7 x więcej punktów PAYBACK na święta!

Świąteczną gorączkę poszukiwania prezentów uważam za otwartą! Myślę, że każdy pomału zaczyna  się zastanawiać nad prezentem dla rodziny czy znajomych. Są osoby, które tego szczerze nie lubią, a są i tacy, którzy cały rok czekają na ten moment i magię Świąt Bożego Narodzenia.

Jeżeli cenisz sobie czas i wygodę to promocja 7 x więcej punktów za transakcje Internetowe dla kart płatniczych MasterCard Payback umili Tobie i każdemu zakupy w tym gorącym okresie.  Nie ma potrzeby stania w kolejkach oraz przepychania się w  zatłoczonych centrach handlowych. Wystarczy dokonać płatności w Internecie za pomocą karty i cieszyć się wygodą oraz atrakcyjnymi ofertami. Promocja przygotowana jest dla klientów Banku, którzy posiadają karty MasterCard PAYBACK do konta lub kartę kredytową MasterCard PAYBACK. W przypadku posiadania kilku kart płatniczych MasterCard PAYBACK transakcje sumują się.

Wystarczy w okresie od 22.11.2013r. do 19.01.2014 r.:

 • zarejestrować numer PAYBACK na stronie www.promocjabzwbk.payback.pl
 • w okresie trwania promocji dokonać transakcji w Internecie na kwotę min. 1 000 zł
 • zapłacić za zakupy kartą MasterCard PAYBACK

nagrodą w promocji będzie aż siedmiokrotne pomnożenie punktów!

Pomimo coraz chłodniejszych dni, gorąco zachęcamy!

Szczegóły promocji można znaleźć w Regulaminie.

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Zazwyczaj promocję cieszą, no chyba że klient zaliczy falstart :(

 • Musze przyznać, że w pierwszych dniach obowiązywania to była najbardziej tajemnicza promocja w polskim Internecie! Wujek Google jej jeszcze nie zindeksował, a tym samym nie pokazywał w wyszukiwarce, na stronie BZ WBK nic, na stronie Payback nic, a maila z informacją o promocji nieopatrznie skasowałem i nie mogłem później nigdzie w sieci jej znaleźć. Dopiero teraz informacje się pojawiły mimo, że promocja trwa od kilku dni!

  Ale do meritum. W sieci trafiłem na plotki, że BZ WBK nie uznaje w tej promocji zakupów na Allegro za pośrednictwem płatności PayU (podobno takie płatność są oznaczone kodem MCC, który w regulaminie określony jest jako nie honorowany!) Czy to prawda? Bo pracownik w placówce, który miał się dowiedzieć jak to wygląda i oddzwonić na mój numer już się nie odezwał…

 • Natalia Czaplicka - 04.12.2013 o 12:35 Odpowiedz

  Panie Marcinie, Allegro jest zaangażowane w promocję i płatności PAYU także.

 • Witam,
  1) a co w przypadku gdy posiadam nr payback wydany przez innego partnera (BP) a Wasza karta ma swój numerek Payback – który jest z tym moim pierwszym numerkiem ‚powiązany’ ? który z numerków mam rejestrowac w promocji? Wasz czy główny?
  2) i co rozumiemy przez ‚płatności w internecie’? tzw. MOTOEC? (operacja bezgotówkowa przy użyciu danych Karty, bez fizycznego okazania Karty inaczej określana jako operacja MOTOEC (mail order /telephone order/e-commerce), są to transakcje oznaczone przez sprzedawcę i rozpoznane przez Bank jako transakcje internetowe, telefoniczne lub korespondencyjne)
  czy tylko jakiś węższy podzbiór?

 • Proszę o informacje na czym polega wyjątkowość tej promocji jeżeli mam obrót minimalny 1000 zł a wchodzę w ekupony na stronie payback i mam to samo bez warunku 1000 zł????

Dodaj komentarz