Szybkie kredyty NA KLIK już dostępne. Promocja!

Od 4 czerwca 2012 r. NA KLIK – przez internet, bez wychodzenia z domu, kontaktu z doradcą i wizyty w placówce – możecie:

– wziąć kartę kredytową

– zwiększyć limit już posiadanej karty kredytowej

– zwiększyć posiadany już limit kredytowy w koncie osobistym.

 

Jeśli aktywnie korzystacie z konta w BZ WBK, macie teraz do dyspozycji pełny wachlarz produktów kredytowych, które można wziąć w przeciągu kilku minut z każdego miejsca na świecie, w dowolnie wybranym czasie. Potrzebny jest tylko dostęp do internetu no i niezbędna zdolność kredytowa. Widzimy, że produkty kredytowe NA KLIK cieszą się coraz większą popularnością. Bardzo za to dziękujemy i przypominamy, iż cały czas czekamy na Wasze komentarze co do procesu zakupowego abyśmy mogli go najlepiej rozwijać i ulepszać.

Sami przyznacie, że szybkie produkty kredytowe zaspokajają wiele potrzeb i przydają się w wielu sytuacjach. Zbliżają się coraz szybciej wakacje, podczas których część z nas zdecyduje się na wyjazd gdzieś dalej, poza granice kraju. W takich przypadkach dzięki karcie kredytowej będziecie mogli zakupić bilety lotnicze, zarezerwować hotel, wypożyczyć samochód i korzystać z karty podczas wypoczynku. Karta może być Waszym narzędzie płatniczym podczas tradycyjnych zakupów lub w internecie. Może nas także uratować w trudniejszych finansowo chwilach. W razie potrzeby wydatki na karcie możecie w wygodny sposób rozłożyć na raty wykorzystując opcję Ratio, a jeśli sprzedawca nie wywiąże się z umowy możecie odzyskać swoje pieniądze dzięki procedurze chargeback.

Zamówienie karty kredytowej nigdy nie było tak proste. Wystarczy, że zalogujesz się do BZWBK24 i „wyklikasz” kartę zaproponowaną w Ofercie Dla Ciebie. Cały proces zajmie Ci tylko kilka minut a karta zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres. Wszystko NA KLIK!.

 

Od dziś w BZWBK24 NA KLIK:

weźmiecie kredyt gotówkowy,

uruchomicie lub zwiększycie  limit kredytowy w koncie osobistym (do 30 czerwca bez prowizji!)

zamówicie kartę kredytową lub zwiększycie posiadany limit na karcie kredytowej,

 

oprócz tego NA KLIK:

– zakupicie jednostki funduszy inwestycyjnych Arka,

– założycie lokatę,

– otworzycie konto osobiste złotowe lub walutowe,

– otworzycie konto oszczędnościowe,

– uruchomicie ubezpieczenie karty kredytowej.

 

Ale to nie wszystko, żeby Was dodatkowo zachęcić do wypróbowania usługi NA KLIK mamy dwie promocje:

– każdy kto zamówi kartę kredytową NA KLIK od 4 czerwca do 31 lipca 2012 r. może otrzymać 50 złotych na rachunek karty; aby  je zdobyć trzeba w czasie 60 dni od zamówienia karty dokonać minimum 6 transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych (prócz przelewów na rachunek własny),

– każdy, kto zwiększy limit na karcie kredytowej NA KLIK od 4 czerwca do 31 lipca 2012 r. i dokona minimum jednego przelewu elektronicznego z rachunku karty kredytowej otrzyma zwrot 50 złotych.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Witam, mam pytanie: co jaki czas odnawia się możliwość ponownego zwiększenia limitu kredytowego w koncie na klik?
  Pozdrawiam

 • Witam, mam pytanie: co jaki czas odnawia się możliwość ponownego zwiększenia limitu kredytowego w koncie na klik?
  Pozdrawiam

 • Zabawnie napisana przez

 • Witam!

  Mam pytanie czy biorąc kredyt na klik i już w późniejszym czasie trwania kredytu można zrezygnować z ubezpieczenia?

 • RRSO w innych bankach jest jeszcze wyższe, sprawdzałam przez ostatnie 2 tygodnie i jest wszędzie b. drogo. W BZWBK w porównaniu do innych banków wychodzi i tak dosyć tanio.

Dodaj komentarz