Postaw mały krok – zostaw wielki ślad

Ruszyła akcja pod hasłem „Zrób Krok – Zostaw Ślad”. Projekt – w ramach wolontariatu – przygotowało dwunastu pracowników Banku Zachodniego WBK, których połączył jeden cel:  odmienić życie Anety i Eweliny – podopiecznych fundacji „Poza Horyzonty”.

Celem akcji jest zebranie ok. 20 tysięcy złotych na zakup protez dla 2 podopiecznych fundacji. Dziewczyny są po amputacji nóg. Dzięki protezom Ewelina i Aneta będą mogły wreszcie stawiać własne kroki – z rodziną na spacerze, z przyjaciółmi w drodze do kina, czy swobodnie wykonując codzienne obowiązki. Nieosiągalne dotąd marzenia będą już na „wyciągnięcie stopy”.

 

 

Jesteśmy głęboko przekonani, że każdy krok zrobiony przez osoby niepełnosprawne na nowej protezie zostawi trwały ślad w życiu innych osób. Aby to się wydarzyło, potrzeba wcześniej wielu kroków dobrej woli, które zrobimy my wszyscy, przyłączając się do akcji protezowania.

Zasady naszej akcji są bardzo proste:

– na stronie www.zrobkrok.pl możesz zamienić każde 1 zł na 1 wirtualny krok,
– zbieraj tyle korków ile chcesz, zachęć przyjaciół i rodzinę, aby także przyłączyli się do akcji,
– odwiedzaj naszą stronę regularnie – śledź postępy zbiórki i bierz udział w konkursach.

Za uzbieraną sumę kupimy dwie protezy (*każda złotówka wpłacona na podopiecznego przeznaczona jest tylko i wyłącznie na zakup protezy).

Nasz projekt to coś więcej niż zbiórka pieniędzy. Poprzez różne działania, m.in. zamieszczanie ciekawostek na stronie internetowej możecie dowiedzieć się np. ile kroków robi człowiek w ciągu dnia a ile jest zalecane przez organizacje zdrowia. Dodatkowo zamieszczamy informacje dotyczące Ogólnopolskiego Programu Protezowania.

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Im więcej nas, tym większy las

0

Jak Jeździsz na Targach CSR

1

Wspieraj WOŚP BLIKIEM

4

Dodaj komentarz