Konto Godne Polecenia – nowe konto w BZ WBK

konto

Nie ma darmowych obiadów,  promocje są tylko po to by pod płaszczykiem okazji wkraść się do portfela klienta, a kto chce zaoszczędzić ten płaci dwa razy. Z takimi poglądami można się spotkać na co dzień, co sprawia, że informacje o kolejnej promocji zaczynamy traktować  niewzruszenie, jak informację o tym, że po niedzieli będzie poniedziałek. Ba! traktujemy z nieufnością i szukamy haczyków, na które mamy się złapać. I bardzo dobrze! Lepiej przepuścić okazję, niż dać się „nabić w butelkę”.

Czy można w dzisiejszych czasach otrzymać coś zupełnie za darmo, w dodatku od takiej instytucji jak bank? Bez spełniania dodatkowych warunków, bez umów z drobnym druczkiem, gdzie może się czaić zasadzka? Pytanie może uchodzić za retoryczne,  a  odpowiedź przecząca sama ciśnie się na usta.

Postanowiliśmy odmienić nieco ten stan rzeczy i chcemy zaproponować nowe konto, i to zupełnie za darmo, bez regularnych wpływów i dodatkowych warunków do spełnienia. Konto z którego klienci będą po prostu zadowoleni do tego stopnia, że będą je polecać swojej rodzinie i znajomym, zarówno tym bliższym jak i tym dalszym. Postanowiliśmy wprowadzić takie konto, które byłoby godne ich polecenia.

Chcemy Państwu zaproponować nowe konto osobiste, Konto Godne Polecenia. A dlaczego jest godne polecenia? Oprócz tego, że jest po prostu fajne, mobilne i zawsze „pod ręką”,  istnieje kilka bardziej wymiernych powodów:

 • po pierwsze, bo jego prowadzenie jest za darmo i to beż żadnych warunków,
 • po drugie, bo karta debetowa do tego konta również jest za darmo i również bezwarunkowo,
 • po trzecie, bo oprócz karty debetowej jest naklejka do płatności zbliżeniowych, która także jest za darmo i także bez konieczności spełniania jakichś warunków,
 • po czwarte, piąte, szóste i siódme, bo bezwarunkowo darmowe są również przelewy przez BZWBK24, zlecenia stałe i polecenia zapłaty, do tego bezwarunkowo bezprowizyjne są wypłaty gotówki z bankomatów BZ WBK, Kredyt Banku i PKO BP.

Ale gdzie się podziały te wszystkie warunki, ktoś zapyta? No cóż, jeśli ktoś naprawdę nie może żyć bez takich warunków, to może co miesiąc zapewniać wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł, dokonywać płatności kartą na co najmniej 300zł i wykonać co najmniej trzy przelewy przez BZWBK24, a wtedy otrzyma 50zł co miesiąc. Dodatkowo jeśli ustanowi polecenie zapłaty, to po 12 miesiącach otrzyma 200zł. W sumie ktoś, kto CHCE spełnić dodatkowe warunki, nie płacąc ani złotówki może zyskać nawet 700zł (promocja ważna dla kont założonych do 10 maja 2013 r., sprawdź Regulamin Promocji „Nawet 700 zł czeka na Ciebie”).

I na koniec, po ósme – jak sami widzicie – bo na tym koncie można zarobić i to całkiem nieźle. Zapraszamy do placówek, przyjdź, sprawdź i polecaj dalej.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • To prawda. wszystko za 0… każdemu polecam. Naprawde dobry bank:)

 • Uprzejmie proszę o poinformowanie klientów, że co prawda wypłaty z bankomatu za granicą są bezpłatne ale pobieracie 2,8% opłaty za przewalutowanie i to nie tylko od wypłat z bankomatu, ale i od płatności kartą debetową. BARDZO DUŻE ROZCZAROWANIE i mała konkurencyjność w stosunku do oferty innych banków.

 • Zgarnij 910 zł od BZ WBK – - 17.06.2015 o 10:25 Odpowiedz

  […] już edycji – to kolejne 200 zł. O tym, że obie promocje można łączyć świadczy wpis na oficjalnym blogu BZ WBK, podobne potwierdzenie otrzymałem od konsultanta BZ WBK drogą mailową. No i na koniec jeszcze 10 […]

 • Dlaczego nie moge zrobić przelewu.Mam konto godne polecenia ale pisze (zamknięte) tylko mogę wybrać kartą

 • byłam w banku pytać o darmową kartę, dostałam informację, że do KGP mogę jedynie dostać MC payback, która dodatkowo jest bez paypassa (myślałam, że takich kart już nie robią 😉 ). pytałam nawet dosłownie o kartę visa (tak, o konkurs mi chodziło), to mi pani powiedziała, że visy do konta KGP nie mogę dostać.
  chyba że nastąpiło niedomówienie i uznała, że koniecznie muszę mieć kartę z paybackiem, a mi chodziło tylko o darmową? no nie wykluczam, ale dobrze wiedzieć, że można jednak mieć jakąś darmową.
  w zasadzie powiedziała mi też, jeśli dobrze pamiętam, że w WBK już żadne konto nie jest darmowe (chodzi mi o prowadzenie oraz opłaty za karty), także no nie wiem? nie wiedziała? albo visa sol jest dostępna od 2 tygodni lub mniej?

Dodaj komentarz