Nowy serwis internetowy Banku Zachodniego WBK

Dziś uruchomiliśmy nowy serwis www.bzwbk.pl. Kiedy go przygotowywaliśmy zależało nam przede wszystkim na tym by był jak najbardziej użyteczny, dawał łatwy dostęp do najbardziej poszukiwanych treści i dostarczał informacji o tym jak korzystać z bankowych produktów.

Przebudowaliśmy nie tylko strukturę serwisu, ale także zmieniliśmy sposób komunikacji. Staraliśmy się tak opracować informacje o produktach, by były jak najbardziej zrozumiałe i przystępne. Zależy nam też na tym, byście znali dodatkowe korzyści wynikające z korzystania z usług finansowych, dlatego wyeksponowaliśmy cechy wielu produktów – często mało znane – jak chargeback, cashback czy Ratio.

Stworzyliśmy także dział Pytania i odpowiedzi, w którym podpowiadamy krok po kroku jak korzystać z kart, kont, przelewów i dostarczamy wielu przydatnych informacji. Ułatwiliśmy też proces zamawiania produktów przez internet – formularze kontaktu i formularze zamówienia znajdziecie bardzo łatwo na wszystkich stronach.

Zmian jest sporo, zachęcamy do przeglądania serwisu. Czekamy na Wasze opinie i uwagi. Możecie je także zgłaszać w Banku Pomysłów, gdzie najlepsze opinie będą nagrodzone.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Dzień dobry,

  czy doprawdy ktoś nie może wytrzymać (braku premii) i ciągle musi zmieniać coś do czego ludzie się przyzwyczaili?

  Kolejna zmiana na gorsze. Pora się zbierać.

  WP

 • Co to za głupota, jak mam otwozryć swoje konto?

 • Od 15 minut nie mogE wejść na moje konto.Czy mam przyjść na szkolenie do WBK w Swiebodzinie?Kiedy ?

 • co to ma znaczyć . jak mam się zalogować.koszmar

 • Katarzyna Sadowska - 01.08.2012 o 10:18 Odpowiedz

  Logowanie do serwisu transakcyjnego jest w tym samym miejscu, co na poprzedniej stronie: w prawym górnym rogu, pod przyciskiem „Zaloguj”.

  Zalogujecie się Państwo także wpisując do przeglądarki adres http://www.bzwbk24.pl lub klikając w ten link: https://www.centrum24.pl/centrum24-web/login

Dodaj komentarz