80 nagród dla właścicieli kart prepaid MC PAYBACK

Czy w Waszym portfelu znajduje się już karta prepaid MasterCard PAYBACK? Jeszcze nie?

To uważajcie. 🙂

4 – to liczba tygodniowych etapów naszego nowego konkursu; 20 – tylu klientów ma szansę na wygraną w każdym z 4 etapów; 80 – to łączna liczba nagród, którymi są: iPady Apple 2 i Nano, czytniki Kindle, zegarki i opaski do płatności;  1 – jedna karta prepaid MasterCard PAYBACK wystarczy, by zyskać możliwość udziału w konkursie, 9 – do tylu złotych została obniżona cena karty prepaid MasterCard PAYBACK w czasie trwania promocji.  Zainteresowani?

By wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować kartę na stronie www.bzwbk.pl/wygraj_payback i aktywnie z niej korzystać.

Konkurs podzielony jest na 4 tygodniowe etapy, w których można zdobyć bardzo wartościowe nagrody: Apple iPad 2, 16GB Wi-Fi +3G; Apple iPod Nano 16GB- model 2012; Amazon Kindle 4 Touch Wi-Fi; zegarek z kartą SIM do płatności zbliżeniowych i opaskę umożliwiającą bezgotówkowe transakcje zbliżeniowe.

W każdym z etapów szansę na wygraną mają te osoby, które wykonają najwięcej transakcji kartą prepaid MC PAYBACK.

W konkursie pod uwagę brane będą transakcje dokonane na rachunku technicznym karty w czasie trwania konkretnego etapu, a rozliczone nie później niż w ciągu 10 dni od zakończenia danego etapu.

Wartość pojedynczej transakcji bezgotówkowej nie może być mniejsza niż 5 zł, i tu uwaga – przynajmniej jedna z tych transakcji musi być transakcją dokonaną w internecie.

Laureaci konkursu będą ogłaszani po 14 dniach po zakończeniu danego etapu. Lista zwycięzców będzie dostępna na www.bzwbk.pl/wygraj_payback.

Bank Zachodni WBK dodatkowo obniżył cenę za kartę prepaid MC PAYBACK do 9 zł. Kartę można kupić w internetowym sklepie Banku www.bzwbk.pl/sklep.

Konkurs rozpoczyna się 17 lutego i trwa do 16 marca 2014 r.

Pełny Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie www.bzwbk.pl/wygraj_payback

Trzymamy kciuki!

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Pani Mariuszu,
  obowiązek okazania dokumentu wynika z zasad bezpieczeństwa stosowanych w Banku.
  Kartę prepaid można jak najbardziej przekazać dalej, w związku z tym pozostaje produktem na okaziciela.
  Okazanie dokumentu wskazuje jedynie, że dokonał Pan zakupu tej karty w Banku.

 • Panie Adamie.
  Ja z takim zapytaniem – dlaczego, aby kupić kartę prepaid MC w Oddziale MUSZĘ okazać się dokumentem tożsamości, celem weryfikacji. Akurat zależało mi na czasie (dlatego nie mogłem zamówić poprzez Wasz sklep internetowy)i karty nie kupiłem.
  Przecież to jest karta na okaziciela, więc nie bardzo rozumiem,po co ktoś ma mnie weryfikować.

 • Panie Dawidzie, Panie Tomaszu, mając na względzie dobro Klientów, w ramach tego konkursu, będziemy przyjmować reklamacje dotyczące wadliwości otrzymanych nagród do końca lipca br.
  Reklamacje prosimy zgłaszać drogą e-mailową na: kartyprepaid [at] bzwbk [dot] pl. Wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone indywidualnie.

 • Panie Kubo, w dniu dzisiejszym zostaną wysłane nagrody.

 • Witam,

  Dlaczego nagroda za 4 etap jeszcze do mnie nie dotarła?
  Czy nagroda została wysłana?

  Pozdrawiam,
  J

Dodaj komentarz