosła.

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ! JUŻ DZIŚ AKTYWUJ USŁUGĘ I AKCEPTUJ RACHUNKI JEDNYM KLIKNIĘCIEM 🙂 SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY TUTAJ

 Szczegóły oferty Banku Zachodniego WBK, informacje o opłatach i prowizjach dostępne na stronie bzwbk.pl

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Byłoby świetnie, gdyby za e-fakturę można było płacić również z aplikacji mobilnej. Wystarczy samo potwierdzanie płatności. Teraz za każdym razem trzeba wchodzić na stronę internetową…

 • Ewa dot. konta jakie chcę - 18.09.2017 o 10:44 Odpowiedz

  Nie zostałam poinformowana, że jest tylko 16 wystawców f-r, w związku z czym nie mogę skorzystać z usługi 1%. Nie zostałam tez poinformowana , czy taka transakcja jest oprocentowana od każdej wpłaty czy rocznie, Czy można to ustalić indywidualnie? Uważam, że jest niesprawiedliwe, że klienci dzielą się w zależności od wieku. Ja mam ponad 60 lat mam małą emeryturę i stare chore nogi, i bardzo przydałaby mi się możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich terminali , nie tylko z WBK.

  • Dzień dobry. Dodając faktury do Konta Jakie Chcę nie musi Pani korzystać tylko z listy Wystawców dostępnych w usłudze "E-Faktury”. Może Pani dodać dowolne faktury za prąd, gaz, telefon komórkowy i stacjonarny, abonament TV i Internet. Jeżeli chodzi o zwrot 1% to oprocentowanie jest w skali roku, ale zwroty są wypłacane na konto raz w miesiącu, w zależności od tego, jakie faktury były w danym miesiącu opłacone. Istnieje możliwość bezpłatnych wypłat we wszystkich bankomatach w Polsce po wcześniejszym wykupieniu pakietu nieograniczonych wypłat z bankomatów krajowych lub bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów największych banków w Polsce za pomocą BLIKa. Aby zapoznać się ze szczegółami zapraszamy do kontaktu z doradcę w oddziale lub na infolinii pod nr 19999.

 • Witam. A jak wygląda opłata za e-fakturę? To jest traktowane jako zlecenie stałe? Posiadam u Państwa konto godne polecenia.

  Dziękuję.

Dodaj komentarz