Odkryj kartę kredytową i weź udział w konkursie

BZWBK24_FUJI

 

AKTUALIZACJA: PROMOCJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Jestem posiadaczem karty kredytowej od niedawna i szczerze mówiąc nasuwa mi się pytanie: Dlaczego zdecydowałem się na nią tak późno?

Myślę, że moja niechęć i sceptycyzm do karty kredytowej były spowodowane tym, że miałem o niej błędne wyobrażenie. Tymczasem okazała się ona produktem, którego szukałem, jednak nie miałem pojęcia, że takowy istnieje.

Jeśli ktoś ją ma, niekoniecznie musi to oznaczać, że żyje ponad limit i że wydaje więcej niż zarabia. Dla mnie to wygodne, bo mając kilka kont w różnych bankach mogę swobodnie robić zakupy. Spłacę wszystko pod koniec miesiąca. I już. Nie martwię się, czy przelew przyjdzie mi na czas, czy przelałem dość pieniędzy itd.

Czy w tej beczce miodu znajdziemy jakąś łyżkę dziegciu? Ano znajdziemy. Karta kredytowa jest płatna. Jednak odpowiednio częste jej używanie może zwolnić nas z opłat miesięcznych i rocznych – dotyczy to dużej części kart. Karta może być dla nas nieoprocentowanym kredytem, jednak jeśli zapomnimy o jego terminowym spłaceniu – naliczone odsetki będą wysokie. Ale także na to jest rozwiązanie – automatyczna spłata może zażegnać i ten problem.

Czy warto?

Na to pytanie każdy z Was musi odpowiedzieć sobie sam. Jeśli możecie podpisać się częściowo pod tym, co ja napisałem – spróbujcie. Okazja jest wyborna. Gdy ja stawałem się świadomym konsumentem, bank nie organizował konkursu, w którym m.in. za podpisanie umowy o kartę można wygrać aparat fotograficzny. Ale inaczej jest w Waszym przypadku.

Do 11 września możecie przystąpić do konkursu. Jeśli w tym czasie weźmiecie kartę kredytową korzystając z bankowości internetowej, macie szansę zgarnąć właśnie aparat. I to taki z natychmiastowym wydrukiem zdjęć – PSTRYK i jest! 🙂

Zasady konkursu:

  • do 11 września podpiszcie umowę o kartę kredytową w bankowości internetowej,
  • nie możecie posiadać karty kredytowej BZ WBK (głównej) w okresie ostatnich 3 miesięcy,
  • do 25 września zróbcie jedną transakcję (gotówkową lub bezgotówkową) Waszą świeżo otrzymaną kartą,
  • odpowiedzcie nam na pytanie: „Jak karta kredytowa pomaga zatrzymać wspomnienia?”(maks. 600 znaków) i wypełnijcie formularz na stronie bzwbk.pl/kartakonkurs

Warto zajrzeć do regulaminu.

Organizatorem Konkursu „Zatrzymaj wspomnienia z kartą kredytową” jest Bank Zachodni WBK. Konkurs trwa od 8 sierpnia do 25 września 2016 roku. Okres przystąpienia do Konkursu trwa od 8 sierpnia do 11 września 2016 r.

 

 

 

Dodaj komentarz