Konto Godne Polecenia – nowe konto w BZ WBK

Nie ma darmowych obiadów,  promocje są tylko po to by pod płaszczykiem okazji wkraść się do portfela klienta, a kto chce zaoszczędzić ten płaci dwa razy. Z takimi poglądami można się spotkać na co dzień, co sprawia, że informacje o kolejnej promocji zaczynamy traktować  niewzruszenie, jak informację o tym, że po niedzieli będzie poniedziałek. Ba! traktujemy z nieufnością i szukamy haczyków, na które mamy się złapać. I bardzo dobrze! Lepiej przepuścić okazję, niż dać się „nabić w butelkę”.

Czy można w dzisiejszych czasach otrzymać coś zupełnie za darmo, w dodatku od takiej instytucji jak bank? Bez spełniania dodatkowych warunków, bez umów z drobnym druczkiem, gdzie może się czaić zasadzka? Pytanie może uchodzić za retoryczne,  a  odpowiedź przecząca sama ciśnie się na usta.

Postanowiliśmy odmienić nieco ten stan rzeczy i chcemy zaproponować nowe konto, i to zupełnie za darmo, bez regularnych wpływów i dodatkowych warunków do spełnienia. Konto z którego klienci będą po prostu zadowoleni do tego stopnia, że będą je polecać swojej rodzinie i znajomym, zarówno tym bliższym jak i tym dalszym. Postanowiliśmy wprowadzić takie konto, które byłoby godne ich polecenia.

Chcemy Państwu zaproponować nowe konto osobiste, Konto Godne Polecenia. A dlaczego jest godne polecenia? Oprócz tego, że jest po prostu fajne, mobilne i zawsze „pod ręką”,  istnieje kilka bardziej wymiernych powodów:

 • po pierwsze, bo jego prowadzenie jest za darmo i to beż żadnych warunków,
 • po drugie, bo karta debetowa do tego konta również jest za darmo i również bezwarunkowo,
 • po trzecie, bo oprócz karty debetowej jest naklejka do płatności zbliżeniowych, która także jest za darmo i także bez konieczności spełniania jakichś warunków,
 • po czwarte, piąte, szóste i siódme, bo bezwarunkowo darmowe są również przelewy przez BZWBK24, zlecenia stałe i polecenia zapłaty, do tego bezwarunkowo bezprowizyjne są wypłaty gotówki z bankomatów BZ WBK, Kredyt Banku i PKO BP.

Ale gdzie się podziały te wszystkie warunki, ktoś zapyta? No cóż, jeśli ktoś naprawdę nie może żyć bez takich warunków, to może co miesiąc zapewniać wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł, dokonywać płatności kartą na co najmniej 300zł i wykonać co najmniej trzy przelewy przez BZWBK24, a wtedy otrzyma 50zł co miesiąc. Dodatkowo jeśli ustanowi polecenie zapłaty, to po 12 miesiącach otrzyma 200zł. W sumie ktoś, kto CHCE spełnić dodatkowe warunki, nie płacąc ani złotówki może zyskać nawet 700zł (promocja ważna dla kont założonych do 10 maja 2013 r., sprawdź Regulamin Promocji „Nawet 700 zł czeka na Ciebie”).

I na koniec, po ósme – jak sami widzicie – bo na tym koncie można zarobić i to całkiem nieźle. Zapraszamy do placówek, przyjdź, sprawdź i polecaj dalej.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Konto w WBK było moim pierwszym kontem. Najpierw <30, teraz W&Z. Moja pensja wpływa do Państwa banku, mam w nim kartę kredytową, fundusze, kartę internetową. Byłem zadowolony z nowoczesnych rozwiązań wdrażanych przez bank. Mimo to myślałem o przenosinach, bo niestety były tańsze rozwiązania. A tu nagle czytam o koncie godnym polecenia i jeszcze o możliwości zyskania nawet 700 zł. Już chciałem chwycić za telefon i pytać o możliwość zamiany konta W&Z w nowe konto. Ale już widzę, że stary klient nie jest dla Państwa ważny. W sumie nie powinno mnie to dziwić, w końcu pozyskanie nowego klienta jest bardziej zyskowne niż zatrzymanie obecnego. Takie czasy… Czy chociaż można dokonać zmiany posiadanego konta W&Z? I czy można to zrobić przez internet, bo to fajne i mobilne 😉

 • Eeee tam. Milenium ma bez minimalnej wplaty. Daje Wam moja kase a Wy mi jeszcze warunki stawiacie.

 • Czy jest możliwość przekształcenia konta <30 na konto Godne Polecenia?

 • Stały klient posiadający inne konto, np. Wydajesz&Zarabiasz, musi spełnić określone warunki, żeby zamienić konto na Konto Godne Polecenia:

  – co najmniej 3 miesiące aktywne ubezpieczenie Ochrona Płatności, minimalna składka 12 zł na miesiąc
  oraz
  – przynajmniej jedno polecenie zapłaty aktywne na obecnym koncie
  lub
  – przynajmniej dwa zlecenia stałe aktywne na obecnym koncie.

  Powyższe informacje otrzymałem w 5 Oddziale BZ WBK w Poznaniu.

 • Ja nie musiałem spełnić żadnych z powyższych wymagań i zmieniłem konto z <30 na Godne Polecenia. :-)

Dodaj komentarz