Szybkie kredyty NA KLIK już dostępne. Promocja!Wojciech Witowski 4.06.2012

Od 4 czerwca 2012 r. NA KLIK – przez internet, bez wychodzenia z domu, kontaktu z doradcą i wizyty w placówce – możecie:

- wziąć kartę kredytową

- zwiększyć limit już posiadanej karty kredytowej

- zwiększyć posiadany już limit kredytowy w koncie osobistym.

 

Jeśli aktywnie korzystacie z konta w BZ WBK, macie teraz do dyspozycji pełny wachlarz produktów kredytowych, które można wziąć w przeciągu kilku minut z każdego miejsca na świecie, w dowolnie wybranym czasie. Potrzebny jest tylko dostęp do internetu no i niezbędna zdolność kredytowa. Widzimy, że produkty kredytowe NA KLIK cieszą się coraz większą popularnością. Bardzo za to dziękujemy i przypominamy, iż cały czas czekamy na Wasze komentarze co do procesu zakupowego abyśmy mogli go najlepiej rozwijać i ulepszać.

Sami przyznacie, że szybkie produkty kredytowe zaspokajają wiele potrzeb i przydają się w wielu sytuacjach. Zbliżają się coraz szybciej wakacje, podczas których część z nas zdecyduje się na wyjazd gdzieś dalej, poza granice kraju. W takich przypadkach dzięki karcie kredytowej będziecie mogli zakupić bilety lotnicze, zarezerwować hotel, wypożyczyć samochód i korzystać z karty podczas wypoczynku. Karta może być Waszym narzędzie płatniczym podczas tradycyjnych zakupów lub w internecie. Może nas także uratować w trudniejszych finansowo chwilach. W razie potrzeby wydatki na karcie możecie w wygodny sposób rozłożyć na raty wykorzystując opcję Ratio, a jeśli sprzedawca nie wywiąże się z umowy możecie odzyskać swoje pieniądze dzięki procedurze chargeback.

Zamówienie karty kredytowej nigdy nie było tak proste. Wystarczy, że zalogujesz się do BZWBK24 i „wyklikasz” kartę zaproponowaną w Ofercie Dla Ciebie. Cały proces zajmie Ci tylko kilka minut a karta zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres. Wszystko NA KLIK!.

 

Od dziś w BZWBK24 NA KLIK:

- weźmiecie kredyt gotówkowy,

- uruchomicie lub zwiększycie  limit kredytowy w koncie osobistym (do 30 czerwca bez prowizji!)

- zamówicie kartę kredytową lub zwiększycie posiadany limit na karcie kredytowej,

 

oprócz tego NA KLIK:

- zakupicie jednostki funduszy inwestycyjnych Arka,

- założycie lokatę,

- otworzycie konto osobiste złotowe lub walutowe,

- otworzycie konto oszczędnościowe,

- uruchomicie ubezpieczenie karty kredytowej.

 

Ale to nie wszystko, żeby Was dodatkowo zachęcić do wypróbowania usługi NA KLIK mamy dwie promocje:

- każdy kto zamówi kartę kredytową NA KLIK od 4 czerwca do 31 lipca 2012 r. może otrzymać 50 złotych na rachunek karty; aby  je zdobyć trzeba w czasie 60 dni od zamówienia karty dokonać minimum 6 transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych (prócz przelewów na rachunek własny),

- każdy, kto zwiększy limit na karcie kredytowej NA KLIK od 4 czerwca do 31 lipca 2012 r. i dokona minimum jednego przelewu elektronicznego z rachunku karty kredytowej otrzyma zwrot 50 złotych.

Produkty i usługi
| | | |
Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim:
 • Facebook
 • Blip
 • Flaker
 • Pinger
 • Wykop
 • Twitter
 • Śledzik


Zobacz także27 odpowiedzi do “Szybkie kredyty NA KLIK już dostępne. Promocja!”

 1. szibaka

  A bankowość elektroniczna znowu nie działa… więc kredyt NA KLIK to jednak taki szybki nie będzie.

 2. Marek

  i….. tyle krzyku….. a nadal …
  „Wnioskowanie o kredyt: przez Telefon
  1-9999, z komórki 1 9999* lub ZAMÓW KONTAKT
  przez internet (decyzja w 10 minut):
  złóż eWniosek w Placówce Banku”

  gdzie jest KLIK??? dodam, że posiadam już jedną KK!!!

 3. Graba

  W dalszym ciągu nie ma KK na klik ani też podwyższenia limitu w KK na klik… wielka ściema jak na razie.

 4. erwin

  ja tez nie widze u mnie niczego NA KLIK. Może nie korzystam aktywnie z konta??

 5. oprocentowanie

  Ile wynosi aktualne oprocentowanie RRSO limitu kredytowego w koncie osobistym w opcji na klik?

  Czy mogę liczyć na oprocentowanie w granicach 10%?

 6. Wojciech Witowski (Bank Zachodni WBK)

  Szanowni Państwo, przypominam, że oferta NA KLIK jest dostępna dla osób, które mają podpisaną umowę usług bankowości elektronicznej po 13 stycznia 2009 r. (aktualizację umowy można zamówić przez BZWBK24) i zapewniają regularne wpływy na konto. Klienci spełniający te warunki otrzymają indywidualnie wyliczoną propozycję w zakładce Oferta dla Ciebie.

 7. Wojciech Witowski (Bank Zachodni WBK)

  @oprocentowanie: oferta – w tym oprocentowanie – jest wyliczana indywidualnie.

 8. erwin

  umowe bankowosci elektronicznej podpisalem w 2010r. z późniejszymi aktualizacjami. Od 2 lat wpływa calosc wynagrodzenia na konto. Oferty na klik nie ma.

 9. Wojciech Witowski (Bank Zachodni WBK)

  @erwin: poproszę o kontakt z infolinią (1 99990) lub maila na adres pomoc24 [at] bzwbk [dot] pl (proszę w nim podać swój NIK) – sprawdzimy i odpowiemy.

 10. Graba

  U mnie tak samo. Konto u was mam od 6-7 lat regularne wpływy w średniej wysokości 5000zł, 2 kredyty były, regularnie spłacane. Posiadam 2 KK u was z których również regularnie korzystam, nawet dostałem specjalną ofertę na KK której oficjalnie nie macie… Umowę o bankowości elektronicznej tą nową też mam podpisaną, a oferty na klik dla KK brak. Dodam, że oferta na klik dla kredytu jest u mnie dostępna. Dla karty KK mam tylko „ofertę dla Ciebie” podwyższenia limitu ale nie ma opcji na klik jedynie wniosek o kontakt telefoniczny… Podejrzewam, że po prostu informatycy zawalili u was sprawę…

 11. Paso

  Ja mam w ofercie pokazane „Zwiększenie Limitu w koncie o 11 400 złotych” ale niestety moge tylko przez bank lub telefonicznie…

 12. omega

  Mam ten sam problem co erwin. Na pomoc już pisałem, składałem nawet reklamację i ani razu nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi co niby u mnie jest nie tak. Konto o 8 lat, od zawsze pensja, karta kredytowa i nic… Na reklamacje dostałem odpowiedź że obecnie nie spełniam warunków i że każdorazowo bank prezentuje tą ofertę tylko wybranej grupie klientów. Czy jest więc jakiś sposób że dowiedzieć się o co chodzi?

 13. Alicja

  Ha, ha, tylko durnowaci klienci biorą kredyty na taki procent jaki oferujecie. Prawie 36% RRSO. Sami bierzcie !

 14. DVilla

  Zwiększyłem limit karty kredytowej NA KLIK jednak chciałem większy i udałem się do oddziału za Waszą poradą. Tam Pani powiedziała mi że nic nie da się zrobić i że składanie wniosku nic nie da i delikatnie, ale bardzo wyraźnie zasugerowała abyśmy zrezygnowali z dalszych kroków. Wróciłem do domu i porozmawiałem konsultantką która powiedziała że mam szanse na uzyskanie większego limitu w oddziale.
  Obecnie podwyższony już limit w karcie kredytowej jest o 2 tys. niższy od kwoty moich zarobków za 6 miesięcy.
  Co Wy o tym myślicie ? Czy fatygować się do oddziału ? Czy mogę ugrać coś więcej ?

 15. Wojciech Witowski (Bank Zachodni WBK)

  Podkreślam jeszcze raz, że każda oferta jest przedstawiana Państwu na podstawie indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Aby udzielić odpowiedzi na Państwa pytania potrzebujemy dokładnych informacji, dlatego proszę o przesłanie maila na adres pomoc24 [at] bzwbk [dot] pl. W mailu proszę podać swój NIK.

 16. Magdalen

  Czy w promocji 50 zł za kartę kredytową mogą brać udział także posiadacze kart Mastercard Payback?

 17. Wojciech Witowski (Bank Zachodni WBK)

  @Magdalen: tak – jeśli dotyczy to zwiększenia limitu na karcie.

 18. Michał

  Już 9 lipca a oferta na klik dalej nie działa. Od miesiąca bank „oferuje” mi zwiększenie limitu o 7900 na klik a jak próbuje to zrobić to karzą iść do oddziału lub przez infolinie, to po co takie bzdury piszecie,że to na klik. Mam nowa umowę bankowości elektronicznej, a pani z infolinii po konsultacji stwierdziła,ża od 9 lipca bedzie już to działało. I oczywiście nie działa. Co wy za informatyków tam macie?Kiedy to bedzie w końcu działać?

 19. Bart

  Dziś mamy już 23 lipca i też próbowałem zwiększyć limit w koncie „na klik” wyskakuje błąd 531 – oraz informacja proszę spróbować później, próbowałem na 3 przeglądarkach niestety nie działa, Pani na infolini przekazała mi informację, że jestem pierwszym klientem, który zgłasza taki błąd – śmiechu warte !!!

 20. Robert

  Dziś otrzymałem pozytywną decyzję zwiększenia limitu na Karcie kredytowej. Czy mam czekać na jakieś dokumenty, czy limit sam wzrośnie. Bo wciąż mam bez zmiany.

 21. Wojciech Witowski (Bank Zachodni WBK)

  Panie Robercie, jeśli wnioskował Pan o ten limit w formule NA KLIK, proszę o kontakt z infolinią 1 9999 lub przesłanie maila na adres pomoc24 [at] bzwbk [dot] pl.

 22. Michał

  Link do dodatkowych informacji o NA KLIK przekierowuje na stronę główną banku. Oferta została zlikwidowana?

 23. Wojciech Witowski (Bank Zachodni WBK)

  Panie Michale, zaktualizowałem wpis i uzupełniłem o poprawne linki.

 24. gość

  Hm to prawda zakładce miałem oferta dla-ciebie zrobiłem ,aby policzyć i zrobić sobie jeden zrobiłem na klik tak ,ale dostałem odmownie ,więc zwróciłem się gdzie indziej dostałem 10 minut pieniądze , tak teraz będę robił i spłacę to co mam w WBK , papa są banki gdzie rozumieją potrzeby klientów promocje to nie wierze już mam konto prawie 16lat i chyba trza zmienić na lepszy bank

 25. Natasha

  RRSO w innych bankach jest jeszcze wyższe, sprawdzałam przez ostatnie 2 tygodnie i jest wszędzie b. drogo. W BZWBK w porównaniu do innych banków wychodzi i tak dosyć tanio.

 26. Aga

  Witam!

  Mam pytanie czy biorąc kredyt na klik i już w późniejszym czasie trwania kredytu można zrezygnować z ubezpieczenia?

 27. Wioletaaa

  Zabawnie napisana przez

Dodaj odpowiedź