80 nagród dla właścicieli kart prepaid MC PAYBACK

Czy w Waszym portfelu znajduje się już karta prepaid MasterCard PAYBACK? Jeszcze nie?

To uważajcie. :)

4 – to liczba tygodniowych etapów naszego nowego konkursu; 20 – tylu klientów ma szansę na wygraną w każdym z 4 etapów; 80 – to łączna liczba nagród, którymi są: iPady Apple 2 i Nano, czytniki Kindle, zegarki i opaski do płatności;  1 – jedna karta prepaid MasterCard PAYBACK wystarczy, by zyskać możliwość udziału w konkursie, 9 – do tylu złotych została obniżona cena karty prepaid MasterCard PAYBACK w czasie trwania promocji.  Zainteresowani?

By wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować kartę na stronie www.bzwbk.pl/wygraj_payback i aktywnie z niej korzystać.

Konkurs podzielony jest na 4 tygodniowe etapy, w których można zdobyć bardzo wartościowe nagrody: Apple iPad 2, 16GB Wi-Fi +3G; Apple iPod Nano 16GB- model 2012; Amazon Kindle 4 Touch Wi-Fi; zegarek z kartą SIM do płatności zbliżeniowych i opaskę umożliwiającą bezgotówkowe transakcje zbliżeniowe.

W każdym z etapów szansę na wygraną mają te osoby, które wykonają najwięcej transakcji kartą prepaid MC PAYBACK.

W konkursie pod uwagę brane będą transakcje dokonane na rachunku technicznym karty w czasie trwania konkretnego etapu, a rozliczone nie później niż w ciągu 10 dni od zakończenia danego etapu.

Wartość pojedynczej transakcji bezgotówkowej nie może być mniejsza niż 5 zł, i tu uwaga – przynajmniej jedna z tych transakcji musi być transakcją dokonaną w internecie.

Laureaci konkursu będą ogłaszani po 14 dniach po zakończeniu danego etapu. Lista zwycięzców będzie dostępna na www.bzwbk.pl/wygraj_payback.

Bank Zachodni WBK dodatkowo obniżył cenę za kartę prepaid MC PAYBACK do 9 zł. Kartę można kupić w internetowym sklepie Banku www.bzwbk.pl/sklep.

Konkurs rozpoczyna się 17 lutego i trwa do 16 marca 2014 r.

Pełny Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie www.bzwbk.pl/wygraj_payback

Trzymamy kciuki!

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • Kiedy ewentualne nagrody zostałyby wysłane do zwycięzców? Bo w regulaminie nie ma o tym słowa.
    Pozdrawiam

  • jeszcze jedno pytanie – czy osoba biorąca udział w konkursie musi być klientem banku (mieć rachunek) czy wystarczy jedynie karta pre paid? Rozumiem, że nie ma żadnych dziennych limitów transakcji np. w poszczególnych punktach?

  • Witam do konkursu liczy sie data transakcji czy data ksiegowania??

  • Maksymalny roczny limit karty prepaid to 10000 zł. Jeżeli wpłacę na kartę 10000 zł i w jednym z etapów wykonam w tym samym sklepie internetowym 2000 transakcji po 5 zł to na 100% otrzymam iPada? Co jeżeli kilka osób w jednym etapie zrobi tak samo?

  • Czy poznańska karta PEKA wydana przez BZ WBK, prepaid, z logo Mastercard i Payback bierze udział w tej promocji czy też to nie jest karta prepaid MC Payback w rozumieniu tego konkursu?

Dodaj komentarz