7 x więcej punktów PAYBACK na święta!

Świąteczną gorączkę poszukiwania prezentów uważam za otwartą! Myślę, że każdy pomału zaczyna  się zastanawiać nad prezentem dla rodziny czy znajomych. Są osoby, które tego szczerze nie lubią, a są i tacy, którzy cały rok czekają na ten moment i magię Świąt Bożego Narodzenia.

Jeżeli cenisz sobie czas i wygodę to promocja 7 x więcej punktów za transakcje Internetowe dla kart płatniczych MasterCard Payback umili Tobie i każdemu zakupy w tym gorącym okresie.  Nie ma potrzeby stania w kolejkach oraz przepychania się w  zatłoczonych centrach handlowych. Wystarczy dokonać płatności w Internecie za pomocą karty i cieszyć się wygodą oraz atrakcyjnymi ofertami. Promocja przygotowana jest dla klientów Banku, którzy posiadają karty MasterCard PAYBACK do konta lub kartę kredytową MasterCard PAYBACK. W przypadku posiadania kilku kart płatniczych MasterCard PAYBACK transakcje sumują się.

Wystarczy w okresie od 22.11.2013r. do 19.01.2014 r.:

 • zarejestrować numer PAYBACK na stronie www.promocjabzwbk.payback.pl
 • w okresie trwania promocji dokonać transakcji w Internecie na kwotę min. 1 000 zł
 • zapłacić za zakupy kartą MasterCard PAYBACK

nagrodą w promocji będzie aż siedmiokrotne pomnożenie punktów!

Pomimo coraz chłodniejszych dni, gorąco zachęcamy!

Szczegóły promocji można znaleźć w Regulaminie.

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Ja też się nabrałem na pierwszy wpis, że akceptowane są płatności na Allegro i takie zrobiłem. Punktów nie otrzymałem, napisałem reklamację, odczekałem 30 dni bo WBK nie umie odpowiadać wcześniej i punkty otrzymałem w zgodnej ilości.

 • @dario, bardzo prosimy o opisanie całej sytuacji i wszystkich Pana wątpliwości mailowo na: rzecznik [dot] klienta [at] bzwbk [dot] pl. Zgłoszenie z pewnością nie pozostanie bez odpowiedzi ze strony banku. Dziękujemy.

 • Kochani, nie bierzcie udziału w żadnych promocjach WBK!!!
  Ja brałem udział w „Polceam Bank” i „700zł”. W jednej i drugiej są błędy, spóźnione lub niewypłacone premie. Na reklamacje odpisują gimnazjaliści …
  Teraz widzę, że w promocji 7x jest tak samo.

 • Promocja przerosła BZWBK, ustalają dziwne reguły po zakończeniu promocji. Nigdzie wcześniej nie było mowy (regulamin) że allegro oraz payu nie bierze udziału w promocji. Dziękuję za taki bank, idę do konkurencji.

 • Dziękuję, 10000 pkt poszłoo, rozwiązuję umowę po promocji 700 zł.

Dodaj komentarz