Fundusze Arka z promocją w BZWBK24 internet

BZWBK_Arka_Fundusze_Blog_1200x560

Mamy dla Was dobrą wiadomość! Od 2 maja br. fundusze inwestycyjne Arka można kupić poprzez BZWBK24 internet bez opłaty dystrybucyjnej.  

Promocja funduszy Arka dotyczy:

 • Zleceń nabycia jednostek subfunduszy Arka BZ WBK FIO oraz Arka Prestiż SFIO złożonych przez BZWBK24 internet
 • Wpłat bezpośrednich (wpłata lub przelew na indywidualny rachunek bankowy przypisany do danego subrejestru Uczestnika)

na subrejestry otwarte przez Bank oraz TFI (nie ma znaczenia data i kanał otwarcia subrejestru).

Przy okazji wyjaśniamy, że subrejestr to komputerowy zapis o liczbie i wartości posiadanych jednostek uczestnictwa oraz dokonywanych transakcjach.

 

Promocja funduszy Arka to z pewnością dobra informacja zarówno dla klientów chcących wpłacić dodatkowe środki na subfundusze, rozważających decyzję o dywersyfikacji poprzez zwiększenie inwestycji, jak i nowych klientów, którzy chcą rozpocząć inwestowanie z Arką.

 

A jak zacząć inwestowanie z Arką? To bardzo proste. Przypominamy, że od kwietnia w BZWBK24 internet funkcjonuje pełny proces sprzedaży funduszy Arka. Wystarczy, że w internecie zapoznacie się z umową o przyjmowanie i przekazywanie zleceń nabycia lub zbycia jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych i tytułów uczestnictwa w funduszach zagranicznych (tzw. umowa MiFID) oraz regulaminem. Wykonacie test wiedzy i doświadczenia, a następnie potwierdzicie zawarcie umowy kodem SMS. I już możecie samodzielnie kupować fundusze.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnych produktów przez BZWBK24 internet.

 

Ważne – promocja nie obowiązuje dla zleceń zamiany. Szczegóły znajdziecie w ogłoszeniu z dnia 27.04.2016r. dostępnym na stronie www.arka.pl.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Moje doświadczenie jest identyczne jak p/p Ireneusza i Lus. Oczywiście aby uniknąć strat dokonywałem wielu konwersji pomiędzy dostępnymi subfunduszami, dzięki czemu udało mi się zminimalizować STRATY do poziomu ok. 3% po 7-miu latach. Jednocześnie śledzę zarządzanie funduszami Arki i w pełni zgadzam się z p. Raf – to co wyprawiają ich manager'owie (nazwa mocno przesadzona) nie można nawet nazwać amatorszczyzną, to dyletantctwo !. Udogodnienia w WBK nic nie zmienią, celem inwestycji jest ZYSK, a wygoda jest drugorzędna. Polecam Arkę.

 • Dokładnie mam takie samo doświadczenie z funduszami Arka jak poprzednik. Nie wiem kto zarządza tymi funduszami, ale mam wrażenie że są to jacyś smarkacze, którym się wydaje, że pojedli wszelkie ekonomiczne rozumy. Nawet w ostatnich tygodniach kiedy obserwujemy przyrosty na giełdzie, przyrost wartości funduszy jest jak 1/10 tego, co przyrosła giełda. Czyli jednostki są ulokowane w niewłaściwych papierach, które nie rokują wzrostu. Polecam Arkę….

 • Gronowski Ireneusz - 21.09.2016 o 18:43 Odpowiedz

  Dnia 05.05.2006 r. nabyłem Fundusze Inwestycyjne Akcji ARKA za 30.000 zł . Dzisiaj po 10 latach i 4 miesiącach wartość moich funduszy wynosi ok. 22.700 zł. a zatem STRATA ok. 7.300 zł.
  Gdyby te pieniądze leżały na marnym oprocentowaniu, zysk wynosiłby ok. 7.000 zł. A zatem realna strata to ok. 14.000 zł.
  Polecam ARKĘ.

Dodaj komentarz