7 x więcej punktów PAYBACK na święta!Natalia Czaplicka 28.11.2013

Świąteczną gorączkę poszukiwania prezentów uważam za otwartą! Myślę, że każdy pomału zaczyna  się zastanawiać nad prezentem dla rodziny czy znajomych. Są osoby, które tego szczerze nie lubią, a są i tacy, którzy cały rok czekają na ten moment i magię Świąt Bożego Narodzenia.

Jeżeli cenisz sobie czas i wygodę to promocja 7 x więcej punktów za transakcje Internetowe dla kart płatniczych MasterCard Payback umili Tobie i każdemu zakupy w tym gorącym okresie.  Nie ma potrzeby stania w kolejkach oraz przepychania się w  zatłoczonych centrach handlowych. Wystarczy dokonać płatności w Internecie za pomocą karty i cieszyć się wygodą oraz atrakcyjnymi ofertami. Promocja przygotowana jest dla klientów Banku, którzy posiadają karty MasterCard PAYBACK do konta lub kartę kredytową MasterCard PAYBACK. W przypadku posiadania kilku kart płatniczych MasterCard PAYBACK transakcje sumują się.

Wystarczy w okresie od 22.11.2013r. do 19.01.2014 r.:

 • zarejestrować numer PAYBACK na stronie www.promocjabzwbk.payback.pl
 • w okresie trwania promocji dokonać transakcji w Internecie na kwotę min. 1 000 zł
 • zapłacić za zakupy kartą MasterCard PAYBACK

nagrodą w promocji będzie aż siedmiokrotne pomnożenie punktów!

Pomimo coraz chłodniejszych dni, gorąco zachęcamy!

Szczegóły promocji można znaleźć w Regulaminie.

 

Nowości, Produkty i usługi, Promocje
| | |
Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim:
 • Facebook
 • Blip
 • Flaker
 • Pinger
 • Wykop
 • Twitter
 • Śledzik


Zobacz także48 odpowiedzi do “7 x więcej punktów PAYBACK na święta!”

 1. DVilla

  Zazwyczaj promocję cieszą, no chyba że klient zaliczy falstart :(

 2. Marcin

  Musze przyznać, że w pierwszych dniach obowiązywania to była najbardziej tajemnicza promocja w polskim Internecie! Wujek Google jej jeszcze nie zindeksował, a tym samym nie pokazywał w wyszukiwarce, na stronie BZ WBK nic, na stronie Payback nic, a maila z informacją o promocji nieopatrznie skasowałem i nie mogłem później nigdzie w sieci jej znaleźć. Dopiero teraz informacje się pojawiły mimo, że promocja trwa od kilku dni!

  Ale do meritum. W sieci trafiłem na plotki, że BZ WBK nie uznaje w tej promocji zakupów na Allegro za pośrednictwem płatności PayU (podobno takie płatność są oznaczone kodem MCC, który w regulaminie określony jest jako nie honorowany!) Czy to prawda? Bo pracownik w placówce, który miał się dowiedzieć jak to wygląda i oddzwonić na mój numer już się nie odezwał…

 3. Natalia Czaplicka (Bank Zachodni WBK)

  Panie Marcinie, Allegro jest zaangażowane w promocję i płatności PAYU także.

 4. Tek

  Witam,
  1) a co w przypadku gdy posiadam nr payback wydany przez innego partnera (BP) a Wasza karta ma swój numerek Payback – który jest z tym moim pierwszym numerkiem ‚powiązany’ ? który z numerków mam rejestrowac w promocji? Wasz czy główny?
  2) i co rozumiemy przez ‚płatności w internecie’? tzw. MOTOEC? (operacja bezgotówkowa przy użyciu danych Karty, bez fizycznego okazania Karty inaczej określana jako operacja MOTOEC (mail order /telephone order/e-commerce), są to transakcje oznaczone przez sprzedawcę i rozpoznane przez Bank jako transakcje internetowe, telefoniczne lub korespondencyjne)
  czy tylko jakiś węższy podzbiór?

 5. ???

  Proszę o informacje na czym polega wyjątkowość tej promocji jeżeli mam obrót minimalny 1000 zł a wchodzę w ekupony na stronie payback i mam to samo bez warunku 1000 zł????

 6. Natalia Czaplicka (Bank Zachodni WBK)

  @Tek –
  1.Numer karty PAYBACK przypisany do karty płatniczej MasterCard PAYBACK.
  2.Chodzi o Transakcje dokonane bez fizycznego okazania karty płatniczej czyli typowo e-commerce z wykluczeniem punktów określonych w Regulaminie

  @??? Aktywując kupon i przechodząc w sekcję „Jak działa kupon” jest napisane, że należy dokonać min. 1000 zł. Aktywując eKupon automatycznie Klient dopisuje się do promocji, nie trzeba już rejestrować się na stronie.

 7. Krzysiek

  Proszę napisać konkretnie, że płatność PayU kartą na Allegro nie są wyłączone z promocji. Bo regulamin mówi o MCC 8999, że jest wyłączone z promocji, a Pani pisze, że nie. Więc gdzie prawda ? Proszę czarno na białym.

 8. Krzysiek

  Wczoraj zamieściłem tutaj pytanie, dzisiaj już go nie ma. Celowe to dzialanie ? Ponowie więc: proszę nam czarno na białym napisać: „Płatności kartą poprzez PayU mimo, że mają kod MCC 8999 i wg regulaminu są wyłączone z promocji jednak pod promocję podchodzą”. Chcemy w razie czego powołać się na stanowisko banku a odpowiedz: „Panie Marcinie, Allegro jest zaangażowane w promocję i płatności PAYU także” nic tak naprawdę nie mowi i nie gwarantuje.

 9. Duris

  Par. 4 punkt 10. „Z Promocji wyłączone są transakcje dokonane w Internecie Kartą płatniczą MasterCard PAYBACK w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako (…) MCC 8999 – inne usługi profesjonalne gdzieindziej nie sklasyfikowane.”

  Pytanie: PayU Allegro ma kod MCC 8999. Mozna prosic o oficjalne stanowisko: Allegro jest zaliczane do promocji czy nie ?

 10. andrzej

  Transakcje dokonane bez fizycznego okazania karty płatniczej to również transakcje zbliżeniowe.

 11. Krzysiek (J.P)

  Na Facebooku potwierdzono: Allegro i PayU odpada w tej promocji !!

 12. Natalia Czaplicka (Bank Zachodni WBK)

  Szanowni Państwo, potwierdzamy, że Allegro oraz PayU nie biorą udziału w tej konkretnej promocji. Przepraszamy za błąd i dziękujemy za czujność oraz zaangażowanie naszym wymagającym Klientom, dzięki którym stale się rozwijamy i uczymy nowych rzeczy.

 13. Marek

  No to jeszcze doprecyzujmy jedną kwestię: PayU obsługuje nie tylko Allegro ale np. doładowania operatorów (np. stronę Playa) oraz różne sklepy internetowe np. Mediamarkt.pl i Saturn.pl. Czy zatem z promocji są wykluczone WSZYSTKIE płatności poprzez PayU czy tylko te dokonywane bezpośrednio na Allegro?

  Bo jeśli to pierwsze to spodziewajcie się mnóstwa reklamacji! (z resztą wykluczenie Allegro bez informacji o tym wprost w regulaminie promocji też zapewne spowoduje lawinę reklamacji!)

 14. arek

  spoko, że bank w trakcie trwania akcji ustala nowe zasady… za to ja po zakończeniu promocji z powodu której przyszedłem do bzwbk wracam do starego banku… robiłem zakupy w sklepach internetowych korzystając z PayU, i nagle dowiaduję się, że może tego typu transakcje nie biorą udziału w promocji, może bo mam wrażenie, że Państwo sami nie wiedzą… od tej pory ignoruję wszelkie „akcje promocyjne” bzwbk, niech Państwo mają tylko świadomość tego, że to nie jest promocja w dobrym znaczeniu tego słowa

 15. Grzegorz

  Proszę przedstawiciela banku o konkretną informację czy zakupy w sklepach korzystających z PayU są wykluczone z promocji? Czy kupując na Agito i płacąc kartą przez PayU ta płatność jest brana pod uwagę?

 16. Marek

  Czy doczekam się odpowiedzi na moje (dość istotne dla wszystkich użytkowników konkursu) pytanie czy w promocji biorą udział płatności dokonane za pomocą PayU ale POZA ALLEGRO (np. doładowania.play.pl, mediamarkt.pl, saturn.pl)? Aktualnie płatności PayU opanowały dużą część rynku płatności internetowych w Polsce i nie wiem czy konkurs wyklucza WSZYSTKIE takie płatności czy też tylko przez Allegro! Nie wiem czy tak długo myślicie nad odpowiedzią czy też po prostu lekceważycie użytkowników tego konkursu?

 17. arek

  nie lekceważą, myślą jak wyjść z tego z twarzą, którą już stracili zmieniając zasady w trakcie gry/ czy też doprecyzowując, chcieli dobrze, wyszło jak zawsze…kolejna niedopracowana akcja „promocyjna”

 18. Marek

  Czy po raz pierwszy w historii bloga promocja się skończy, a odpowiedzi się nie doczekamy? czy w promocji biorą udział płatności dokonane za pomocą PayU ale POZA ALLEGRO (np. doładowania.play.pl, mediamarkt.pl, saturn.pl)?

  Proszę o odpowiedź!

 19. MEVO

  @Natalia Czaplicka (Bank Zachodni WBK)

  Nie wiem jak można olewać tak klientów!!! Wpierw informowaliście że Allegro wlicza się do programu 7x więcej punktów w programie Payback teraz że niestety nie. Według mnie w regulaminie powinny być firmy wpisane które nie biorą udziału w promocji a nie kody bo to tylko wprowadza zamieszanie.
  @WBK naważyliście piwa to sobie go teraz wypijcie mam nadzieje że posmak słono gorzki pozostanie wam do końca 2014 roku bo tak się z klientami nie pogrywa.

 20. Ada

  Witam; uważam tak jak MEVO; że w regulaminie promocji powinno być jasno napisane jakie firmy (sklepy ) internetowe biorą udział w promocji a jakie nie – kody (wprowadzają klienta w błąd), chyba ze to świadome działanie banku. Jeśli już pracownik banku publicznie się myli to nie wpływa korzystnie na wizerunek całej instytucji i jej pracowników ;-(

 21. Michał

  Co z osobami, które zgodnie z przedstawioną informacją , patrz wyżej: komentarz nr 3, zrobiły zakupy na Allegro ?
  Zostały celowo wprowadzone w błąd przez bank w takim razie. I to dwa razy.

 22. Michał

  Co z osobami, które zgodnie z przedstawioną informacją przez przedstawiciela banku, potwierdzoną 2 razy zrobiły zakupy na allegro.
  Zgodnie z tym należą im się punkty za dokonane zakupy.

  gdyby ktos wpadl na pomysł usuniecia wpisu:

  1. „Natalia Czaplicka (Bank Zachodni WBK) 4.12.2013 o 12:35
  Panie Marcinie, Allegro jest zaangażowane w promocję i płatności PAYU także.”

  2. „Natalia Czaplicka (Bank Zachodni WBK) 10.12.2013 o 12:22
  Szanowni Państwo, potwierdzamy, że Allegro oraz PayU nie biorą udziału w tej konkretnej promocji. Przepraszamy za błąd i dziękujemy za czujność oraz zaangażowanie naszym wymagającym Klientom, dzięki którym stale się rozwijamy i uczymy nowych rzeczy.”

  Zgodnie z paragafem 6 pkt. 3 regulaminu o prawidłlowym przebiegu Klienci zostali celowo wprowadzeniw błąd porpzez podanie sprzecznych informacji wzajemnie się wykluczających.

  Poproszę o odpowiedż jak zamierzacie wybrnąć z twarzą z tej sytuacji.

 23. Ada

  A pani Natalia jeszcze pracuje, czy na urlopie jest?
  A może nie ma odwagi się wypowiedzieć? Swoją drogą szkoda że klient jest pozostawiony z problemem sam ze sobą i nikt nie ma odwagi sprostować informacji – przykre ;-(

 24. Adam

  Ostatnio kobieta w banku chciała mi wcisnąć kredyt. Pod ekscytowana powiedziała, że jak wezmę kredyt to dostanę 500 pkt payback w promocji!!! (tu chyba już popuściła) taka była tym podniecona. Popatrzyłem na nią i spytałem się jej, czy ona wie, ile jest wart jeden pkt? Odpwoeidź brzmiała nie. To ją uświadomiłem 1 GROSZ przy zawyżonych cenach nagród. kobieta „spuściła się przed okienkiem” żeby mi zaproponować wielką promocję wartą 5 zł. Poszedłem do banku obok, wziąłem kredyt tańszy o 147,38 zł bez payback i pani się nie spuszczała, pampersa wymieniać nie musiała

 25. Iza

  Ten regulamin jest w ogóle jakiś dziwny, mało precyzyjny np promocja trwa do 19 stycznia a w regulaminie zapis „W Promocji biorą udział transakcje w Internecie, które zostaną rozliczone na Koncie Uczestnika Promocji lub
  rachunku Karty kredytowej do 07 stycznia 2014 r” nie rozumkiem tego niestety. A już wyłączenie płatności PayU to już z Państwa strony czyste krętactwo, tyle lat w tym banku i takie kłamstwa, nie polecam.

 26. mars

  tak się zastanawiam, czy ktoś beknie za ten niejasny/nielogiczny regulamin i brak odpowiedzi na blogu… dla mnie to kolejny znak, ze po promocji z 700zl, czas zmienić bank, na taki, w którym może i promocji będzie mniej, ale za to zasady będą jasne

 27. Michał

  i cisza… a Klienci czekają na odpowiedź i stanowisko.

 28. Marek

  Zgadzam się z Izą. Regulamin jest wewnętrznie sprzeczny: najpierw informacja, że promocja trwa do 19I14, a później w pkt 4 paragrafu 4 że:
  4. W Promocji biorą udział transakcje w Internecie, które zostaną rozliczone na Koncie Uczestnika Promocji lub rachunku Karty kredytowej do 07 stycznia 2014 r.
  Następnie w pkt. 6 powyższego paragrafu:
  Nagroda zostanie przyznana Uczestnikowi, który spełnił warunki określone w ust. 2 niniejszego paragrafu, w
  ciągu 50 dni od daty zakończenia promocji i spełnienia warunków wskazanych w ust. 2 niniejszego paragrafu tj
  do dnia 19.02.2014.

  Policzmy: dzień zakończenia promocji 19I14 plus 50 dni otrzymujemy 10III14. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę 7I14 to 50 dni mija 26II14.

  Czyli kolejna rozbieżność. O problemach związanych z uznawaniem (bądź nie) PayU już nawet nie wspominam!

  Mam nadzieję, że bank będzie brał pod uwagę powyższe rozbieżności i reklamacje (które się na pewno posypią) rozpatrzy na korzyść klientów!

  Czy ktoś skopiował sobie warunki z e-kuponu Payback z tą samą promocją (czyli 7xpunktów Payback na zakupy)? Jakie tam były daty?

 29. Michał

  Czy ktoś w tym Banku pracuje i czyta ???

 30. Natalia Czaplicka (Bank Zachodni WBK)

  Szanowni Państwo, bardzo przepraszamy za powstałe zamieszanie i za długi czas oczekiwania na odpowiedź w tym wątku.

  Chciałabym Państwa poinformować, że Allegro, które jest obsługiwane przez PayU jest wyłączone z promocji (jest kwalifikowane do MCC 8999), natomiast transakcje w innych sklepach obsługiwane przez PayU będą brane pod uwagę.

 31. MEVO

  @Natalia Czaplicka

  W Takim razie będę składał reklamacje powołując się na Pani wpisy na blogu które mnie i innych klientów banku prowadziły w błąd odnośnie iż PAYU Allegro bierze udział w promocji „7 x więcej punktów PAYBACK na święta!” Mam nadzieje, że dział reklamacji bez problemu rozpatrzy nie tylko mają reklamacje a także innych klientów pozytywnie i klienci którzy kupowali i płacili za zakupy przez PAYU na Allegro będą mogli otrzymać swoje punkty dodatkowo w ramach rekompensaty będę domagał się dodatkowego 1000 punktów za to iż pracownicy wprowadzają swoich klientów w błąd i sami nie znają się na promocji oferowanych przez Bank Zachodni WBK.

  Pozdrawiam :-)

 32. Michał

  Czyli zrobiła nas Pani w balona poprostu, żeby nie nazwać tego gorzej…

 33. arek

  hahaha dobrze, ze pani informuje juz po fakcie… takiego rozwiazania sie spodziewalem, szkoda, ze dopiero po promocji, w wielu przyapdkach placilem z innego konta, bo bylo to bardziej oplacalne rozwiazanie… allegro nalezy zawsze oficjalnie z nazwy wykluczac z takich promocji, bo zawsze znajdzie sie grono cwaniakow, co nabije sobie samemu transakcje na niebotyczne sumy, jak bylo swojego czasu z cashback w jednym z bankow internetowych

 34. Ada

  Zgadzam się z Mevo pracownik banku nie może bezkarnie sobie wypisywać na oficjalnych stronach banku co tylko mu się podoba, powinny być tego jakieś konsekwencje; natomiast to co wypisuje arek to jakaś bzdura; jak ktoś chce kombinować to zawsze znajdzie sposób; a tak się składa że po pierwsze dziwne jest wykluczenie allegro (skoro jest partnerem payback); a po drugie myślę że bardzo dużo ludzi korzysta z tego portalu zwłaszcza przed świętami żeby kupić prezenty (czyż nie taka była intencja promocji)??
  A pani Natalia raz pisze że wszystkie transakcje Allegro i PayU biorą udział w promocji; później pisze że żadne a teraz napisała że jednak z PayU się liczą ale nie te transakcje które są za pośrednictwem allegro…bądź tu mądry i pisz wiersze ;-)????

 35. Marcin

  A czy może się Pani odnieść do mojego pytania o rozbieżność dat zakończenia promocji? (pytanie z 20.01.2014 o 07:59)

 36. Łukasz

  Ja również będę składał reklamację po 20 lutym. Bank powinien wziąć odpowiedzialność za swoje słowa. Najpierw twierdząco przyznać, że Allegro jest zaangażowane w promocje a potem się z tych słów wycofać.

 37. Natalia Czaplicka (Bank Zachodni WBK)

  Szanowni Państwo, przepraszamy za rozbieżności w zapisach regulaminu promocji. Chcemy Państwa zapewnić, że w promocji zostaną wzięte pod uwagę transakcje wykonane do 19.01.2014 r. a nie do 07.01.2014 r. wskazanego w regulaminie. Promocyjne punkty zostaną przekazane uczestnikom promocji do 19.02.2014 r.

  Jeszcze raz bardzo przepraszamy. Prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag i wątpliwości dotyczących promocji mailowo na adres: Rzecznik [dot] Klienta [at] bzwbk [dot] pl.
  Wszystkie złożone przez Państwa reklamacje zostaną rozpatrzone indywidulanie.

 38. szok

  to kolejny raz gdy Pani Natalia się wypowiada (nie wiem czy to organizuje) i są problemy, niedociągnięcia, spóźnione przeprosiny itd.

 39. Łukasz

  Dostaliście już pkt z tej promocji?

 40. Qbal

  Niestety cisza. Na 2 kartach trochę powinno wpaść i co ? Nic.

 41. Tomasz

  dnia 5-12-2013 kupiłem na allegro laptopa płacąc kartą kredytową mc payback. dnia 31-12-2013 od bz wbk otrzymałem punkty podstawowe za transakcję. dziś mamy 21-02-2014 i tych promocyjnych nadal nie otrzymałem. kiedy je dostanę?

 42. arek

  za allegro nie są dodawane punkty w promocji, ja dostałem punkty – pod datą 31.01.2014 ;)

 43. Kasia

  Czy ktoś dostał punkty promocyjne za zakupy na Allegro?

 44. A.

  Dziękuję, 10000 pkt poszłoo, rozwiązuję umowę po promocji 700 zł.

 45. ONz

  Promocja przerosła BZWBK, ustalają dziwne reguły po zakończeniu promocji. Nigdzie wcześniej nie było mowy (regulamin) że allegro oraz payu nie bierze udziału w promocji. Dziękuję za taki bank, idę do konkurencji.

 46. dario

  Kochani, nie bierzcie udziału w żadnych promocjach WBK!!!
  Ja brałem udział w „Polceam Bank” i „700zł”. W jednej i drugiej są błędy, spóźnione lub niewypłacone premie. Na reklamacje odpisują gimnazjaliści …
  Teraz widzę, że w promocji 7x jest tak samo.

 47. Magda Kantorowicz-Kwietniak (Bank Zachodni WBK)

  @dario, bardzo prosimy o opisanie całej sytuacji i wszystkich Pana wątpliwości mailowo na: rzecznik [dot] klienta [at] bzwbk [dot] pl. Zgłoszenie z pewnością nie pozostanie bez odpowiedzi ze strony banku. Dziękujemy.

 48. dario

  Ja też się nabrałem na pierwszy wpis, że akceptowane są płatności na Allegro i takie zrobiłem. Punktów nie otrzymałem, napisałem reklamację, odczekałem 30 dni bo WBK nie umie odpowiadać wcześniej i punkty otrzymałem w zgodnej ilości.

Dodaj odpowiedź