80 nagród dla właścicieli kart prepaid MC PAYBACKAdam Ziętara 14.02.2014

Czy w Waszym portfelu znajduje się już karta prepaid MasterCard PAYBACK? Jeszcze nie?

To uważajcie. :)

4 – to liczba tygodniowych etapów naszego nowego konkursu; 20 – tylu klientów ma szansę na wygraną w każdym z 4 etapów; 80 – to łączna liczba nagród, którymi są: iPady Apple 2 i Nano, czytniki Kindle, zegarki i opaski do płatności;  1 – jedna karta prepaid MasterCard PAYBACK wystarczy, by zyskać możliwość udziału w konkursie, 9 – do tylu złotych została obniżona cena karty prepaid MasterCard PAYBACK w czasie trwania promocji.  Zainteresowani?

By wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować kartę na stronie www.bzwbk.pl/wygraj_payback i aktywnie z niej korzystać.

Konkurs podzielony jest na 4 tygodniowe etapy, w których można zdobyć bardzo wartościowe nagrody: Apple iPad 2, 16GB Wi-Fi +3G; Apple iPod Nano 16GB- model 2012; Amazon Kindle 4 Touch Wi-Fi; zegarek z kartą SIM do płatności zbliżeniowych i opaskę umożliwiającą bezgotówkowe transakcje zbliżeniowe.

W każdym z etapów szansę na wygraną mają te osoby, które wykonają najwięcej transakcji kartą prepaid MC PAYBACK.

W konkursie pod uwagę brane będą transakcje dokonane na rachunku technicznym karty w czasie trwania konkretnego etapu, a rozliczone nie później niż w ciągu 10 dni od zakończenia danego etapu.

Wartość pojedynczej transakcji bezgotówkowej nie może być mniejsza niż 5 zł, i tu uwaga – przynajmniej jedna z tych transakcji musi być transakcją dokonaną w internecie.

Laureaci konkursu będą ogłaszani po 14 dniach po zakończeniu danego etapu. Lista zwycięzców będzie dostępna na www.bzwbk.pl/wygraj_payback.

Bank Zachodni WBK dodatkowo obniżył cenę za kartę prepaid MC PAYBACK do 9 zł. Kartę można kupić w internetowym sklepie Banku www.bzwbk.pl/sklep.

Konkurs rozpoczyna się 17 lutego i trwa do 16 marca 2014 r.

Pełny Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie www.bzwbk.pl/wygraj_payback

Trzymamy kciuki!

 

Promocje
|
Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim:
 • Facebook
 • Blip
 • Flaker
 • Pinger
 • Wykop
 • Twitter
 • Śledzik


Zobacz także63 odpowiedzi do “80 nagród dla właścicieli kart prepaid MC PAYBACK”

 1. abc

  Kiedy ewentualne nagrody zostałyby wysłane do zwycięzców? Bo w regulaminie nie ma o tym słowa.
  Pozdrawiam

 2. abc

  jeszcze jedno pytanie – czy osoba biorąca udział w konkursie musi być klientem banku (mieć rachunek) czy wystarczy jedynie karta pre paid? Rozumiem, że nie ma żadnych dziennych limitów transakcji np. w poszczególnych punktach?

 3. Beata

  Witam do konkursu liczy sie data transakcji czy data ksiegowania??

 4. pp

  Maksymalny roczny limit karty prepaid to 10000 zł. Jeżeli wpłacę na kartę 10000 zł i w jednym z etapów wykonam w tym samym sklepie internetowym 2000 transakcji po 5 zł to na 100% otrzymam iPada? Co jeżeli kilka osób w jednym etapie zrobi tak samo?

 5. sceptyk

  Czy poznańska karta PEKA wydana przez BZ WBK, prepaid, z logo Mastercard i Payback bierze udział w tej promocji czy też to nie jest karta prepaid MC Payback w rozumieniu tego konkursu?

 6. Endriu

  Czy karta MC PAYBACK musi być zarejestrowana? Czy wystarczy tylko zgłoszenie internetowe do promocji? Bo posiadam takową ale nigdy jej nie rejestrowałem. Po prostu jak potrzebuje skorzystać to doładowuje ją i płacę…

 7. Adam Ziętara (Bank Zachodni WBK)

  @sceptyk: karta PEKA nie jest kartą prepaid MasterCard PAYBACK (jest kartą MasterCard PAYPASS – z funkcją zbliżeniową).

  @Endriu: wystarczy ją zgłosić w formularzu na stronie http://www.bzwbk.pl/wygraj_payback

  @abc: nagrody będą wysłane niezwłocznie po zakończeniu konkursu.

  @Beata: liczy się data transakcji, ale należy pamiętać, że transakcje te muszą być rozliczone do 10 dni od zakończenia danego etapu konkursu w inny przypadku nie zostaną uznane.

 8. pp

  @Adam Ziętara: Czy mogę prosić o odpowiedź na moje pytanie tj. co będzie w przypadku, gdy więcej niż jedna osoba wykona 2000 transakcji internetowych w danym etapie konkursu.

 9. kk

  dołączam się do pytania @pp
  Być może wówczas liczy się czas wykonania transakcji w rozumieniu kompletnego wykorzystania dostępnego limitu?

 10. jurek

  @kk – powiem tak, „dobrze kombinujesz”
  Regulamin nic nie mowi na ten temat, ze wygrywa ten kto pierwszy wykorzysta limit. On w ogole nie przewiduje remisu dla 10 takich samych wynikow w jednym etapie. Interpretacja podawana przez Ciebie jest – spodziewam sie – po Twojej mysli. Juz nastukales 2000 transakcji ?

 11. mk

  @pp, @kk – 2000 transakcji, żeby wygrać starego Ipada(Ipad 2)? Naprawdę nie szkoda Wam czasu i pieniędzy ?

 12. abc

  pp, kk – jeśli faktycznie macie zamiar zrobić ich 2000 to ja chyba odpadam :D

 13. Dorota

  Witam czy trzeba zrobic najpierw transakcje powyzej 5 zł zeby moc sie zarejestroac do konkursu (Zrób transakcję bezgotówkową kartą prepaid MasterCard PAYBACK na kwotę minimum 5 PLN i zgłoś się do konkursu wypełniając poniższy formularz internetowy) czy moge zarejestrowac sie odrazu po otrzymaniu karty??

 14. Adam Ziętara (Bank Zachodni WBK)

  Pani Doroto, należy najpierw się zarejestrować, a następnie można wykonywać transakcje.

 15. JP

  Mam pytanie jakie są limity dzienne ilości i wartości wykonywanych kartą prepaid transakcji bezgotówkowych, kiedy karta będzie zablokowana, jak można ją odblokować ?

 16. JP

  Pytanie: Jakie są limity (dzienne, inne) dotyczące ilości i wartości dokonywanych transakcji bezgotówkowych – kiedy karta może być zablokowana i jak ją można odblokować.

 17. dave

  @pp a jak myślisz? Odpiszą Ci że źle skonstruowano regulamin?
  Działaj najszybciej jak możesz a nie oglądaj się na innych żeby zrobić 2000 transakcji:) Z całego serca życzę Tobie powodzenia:)

 18. Marta

  A do etapu tygodniowego licza sie transakcje dokonane od 17.02 do 24.02 czy zaksiegowane w tych dniach?

  Moglibyscie podac rozpiske etapow konkursu z oznaczeniem dokladnie dni w ktorych obowiazuje dany etap?, bylo by to duze ulatwienie dla zainteresowanych.

 19. dave

  No i jak poszedł I etap? Z cyklu chwalę się, zrobiłem ok 150 transakcji., Ugram coś?:)

 20. dave

  No i jak Wam poszło? Ktoś się pochwali?:)

 21. Adam Ziętara (Bank Zachodni WBK)

  Pani Marto,
  pod uwagę brane będą te transakcje, które zostaną dokonane (z wyłączeniem transakcji zwróconych) na rachunku technicznym karty w czasie trwania danego etapu Konkursu, a rozliczonych nie później niż do 10 dnia po zakończeniu danego etapu.

  Szczegóły dotyczące etapów znajdują się w regulaminie w tym miejscu: http://www.bzwbk.pl/_items/bzwbk.pl/pdf/regulamin-konkursu-wygraj-z-karta-prepaid-payback.pdf.

 22. JP

  Pytanie? – do – Pan Adam Ziętara (Bank Zachodni WBK) Ponawiam pytanie z dnia 20.02.2014r. : Jakie są limity (dzienne, inne) dotyczące ilości i wartości dokonywanych transakcji bezgotówkowych – kiedy karta może być zablokowana i jak ją można odblokować.Bardzo proszę o odpowiedź.

 23. Adam Ziętara (Bank Zachodni WBK)

  @JP każdy przypadek ewentualnego zablokowania jest weryfikowany odrębnie, po złożeniu reklamacji.

 24. spokojny

  @dave, 150 transakcji to dużo, ale myślę, że starzy wyjadacze robią tyle w jeden dzień:) Nie brałem udziału w pierwszym tygodniu (etapie), ale już mam kartę i w poniedziałek ok 70, wczoraj ok 90 transakcji i dziś też zaraz startuję:)niestety podobno konkurencja nie śpi i są jeszcze lepsze sposoby niż te, z których korzystam ja i znajomy:)może się załapiemy:)

 25. anna

  @spokojny, ciekawe jak tyle robisz. Mi w pierwszym etapie po ok 40 transakcjach blokowano kartę i po telefonie mogłam wykonać ich również kilka i tak parę razy. Po dwóch dniach po przekroczeniu 99 transakcji zablokowano mi kartę na 24h i nie potrafili nic z tym zrobić, limit odgórny MC i BZWBK nie ma nic do tego. Także nie strasz innych drobnych ciułaczy, bo to co piszesz jest niemożliwe:)

 26. DVilla

  Ja w pierwszym tygodniu konkursu zrobiłem około 20 transakcji. Mówicie tutaj o transakcjach idących w setki a nawet tysiące :) W takich chwilach przypomina mi się konkurs na największą liczbę przelewów w BZ WBK24. Wtedy Bank prosił o zaprzestanie robienia przelewów bo coś tam im sie zapychało kolokwialnie mówic.
  Dobrze że bank organizując konkursy pamieta nie tylko o ilości ale kreatywności i logicznemu myśleniu a czasem nawet zręczności :) Każdy znajdzie coś dla siebie :)

 27. wajper

  @Adam Ziętara
  Witam, czy do „transakcji na odległość” zaliczają się również transakcje za zakupy w internecie np na allegro i płatność poprzez payU?

 28. Re.Mastered

  Mam pytanie odnośnie dostępności kart prepaid w placówkach partnerskich BZ WBK – są one tam dostępne ?

 29. Marcin Dominiak

  No to drugi etap mamy już za sobą! ciekaw jestem jakie iloci transakcji zostały przez Was wykonane ;-)?

 30. Adam Ziętara (Bank Zachodni WBK)

  @wajper, jak najbardziej można dokonać zakupów na Allegro i płacić poprzez PayU.

 31. Adam Ziętara (Bank Zachodni WBK)

  Szanowni Państwo, ze względu na fakt, iż niektórzy klienci popełniają błędy w zgłoszeniach w konkursie „Wygraj z kartą prepaid PAYBACK”, chciałbym prosić o to, by pamiętali Państwo, że w naszym konkursie biorą udział jedynie karty prepaid MasterCard Payback.

  Dodatkowo, w formularzu na stronie http://www.bzwbk.pl/wygraj_payback należy uzupełnić 26 cyfrowy numer rachunku karty (inaczej rachunek techniczny). Numer rachunku znajduje się na odwrocie karty oraz na Card Carierze (czyli w dokumencie, do którego była przyklejona otrzymana przez Państwa nowa karta).

  Pragnę również poinformować, że w przypadku, gdy w formularzu zostanie uzupełniony inny numer rachunku niż właściwej karty czyli prepaid MasterCard Payback (mam tu na myśli błędnie podawane karty debetowe, kredytowe, inne karty prepaid bądź numer nie będący numerem rachunku), w takiej sytuacji nie będziemy mieli możliwości objęcia Państwa udziałem w konkursie :(.

  Bardzo proszę o uważne zgłaszanie właściwego typu karty oraz podawanie poprawnego numeru jej rachunku.

 32. Jórek

  Ja juz nie biore udzialu w tej farsie. Blokuja karty, choc regulamin mowi wyraznie, ze powinni informowac przed wykonaniem takiej dzialania.
  Reklamacje, szarpanie sie – nie na moje nerwy.
  Aby bylo smieszniej, nikt nie potrafi powiedziec dlaczego karta zablokowana, bo „W systemie mamy ja aktywna”. System systemem, a zycie zyciem – brak mozliwosci zaplaty.
  Parodia godna pozalowania i brak jakiegokolwiek profesjonalizmu.

 33. dave

  Jórek, rówenież t przerabiałem. Kwestia ta rozbija się o limit MC na który Bzwbk nie ma wpływu. Nie ma to jednak większego znaczenia, ponieważ jak już ktoś wcześniej napisał, ludzie mają sposoby na obrót kasą za pewne drobną prowizją. Ktoś kto myśli że naciuła sporo transakcji w realu i ma szanse to jest w błędzie.

 34. eh

  bzwbk jest nie powazne
  regulaminu sami nie przestrzegaja
  cenzuruja komentarze na blogu
  znow nie przemyslany konkurs gdzie wygra 20 najwiekszych kretaczy

 35. m4rcin

  Oprócz opublikowanej listy zwycięzców będzie jakiś kontakt mailowy czy tylko przy odbiorze nagrody będzie oficjalnie potwierdzone że jest się zwycięzcą?

 36. asd

  bierzecie udział w tym konkursie ?
  mało postów
  blokują wam możliwość wykonywania transakcji ?
  podobno dziennie 20 można zrobić
  ile wam si udało ?

 37. jan

  Dlaczego nie publikujecie na liście zwycięzców ilości transakcji jaka była potrzebna do zajęcia określonego miejsca ?
  tajemnica służbowa ?
  coś mało wiarygodny jest ten konkurs

 38. Tomasz

  @Jan: Zajmując 2 miejsce miałem około 285+/-5 transakcji;)

 39. dawid

  Ja majac ok 205 zajalem wg mnie najgorsze z mozliwych miejsc tj. 5. Moze pochwali sie „4″ ile mi zabrakło? :-)

 40. abc

  I jak Wam poszedł ostatni etap?:) u mnie ok. 330

 41. Marcin Dominiak

  Ciekaw jestem jak wypadł drugi etap, w którym brałem udział? Już powinny być wyniki !

 42. m4rcin

  @dawid jak mogłeś być 5 z 205 transakcjami jak ja miałem 212 i byłem na miejscu 6 ;/ coś nie halo ?

 43. xtb

  ciekawe w jaki sposób zrobić te 285 czy 330 skoro tak jak niektórzy wcześniej pisali karta blokuje się przy 99 blokadach ?
  już po konkursie to możecie powiedzieć tak dla zaspokojenia ciekawości

 44. mk

  U mnie nie było żadnej blokady karty (robiłem transakcje internetowe) – może taka blokada była przy płanościach kartą w terminalach w sklepach ???

 45. bolek

  Zawsze byłem ciekaw tych konkursów. Jak można narobić tyle transakcji w ciągu tygodnia? Ja idę do sklepu i robię zakupy za 30zł rozkładając towar w partie po 10zł. Ale jak zrobić w tydzień 300 transakcji? Zrobić zakupy na zapas na rok? Do tego chodzić 15 razy dziennie do sklepu? Gra nie jest warta zachodu. Chyba że idzie ktoś i kupuje telewizor za 3 tysiące i płaci 300 razy po 10zł, ale czy tak można? Nawet gdyby można było to taka jedna płatność trwałaby około minutę, 300 płatności to 300 minut (5 godzin), więc raczej żaden sprzedawca by nie zgodził się na takie rozwiązanie. Chyba że ktoś to robi we własnym sklepie, poza godzinami pracy. Więc jest to konkurs dla właścicieli (pracowników) sklepów (marketów)? Czy może czegoś ja tu nie rozumiem?

 46. abc

  u mnie podobnie – ani jednej blokady. Były to transakcje internetowe, na przemian z płatnością z PINem w terminalu sklepowym. Z tego co wiem w mbanku np. są limity (zdaje się 150 zł) dla transakcji zbliżeniowych – po przekroczeniu tej kwoty wymagane jest potwierdzenie PINem. Podejrzewam, że podobnie sprawa się ma z płatnościami w internecie. Ciekawią mnie natomiast wyniki z kolejnych etapów; pierwszy – wiadomo, nie wszyscy mieli karty, nie wszyscy wiedzieli.

 47. dawid

  @m4arcin Sorki. Policzyłem jeszcze raz i miałem 216 transakcji. To jak ta „4″ z pierwszego etapu, pochwali się?:)

 48. dawid

  @Tomasz widzę że z Pauliną wyjęliście już dwa ipady. Troszkę nieładnie!

 49. Adam Ziętara (Bank Zachodni WBK)

  Panie Bolku, konkurs był przeznaczony dla każdego posiadacza karty prepaid MasterCard Payback. Transakcje można było wykonywać we wszystkich punktach usługowo handlowych oznaczonych logo MasterCard oraz przez Internet.

  @Jórek – proszę o złożenie reklamacji przez Formularz Kontaktowy na stronie http://www.prepaid.bzwbk.pl.

  @eh – zapewniam, że regulamin był przestrzegany. W przypadku blokad każda reklamacja była rozpatrywana indywidualnie. I dodam jeszcze, że nie ukrywamy żadnych merytorycznych postów. Komentarze na blogu są postmoderowane. Publikujmy każdą Państwa uwagę.

  Panie Janie – ze względu na ochronę danych – publikując informacje o zwycięzcach, podajemy jedynie imię oraz miasto laureata.

 50. Jan

  Adam Ziętara (Bank Zachodni WBK) -

  Proszę o publiczną informację jakie to dane osobowe są ujawniane gdybyście podali ilość wykonanych transakcji ???

  podając imię i miejscowość zdradzacie przecież więcej informacji niż powiedziałaby liczba transakcji

  a nie podając ilości transakcji stajecie się mało wiarygodni, bo jak uczestnicy mają zweryfikować wyniki ?

  a jak powszechnie wiadomo delikatnie mówiąc, nie zawsze przestrzegacie własnych regulaminów

  także proponuję wskazać ilość transakcji
  no chyba, że nie jesteście w stanie tego zrobić, co powoduje wątpliwości co do rzetelności przebiegu konkursu

  istnieje też ewentualność, że nagradzacie uznaniowo uczestników, według własnego uznania

 51. dawid

  Otrzymalem juz ipoda lecz bez zadnych dokumentow. Na jakiej podstawie bedzie realizowana ewentualna gwarancja?

 52. Tomasz

  @Dawid: Sorry ale w konkursie każdy mógł wziąć udział… W III edycji też już masz miejscowości które się powtarzają z I i z II edycji przy ipadach…
  Co do gwarancji już napisałem w tej sprawie 2 reklamacje do BZWBK ale nikt nie odpisuje… Zapewne jak to bywa w przypadku tego banku odpowiedź przyjdzie listem tradycyjnym więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Polecam też w tej sprawie do nich napisać.

 53. Jarosław

  Popieram wpis Jana z 20.03.2014.
  Panie Adamie z BZWBK, prosimy o precyzyjną odpowiedź. Proszę nie zasłaniać się ochroną danych. Chodzi o transparentność (jasność, przejrzystość) przeprowadzonego konkursu i podanych rezultatów. Nikt Wam (Bankowi) do portfela nie zagląda.

 54. Tomasz

  Mnie się czepiacie a Kraków już 2 tablety ma na alledrogo;)

 55. abc

  330 transakcji i brak miejsca nawet w pierwszej 20? Ciekawe..

 56. Brud

  A to tylko 19 osób brało udział w ostatnim etapie skoro nawet nie przyznano pełnej puli 20nagród?

 57. aziel

  czy reklamacja może być wysłana nie listownie a mailowo na adres rzecznik [dot] klienta [at] bzwbk [dot] pl

 58. eres

  Znajomy miał w drugim etapie ponad 360 i też go nie ma na liście nagrodzonych a reklamacja pomimo ponagleń od 3 tygodni pozostaje bez echa!

 59. Kuba

  Witam,

  Dlaczego nagroda za 4 etap jeszcze do mnie nie dotarła?
  Czy nagroda została wysłana?

  Pozdrawiam,
  J

 60. Adam Ziętara (Bank Zachodni WBK)

  Panie Kubo, w dniu dzisiejszym zostaną wysłane nagrody.

 61. Adam Ziętara (Bank Zachodni WBK)

  Panie Dawidzie, Panie Tomaszu, mając na względzie dobro Klientów, w ramach tego konkursu, będziemy przyjmować reklamacje dotyczące wadliwości otrzymanych nagród do końca lipca br.
  Reklamacje prosimy zgłaszać drogą e-mailową na: kartyprepaid [at] bzwbk [dot] pl. Wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone indywidualnie.

 62. Mariusz

  Panie Adamie.
  Ja z takim zapytaniem – dlaczego, aby kupić kartę prepaid MC w Oddziale MUSZĘ okazać się dokumentem tożsamości, celem weryfikacji. Akurat zależało mi na czasie (dlatego nie mogłem zamówić poprzez Wasz sklep internetowy)i karty nie kupiłem.
  Przecież to jest karta na okaziciela, więc nie bardzo rozumiem,po co ktoś ma mnie weryfikować.

 63. Adam Ziętara (Bank Zachodni WBK)

  Pani Mariuszu,
  obowiązek okazania dokumentu wynika z zasad bezpieczeństwa stosowanych w Banku.
  Kartę prepaid można jak najbardziej przekazać dalej, w związku z tym pozostaje produktem na okaziciela.
  Okazanie dokumentu wskazuje jedynie, że dokonał Pan zakupu tej karty w Banku.

Dodaj odpowiedź